Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Kęsowo. Czy to prawda?

szkoła kęsowo nauczyciel

60 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 09:31:46

Czy to prawda, że w Kęsowie na stanowisku nauczcielki w "zerówce" zatrudniono osobę, która nie ma odpowiednich kwalifikacji?

#2 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 10:15:11

Tak, to prawda. Brak słów...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 13:41:16

Czy to prawda że mając 2000zł na rękę,można dostać w Tucholi w PCPR dofinansowanie na turnus rehabilitacyjny i że dochodu nikt nie sprawdza?????????

#4 ~obwoźny sprzedawca~

~obwoźny sprzedawca~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 18:34:14

A specjalistę ds. sprzedaży ze skończonym tylko licencjatem to też w jakieś gminie zatrudniono nazwijmy to szumnie managerskim/mundurowym. Ludzie pamiętajcie to tym gdy będziecie w tym roku szli do urny.

#5 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 22:26:57

Prawka też nie ma Pani specjalistka od sprzedaży. Ciekawe jak pojedzie na interwencje? Taka wysportowana po tacie to dobiegnie he he Na układy nie ma rady

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 04:42:57

Kęsowo mili plotkarze możecie ewentualnie posprzątać, a nie klepać o nim bzdury licząc na to, że ugracie coś dla siebie. Gadacie o jednej z najlepiej zarządzanych gmin.

#7 sasza

sasza

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 19 luty 2014 - 08:39:30

Czy to prawda, że w Kęsowie na stanowisku nauczcielki w "zerówce" zatrudniono osobę, która nie ma odpowiednich kwalifikacji?

Napisz za karę 100 razy   NAUCZYCIELKA.

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 17:48:40

No tak jak było z tym konkursem w szkole w Kęsowie? Chyba mieszkańcy i rodzice mają prawo wiedzieć jakie wykształcenie i doświadczenie ma nowa nauczycielka? W dobie tak ogromnego bezrobocia wśród nauczycieli jest w kim wybierać... Znalazło by się wielu magistrów z doświadczeniem na to stanowisko... Ciekawe jakie tym razem kryteria wybrał Pan Wójt i Pani Dyrektor...

#9 ~ziutek milosnik tanich win~

~ziutek milosnik tanich win~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 05:52:56

Takie pewnie same jakie byly stosowane przy rekrutacji na stanowiska do strazy wsi owej - tj. Obiektywne, transparentne, wybrano debesciakow. Pamiętajcie ludzie o tym zrodlo wyschnie prawie straż zniknie. Gmina będzie miala mniej mamony. Gwiazdeczka lokalna przblednie. Viva Samoobrona!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 11:43:42

Kęsowo mili plotkarze możecie ewentualnie posprzątać, a nie klepać o nim bzdury licząc na to, że ugracie coś dla siebie. Gadacie o jednej z najlepiej zarządzanych gmin.

Łubu dubu, łubu dubu niech na żyje prezes naszego księstwa, niech żyje nam! To śpiewałem ja urzędnik/strażnik/nauczyciel z gminy jakieś tam.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 13:36:26

Łubu dubu, łubu dubu niech na żyje prezes naszego księstwa, niech żyje nam! To śpiewałem ja urzędnik/strażnik/nauczyciel z gminy jakieś tam.

to mówiłem ja - idiota

#12 ~A i S~

~A i S~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 15:45:23

Ludzie nie bądźcie  śmieszni !

Jak każdy człowiek musi zacząć od zera. Dajcie jej czas ona jest młoda i dużo musi się jeszcze nauczyć - wszytko przed nią.  Jeśli by nie miała odpowiedniego wykształcenia, to wątpie czy by ją ktoś zatrudnił...

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 20:59:48

to mówiłem ja - idiota

Pa pa 15:30 i do domciu gotować kartofelki.

#14 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 luty 2014 - 22:59:42

Ta Pani dojeżdża do pracy za własne pieniadze. Czy nie powinna za to dostać medalu?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 08:03:53

Ta Pani dojeżdża do pracy za własne pieniadze. Czy nie powinna za to dostać medalu?

Medale są już zarezerwowane dla dokształcającego się Pana, który służy pomocą prawną dla kierowców.

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 09:52:43

Wybudujcie MAJDAN na rynku w Gostycynie ha,ha

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 18:05:40

Wybudujcie MAJDAN na rynku w Gostycynie ha,ha

A w rolę berkutu wciela się dzielni chlopcy fororadarowcy.

#18 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 17:46:27

No - Janukowycz już jest, nawet dwóch w sumie można powiedzieć jakby Gostycyn dołączyć.

#19 ~kęsowianin~

~kęsowianin~
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 21:32:44

Czy ktoś wie co robią sprzątaczki  i wożny M....k w szkole w Kęsowie poza siedzeniem w pokoju sprzątaczek przy wejściu głównym do szkoły  i piciem kawy ???????

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 22:03:51

Robią dokładnie to, o czym ty marzysz

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkoła, kęsowo, nauczyciel

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych