Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kary finansowe i sprawy karne w Sądach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~pracownik służby zdrowia~

~pracownik służby zdrowia~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 11:22:09

Dla osób które nie informują że były za granicą lub miały kontakt z osobą z zagranicy powinno się wprowadzić surowe kary finansowe jak i sprawy karne że narażają inne osoby,rodzine,sluzbe zdrowia na ryzyko zakażenia.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 14:09:53

A kogo to obchodzi kto byl na wakacjach? Zazdroscisz? A moze ty byłeś tylko w aleksie w mc Donald?

#3 ~też Gość~

~też Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 14:22:30

A kogo to obchodzi kto byl na wakacjach? Zazdroscisz? A moze ty byłeś tylko w Odolionie w mc Donald?

#4 ~pracownik służby zdrowia~

• Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 14:33:08

A kogo to obchodzi kto byl na wakacjach? Zazdroscisz? A moze ty byłeś tylko w aleksie w mc Donald?

Jak nie rozumiesz tematu o co chodzi to wogole nie odpowiadaj

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 16:18:48

Mi to wisi gdzie ktoś był, za moje nie jechał

#6 ~korektor prawdy~

~korektor prawdy~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 16:22:05

A kogo to obchodzi kto byl na wakacjach? Zazdroscisz? A moze ty byłeś tylko w Odolionie w mc Donald?

Jak nie rozumiesz tematu o co chodzi to wogole nie odpowiadaj

#7 ~pracownik służby zdrowia~

• Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 16:29:30

Mi to wisi gdzie ktoś był, za moje nie jechał

Nie rozumiesz tematu chodzi o to żeby mówić prawdę bo jeżeli ktoś był za granicą lub miał kontakt z osobą z zagranicy to może jest zarażony i będzie zarażać inne osoby rodzinę znajomych czy pracowników służby zdrowia mam nadzieję że zrozumiałeś.
Wczoraj np.matka nie powiedziała że córka była za granicą a musiała z wnuczkiem jechać do szpitala i okazało się że wnuczek jest zarażony no bo babunia nie raczyła poinformować w szpitalu że córka wróciła z zagranicy jest chora i leży w domu.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 16:41:32

A skąd ja mogę wiedzec z kim mial kontakt? Z kim spał, sex itp. Nikt nikogo za rękę nie złapał

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 16:42:33

A skąd ja mogę wiedzec z kim mial kontakt? Z kim spał, sex itp. Nikt nikogo za rękę nie złapał

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 16:56:12

Dla osób które nie informują że były za granicą lub miały kontakt z osobą z zagranicy powinno się wprowadzić surowe kary finansowe jak i sprawy karne że narażają inne osoby,rodzine,sluzbe zdrowia na ryzyko zakażenia.

Może podać Ci nazwiska? Nie wchodz z butami w czyjesz życie

#11 ~pracownik służby zdrowia~

• Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 16:59:16

Nadal nie rozumiesz zapytaj ratowników medycznych,lekarzy czy pielęgniarki to Ci wytłumaczą o co chodzi
Każdy wracający z zagranicy lub ten kto miał kontakt z osobą z zagranicy jest potencjalnym źródłem zarażenia stąd pomiar temperatury ciała na granicach a w szpitalach pytanie:był Pan/Pani za granicą i czy miał Pan/Pani kontakt z osobą która wróciła z zagranicy

#12 ~pracownik służby zdrowia~

• Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 16:59:37

Nadal nie rozumiesz zapytaj ratowników medycznych,lekarzy czy pielęgniarki to Ci wytłumaczą o co chodzi
Każdy wracający z zagranicy lub ten kto miał kontakt z osobą z zagranicy jest potencjalnym źródłem zarażenia stąd pomiar temperatury ciała na granicach a w szpitalach pytanie:był Pan/Pani za granicą i czy miał Pan/Pani kontakt z osobą która wróciła z zagranicy

#13 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 17:00:48

A czemu karne? A moze cywilne kto ma takie sprawy założyć prokurator? Dobrze sie czujesz?
Wiesz ze wiezenie sa przepełnione, chcesz zamykać ludzi? A kto będzie pracował rodziny utrzymywał, dzieci wychowywał?

#14 ~pracownik służby zdrowia~

• Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 17:13:02

Karne bo narażają innych na zarażenie
Wczoraj jeden z oddziałów poddanych kwarantannie bo babcia zataila przed służbą zdrowia że córka jest chora leży w domu a niedawno wróciła z zagranicy no i pech chciał że babcia musiała jechać z wnuczkiem do szpitala i wszystko wydało się więc ludzie opamietajcie się kto będzie się wami zajmował opiekował jak będziecie kłamać i personel medyczny wylaczycie z pracy na 14 dni.
Kara więzienia i kara finansowa dla takich osób które nie mówią prawdy
Może wtedy ludzie by zaczęli mówić prawdę
W telewizji był nawet apel ratowników o to aby mówić prawdę

#15 ~pracownik służby zdrowia~

• Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 17:15:52

A czemu karne? A moze cywilne kto ma takie sprawy założyć prokurator? Dobrze sie czujesz?
Wiesz ze wiezenie sa przepełnione, chcesz zamykać ludzi? A kto będzie pracował rodziny utrzymywał, dzieci wychowywał?

Nie jesteś pracownikiem służby zdrowia to nie rozumiesz postu

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 17:27:56

A co z złodziejami oszustami itp którzy dorobili sie na innych mieszkańcach Ciechocinka?
Czemu tu milczysz?

#17 ~pracownik służby zdrowia~

• Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 17:32:57

Im dłużej będziemy oklamywac służbę zdrowia i im częściej będą zdarzały się ucieczki z kwarantanny narazanie innych osób na zarazenie tym dłużej będziemy tkwili w tej zarazie i niepokoju o siebie i nasze rodziny

#18 ~pracownik służby zdrowia~

• Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 17:35:06

A co z złodziejami oszustami itp którzy dorobili sie na innych mieszkańcach Ciechocinka?
Czemu tu milczysz?

Nie widzę żadnego zwiazku z tym tematem piszesz od rzeczy?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 17:40:21

Nie, tylko sa inne problemy podstawowe, wyzysk, kolesiostwo

#20 ~pracownik służby zdrowia~

• Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 17:53:19

Nie, tylko sa inne problemy podstawowe, wyzysk, kolesiostwo

To już Twój problem że Ci się to nie podoba co napisałeś.
Innych to nie intetesuje teraz wszyscy żyją tematem:koronawirus,czy wrócimy do pracy i kiedy,kiedy wrócimy do normalności?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych