Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KFC niewygodny temat dla kogo?

583 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 10:26:04

Kto sie obawia konkurencji?
Komu temat zawadza?
Spadek zysków?
Komu zależy aby ludzie pracy nie mieli?
Kto nie chce rozwoju miasta?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 11:29:18

A nie pomyślałeś (chociaż w tym przypadku to słowo to semantyczne nadużycie...), że ludzie mają dosyć tego waszego ciągłego biadolenia na temat KFC, które i tak tutaj nigdy nie powstanie? Wielu wystawiło się w UP na pośmiewisko, bo pytali o pracę w KFC... Naiwni we wszystko wierzą, a wy macie pewnie niezły ubaw, że udaje wam się ich "wkręcić"...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 11:45:04

Ktos wpływowy kto boi sie konkurencji o jedzenie itp namieszal w obawie o swoje interesy
Przecież czarno na bialym widac interes w tym

#4 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 13:48:48

Zadam przywrócenia tematu.
To uwlacza wolności słowa i mediów.

#5 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 14:33:40

Według mnie KFC nie będzie, poniważ McDonalds ich wygryzł. Przez nich są usuwane tematy, jak tak można

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 15:19:34

Jak widać plebs bardzo lubi teorie spiskowe...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 15:22:06

W Aleksandrowie kujawskim powstał mc Donald w grudniu 2018. A pierwsze posty o tym powstały w 2010 roku mieszkańcy pisaliw, zabiegali, dyskutowali i nikt na ich forum nie usunął tematu przez 8 lat.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 16:28:21

A nie przyszło ci do głowy, że powstał, bo obok budowano autostradę? Firmy stojące za McDonalds i KFC mają gdzieś te wasze wątki na forum. No ale plebs jest święcie przekonany, że ktoś poza nimi samymi to czyta, haha...  :rolleyes:

#9 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 18:22:37

Ale fakt bo sprawdzialam ze ludzie pisali o mc Donald zanim powstała autostrada.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 19:53:09

No i co w związku z tym, że pisali? Od kiedy pisanie o czymś na tym forum ma moc sprawczą? Musicie w końcu pogodzić się z myślą, że żadnego KFC nie będzie. Kropka.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 08:19:49

Ale fakt bo sprawdzialam ze ludzie pisali o mc Donald zanim powstała autostrada.

Leczcie się na mózgi...

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 12:17:23

W kfc mozna zarobić wiecej niz jako nauczyciel

#13 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 12:19:07

W kfc mozna zarobić wiecej niz jako nauczyciel

no i ? Jestes bezrobotny?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 13:43:19

Pchacie się do tej gastronomii, jakby to był jakiś prestiż - pracować w McDonaldzie lub w KFC... I jeszcze te teksty "wszystkich nie zatrudnią"... Hahahaha, no bo wpadnę w rozpacz.

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 13:45:32

Pchacie się do tej gastronomii, jakby to był jakiś prestiż - pracować w McDonaldzie lub w KFC... I jeszcze te teksty "wszystkich nie zatrudnią"... Hahahaha, no bo wpadnę w rozpacz.

idz skocz z mostu. Haha

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 15:14:58

idz skocz z mostu. Haha

Ty masz pierwszeństwo :)

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 15:57:36

pelna chemia, jak w Mc Donald

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 17:40:07

Mile wspomnienia, tez mam takie akcje jak byłam w wieku szkolnym. Jest co opowiadać teraz swóim dzieciom. Ubaw i wesolo bylo.
Teraz to inne moim zdaniem gorsze dzieciństwo moja dzieci

#19 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 17:52:06

To wydarzyło się w czasach gimnazjum. Była długa przerwa, więc postanowiłem zakupić pierwszy raz w życiu zapiekankę w naszym szkolnym sklepiku. Zapłaciłem, otrzymałem, skonsumowałem i szczęśliwy poszedłem na zajęcia z techniki. W trakcie lekcji straszliwie rozbolał mnie brzuch, wtedy jeszcze nie wiedziałem, co może być przyczyną. Ból wcale nie przypominał uczucia zatrucia, doświadczałem przeszywającego kłucia (rym niezamierzony :D). Skulony w ławce siedziałem przez 10 min, aż do momentu, gdy uznałem, że wychodzę z lekcji.
Dosłownie po przekroczeniu progu drzwi szkolnych, już wiedziałem. Wiedziałem, że chce mi srać. Od razu przez głowę przeszła mi myśl: załatwić to w szkole czy wrócić do domu. Wybrałem drugą opcję ze względu na nieprzystosowanie naszych toalet do takich szlachetnych i ważnych misji. Czasami w naszych toaletach można było zobaczyć klocki w pisuarze, a dyrektor zapowiadał postawienie toy-toyów na zewnątrz szkoły. Ale mniejsza z tym.
W drodze na autobus ciśnienie było coraz większe i większe. Już zaczynałem tuptać, każdy gwałtowny ruch mógł sprawić, że moje gacie nabiorą zbędnych kilogramów. Doszedłem na przystanek, sprawdzam rozkład. Autobus za 30 min, nie wytrzymam. Zaczęła się walka o czystość moich gaci. Pozostało mi tylko wrócić do szkoły lub pójść do parku nieopodal. Odległość mniej więcej ta sama. Wybrałem rzecz jasna park.
W spowolnionym tempie przekroczyłem granicę zielonego obiektu i nadszedł moment ostatniego kroku. Kolejny sprawiłby, że popuszczę w majtki. Stało się to, gdy byłem jeszcze na chodniku. Rozejrzałem się wokół, czy nikogo nie ma i po prostu zesrałem się na środku chodnika. Gdy mi ulżyło, wbiegłem z opuszczonymi spodniami w krzaki, aby dokończyć tę brudną robotę. W celu podtarcia tyłka zacząłem wyrywać kartki z zeszytu. Pech chciał, że w trakcie tej czynności przechodziła pani z psem, która widziała wszystko. Musiała być w niezłym szoku, widząc nastolatka z kartkami A5 między pośladkami. Brakowało tylko, abym powiedział jej dzień dobry.
Na szczęście to już koniec tej żenującej historii. Wtedy zadawałem sobie pytania: dlaczego akurat ja? Teraz, gdy to sobie przypominam, za każdym razem się uśmiecham pod nosem.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 05:41:34

Nie pomyślałes ze komuś przeszkadza inwestycja KFC?
To nie pierwszy przykład ze kasuje sie niewygodne tematy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych