Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Miałem sen, piękny sen...~

~Miałem sen, piękny sen...~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2014 - 00:44:22

No i gdzie to wszystko?

#2 ~er~

~er~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2014 - 09:31:55

wyskoczył z tym jak z odwołaniem sekretarza.

a ja się pytam ile to już nas kosztuje?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2014 - 14:50:49

wyskoczył z tym jak z odwołaniem sekretarza.

a ja się pytam ile to już nas kosztuje?

Wyskoczył, jak wyskoczył, ale za nasze peniądze...

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2014 - 15:33:09

Trzeba płacić za eksperyment wyborczy!!!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2014 - 11:14:53

Trzeba płacić za eksperyment wyborczy!!!

Na dodatek nieudany. Drogo to wychodzi.

#6 ~Specjalista~

~Specjalista~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2014 - 11:25:59

Na dodatek nieudany. Drogo to wychodzi.

To nie koniec. Pracuje w gminie to jestem absolutnie pewien ze będzie gorzej.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2014 - 20:06:24

To nie koniec. Pracuje w gminie to jestem absolutnie pewien ze będzie gorzej.

Nie bój nic. Facet sobie przechlapal u partyjnych kolegów, wiec juz nikt mu nie pomoże. Tylko lokalna społeczność musi się wziąć w garść i człowieka z gminy na taczkach wywieźć.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2014 - 21:27:22

To już ku**a nie ma siły na tego człowieka? Przecierz to przechodzi ludzkie pojęcie co on wyprawai!

Pomijam idiotyczne zakupy dmuchanych lalek i szafek za 200 000 zł (nie pomyliłem się z zerami) do szkoły, ale te wszystkie odowłania, zastraszania i MOBBING, to to przeciej jest skandal!

Wie ktoś dlaczego konkurs na dyrektora szkoły w rojewie został unieważniony?

#9 ~Pracownik~

~Pracownik~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2014 - 21:40:18

Odpowiedź jest prosta. Konkurs na dyrektora szkoły wygrała p. Florczak a nie p. Sabinka (notabene kuzynka wlodarza) , która już miała obiecane to stanowisko. Strasznie to zdenerwowało wójta i postanowił danego słowa dotrzymać i stanowisko uwolnić. A że się na przepisach nie zna zrobił to jak umiał, czyli na chama.
Dodam, że po nieudanym konkursie p. wójt dokonywał przesłuchań i rozliczeń w gminie na temat nieuczciwego rozdziału głosów, który przecież miał być inny. Jeden z pracowników gminy zagłosował nie tak jak chciał szef. A rozkaz był jasny.

Ludzie. Ja tam pracuje i się tego coraz bardziej wstydzę. I niech ktoś powie, że nie ma mobbingu.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2014 - 01:13:01

Odpowiedź jest prosta. Konkurs na dyrektora szkoły wygrała p. Florczak a nie p. Sabinka (notabene kuzynka wlodarza) , która już miała obiecane to stanowisko. Strasznie to zdenerwowało wójta i postanowił danego słowa dotrzymać i stanowisko uwolnić. A że się na przepisach nie zna zrobił to jak umiał, czyli na chama.
Dodam, że po nieudanym konkursie p. wójt dokonywał przesłuchań i rozliczeń w gminie na temat nieuczciwego rozdziału głosów, który przecież miał być inny. Jeden z pracowników gminy zagłosował nie tak jak chciał szef. A rozkaz był jasny.

Ludzie. Ja tam pracuje i się tego coraz bardziej wstydzę. I niech ktoś powie, że nie ma mobbingu.

Bracie! Skoro wiesz o tym i pozostali członkowie komisji "konkursowej" też o tym wiedzą, to błagam Was w imieniu swoim i całej rzeszy naszego społeczeństwa lokalnego - donieście o tym do prokuratury i zróbcie wreszcie z tym wszystkim porządek!

Zapewniam Was, że za tak heroiczny czyn Wasze zdjęcia zawisną w galerii zasłużonych dla Gminy Rojewo!

W Was cała nadzieja, bo na naszych (bez)radnych nie mamy, co liczyć...

P.S. Nowy wójt Was z powrotem zatrudni ;)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2014 - 12:12:47

Jak można być spokojnym patrząc na to wszystko!?

My tu na forum nic nie zdziałamy...

Najważniejsze, to szeroko informować społeczeństwo o tym, co się dzieje! Nie każdy ma w tej gminie komputer i internet, więc apel do tych, co czytają to forum: Mówcie wszystkim o tym, co się dzieje w naszej Gminie! Tak, NASZEJ Gminie, a nie Gminie tego pana!

Jeśli Wy tego nie zrobicie, to on znowu bajek naopowiada, naobiecuje niewiadomo czego i ludzie będą na niego głosować...

Macie to robić dla SIEBIE i dla WASZEJ-NASZEJ Gminy!

Nie można też zapominać o naszych (bez)radnych, którzy w dużej mierze są też za to wszystko odpoiwedzialni!!! O ich postawie też trzeba głośno mówić!!!

#12 ~ixi~

~ixi~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2014 - 14:44:03

Nasi radni zaradni są ,jak strusie głowa w piasek i łapka do góry niech się wójt cieszy.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 20:46:13

A może ktoś z popierających wójta się ustosunkuje do tego artykułu?

Czy to nie są stracone pieniądze?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rojewo, karta mieszkańca, żurowski, wójt, wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych