Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Karol Strasburger wzięli ślub z partnerką 38 lat młodsza

165 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Familiada~

~Familiada~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 07:18:09

Zyczymy sto lat hehe

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 07:30:55

Duża różnica wieku, ale Karol opinię złośliwców miał gdzieś i już żonaty.  :P To chyba miłość.  :wub:

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 07:42:31

Ale jaką on ma sylwetkę sportowca

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 08:21:20

Ale jaką on ma sylwetkę sportowca

Nie wyobrażam sobie życia bez.. miłości, przyjaciół, marzeń, pracy, sportu, podróży oraz placków ziemniaczanych i zabielanego barszczu - Karol Strasburger. 

#5 ~Wojciech D wózkowy~

~Wojciech D wózkowy~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 08:29:11

Kocham Cię.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 08:33:53

Kocham Cię.

Ja ciebie też.  :wub:  :P

#7 Fisia:)

Fisia:)

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 471 postów

Napisano 15 sierpień 2019 - 08:43:09

Duża różnica wieku, ale Karol opinię złośliwców miał gdzieś i już żonaty.  :P To chyba miłość.  :wub:

Dla mnie to zboczenie i nie ma w moim wpisie żadnej złośliwości, rozumiem różnice wieku 20- 22 lata, ale nie aż tak dużą. kobieta też musi mieć jakieś odchylenia że związała się z dziadkiem. jaka przyszłość ich czeka? Jak on będzie chodził na wywiadówki do tego dziecka za iles lat- to tak jakby pradziadek na wywiadówkę przyszedł do dziecka, jak się będzie nim zajmował, bawił za ileś lat ? nie wyobrażam sobie czegoś takiego. 

zobaczy jak jego syn, córka wygląda za 20 lat? jak studia kończy? czy za mąż wychodzi lub się żeni? wnuki zobaczy ? 

Użytkownik Fisia:) edytował ten post 15 sierpień 2019 - 08:46:33

#8 ~Hamburger~

~Hamburger~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 08:48:25

Oni dziecka nie planuja tylko adopcja wchodzi w grę

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 08:48:30

Dla mnie to zboczenie i nie ma w moim wpisie żadnej złośliwości, rozumiem różnice wieku 20- 22 lata, ale nie aż tak dużą. kobieta też musi mieć jakieś odchylenia że związała się z dziadkiem. jaka przyszłość ich czeka? Jak on będzie chodził na wywiadówki do tego dziecka za iles lat- to tak jakby pradziadek na wywiadówkę przyszedł do dziecka, jak się będzie nim zajmował, bawił za ileś lat ? nie wyobrażam sobie czegoś takiego. 

Dla nas zbyt duża różnica wieku, w życiu aktorskim to chyba normalność. 

Pozdrawiam.  :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 08:48:42

Będzie się bawił z dzieckiem jak rówieśnik, bezzębny zdziecinniały skler. 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 09:07:30

zobaczy jak jego syn, córka wygląda za 20 lat? jak studia kończy? czy za mąż wychodzi lub się żeni? wnuki zobaczy ? 

Czego mogę Panu życzyć?

"Zdrowia i dużo życiowego optymizmu. To jest najważniejsze, bo jeśli je mamy, to możemy długo sprawnie funkcjonować. Podobno człowiek może żyć do 120 lat. Niech mi więc Pan tego życzy" - tak odpowiedział Karol na zadane pytanie.

Może i doczeka wnuków!  ;)

#12 Fisia:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 471 postów

Napisano 15 sierpień 2019 - 14:04:02

Czego mogę Panu życzyć?

"Zdrowia i dużo życiowego optymizmu. To jest najważniejsze, bo jeśli je mamy, to możemy długo sprawnie funkcjonować. Podobno człowiek może żyć do 120 lat. Niech mi więc Pan tego życzy" - tak odpowiedział Karol na zadane pytanie.

Może i doczeka wnuków!  ;)

To takie naciągane życzenie, moja babcia jest po 90 i ma demencję starczą, nie wie kim są moje dzieci, czasami mnie nie rozpoznaje, mojej mamy. nawet jak dożyje do 100 lat to co z tego? i tak nie pozna swoich dzieci a co dopiero wnuków jak dożyje 120 lat. na stare lata jemu odbiło, gdzieś w wywiadzie powiedział że chce mieć potomka i zostawić coś po sobie bo nie ma dzieci. Zamiast znaleźć sobie kobietę nawet w  wieku 50 lat i podróżować cieszyć się resztą życia jaka jemu pozostała to on w młodego faceta się zabawia. wstyd i żenada.

facet w tym wieku co on powinien mieć jakąś godność i honor, zasady moralne - to on nic zero kompletne z niego.

Użytkownik Fisia:) edytował ten post 15 sierpień 2019 - 14:06:52

#13 ~Tez 50 +~

~Tez 50 +~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 14:51:36

Fisiu ty do piet temu Panu nie dorastasz a wiek starczy na karku masz. Co po sobie pozostawisz?... Wpisy na forach z krytyka wszystkich ?

#14 Fisia:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 471 postów

Napisano 15 sierpień 2019 - 14:56:57

dla ciebie pewnie normalne takie zachowania u ludzi u mnie nie, żal tylko dziecka jak przyjdzie na świat - mieć takiego starego ojca  i pozbawionego wszelakich zasad. Co nawet u dziecka na slubie nie będzie nie będzie widział wnuków i robi to zupełnie świadomie. 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 15:01:50

Tylko cyganka prawde powie...a p.KS jego zycie i jego sprawa+ jego kasa. Nie wciskam nosa w cudze sprawy.

#16 Fisia:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 471 postów

Napisano 15 sierpień 2019 - 15:04:33

Jest osobą publiczną i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na ten temat.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 17:26:33

Ja ciebie też. :wub: :P

Romantyczna randka Wojciecha z ukochaną niedługo.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 17:41:24

Wojciech jedzie zaraz zaprosić ukochaną na spacer tylko we dwoje do tarpna . Szczęścia i miłości.

#19 ~też publiczny~

~też publiczny~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 17:47:39

Jest osobą publiczną i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na ten temat.

Zdanie o JEGO pracy, dorobku ale nigdy o " majtkach". Odpowiedni do stylu twoich komentarzy jest tzw pudelek.

#20 Fisia:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 471 postów

Napisano 15 sierpień 2019 - 17:52:04

Zdanie o JEGO pracy, dorobku ale nigdy o " majtkach". Odpowiedni do stylu twoich komentarzy jest tzw pudelek.

bo co ? bo ty tak piszesz? każdy ma prawo do krytyki i pisania o kimś kto publicznie pieprzy farmazony o dziecku w tym wieku z tak młodziutką kobietą i udziela o tym wywiadów. publicznie się afiszuje to niech się liczy z takimi komentarzami.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych