Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kara dla burmistrza za złamanie RODO

159 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 11:16:29

Ale wygrał! Teraz też wygra! To twardy Zawodnik. Powodzenia Panie Andrzeju!!!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 13:52:06

Chorego karać oj oj oj

A co on nietykalny i jak nie na zdrowia, to wywalić gostka na rentę, dopiero pozna urok zycia!!!

#23 ~ilona~

~ilona~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 14:30:07

Burmistrz został ukarany grzywną 40.000 zł za nieprzestrzeganie obowiązków wynikających z RODO. Oczywiście zapłacą mieszkańcy...

Póki co nikt jeszcze nie płaci, rozpoczęła sie procedura odwoławcza i do chwili jej rozpatrzenia decyzja o ukaraniu musi być wstrzymana.Z tego co się dowiedziałam, istnieje co najmniej kilka opinii prawnych, ktore wskazują na absolutną niezasadność zarzutów. Poczekajmy więc z osądami.

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 19:43:26

Gdybyś dowiedział się, że jesteś bardzo chory i musisz walczyć o życie to czy coś inne liczy się w życiu? Wiesz gdzie taki dom i inne przyjemności w takim momencie życia się ma? Chce się tylko wyjść z tej pieprzonej, ciężkiej choroby - nic więcej!

Jeżeli potrzebuje pieniędzy to niech sprzeda nieruchomości zamiast liczyć na zbiórkę. Druga sprawa, że wiedział, że jest chory więc myślę, że z pensji był w stanie odłożyć.

#25 Kalafior

Kalafior

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 02 listopad 2019 - 20:43:37

Hieny nie ludzie

#26 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 21:01:48

Gdybyś dowiedział się, że jesteś bardzo chory i musisz walczyć o życie to czy coś inne liczy się w życiu? Wiesz gdzie taki dom i inne przyjemności w takim momencie życia się ma? Chce się tylko wyjść z tej pieprzonej, ciężkiej choroby - nic więcej!

Jaki związek ma choroba z należytym wykonywaniem obowiązków burmistrza? Wydaje się że poplecznicy (czytaj dwór) burmistrza będą uzywac tego argumentu aby nikt z mieszkańców nie mógł im patrzeć na ręce.

#27 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 21:06:46

Jaki związek ma choroba z należytym wykonywaniem obowiązków burmistrza? Wydaje się że poplecznicy (czytaj dwór) burmistrza będą uzywac tego argumentu aby nikt z mieszkańców nie mógł im patrzeć na ręce.

Po co jest z-ca,cała Rada??

#28 ~Janka~

~Janka~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 21:16:53

Współczuję każdemu potrzebującymu i w miarę możliwości staram się pomagać.
Ale w przypadku Pana Burmistrza delikatnie rzecz ujmując jestem zamieszczona.
Wiele osób codziennie prosi o wsparcie i chodzi tu o kwoty przekraczających sumę ponad 100 tyś złotych i niemajętnych więc uważam zbiórkę na kwotę 55 tyś przy takich dochodach za niehonorową.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 21:21:37

Jak mi się zdaje to zbiórka jest dobrowolna, więc dokładać się nie musisz. Ale z tematu czyjegoś zdrowia to lepiej zejdź, bo to dopiero jest niesmaczne.

#30 Keram.

Keram.

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 462 postów

Napisano 02 listopad 2019 - 21:29:50

A teraz moje zdanie...przy takiej pensji nie zwrócilabym się o zbiórkę pieniędzy o taką kwotę. Prędzej poszłabym do banku o kredyt i go szybko spłacila. Przecież to raptem 3 miesięczne wynagrodzenie. A ewentualne pieniądze ze zbiórki przekazalabym bardziej potrzebującym. I dla mnie taka osoba bylaby wówczas.. GOŚCIEM.

#31 ~Normalna kaleka~

~Normalna kaleka~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 21:37:35

A teraz moje zdanie...przy takiej pensji nie zwrócilabym się o zbiórkę pieniędzy o taką kwotę. Prędzej poszłabym do banku o kredyt i go szybko spłacila. Przecież to raptem 3 miesięczne wynagrodzenie. A ewentualne pieniądze ze zbiórki przekazalabym bardziej potrzebującym. I dla mnie taka osoba bylaby wówczas.. GOŚCIEM.

Skąd wiesz ile już stracił kasy,,Czy uważasz,że na tej jednej wpłacie się skończy,tak poważna operacja?Nie chciej ,aby dotyczyło to kiedyś Twoich bliskich..Najlepiej mówić o kimś,radzić Mu,i siedzieć w cudzej kieszeni.Byle dokopać.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 21:39:08

Pani Keram Pani to chyba matury z matematyki nie zdawała, bo z liczeniem to kiepsko

#33 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 21:42:07

[quote name="Gość" post="3830866" timestamp="1572726097"]
Jak mi się zdaje to zbiórka jest dobrowolna, więc dokładać się nie musisz. Ale z tematu czyjegoś zdrowia to lepiej zejdź, bo to dopiero jest niesmaczne.[/quote
Niesmaczne jest to że na tym forum tłumaczy się złe wykonywanie obowiązków chorobą burmistrza. I temat tej choroby został wywołany przez zwolenników włodarzy miasta. Mieszkańcom nie można zamykac ust tylko dlatego że krytykują ich błędy. Jeśli burmistrz nie jest w stanie pracować właściwie to powinien złożyć urząd. Bo tu chodzi o dobro publiczne a nie czyjąś prywatę.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 21:56:46

Skoro tak Ci zależy na dobru publicznym, to poczekaj na rozstrzygnięcie odwołania, a nie wydawaj wyroki, bo sądem nie jesteś

#35 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 22:09:01

Skoro tak Ci zależy na dobru publicznym, to poczekaj na rozstrzygnięcie odwołania, a nie wydawaj wyroki, bo sądem nie jesteś

Rozumiem że podatnicy nie zapłacą ani grosza za to postępowanie tj. nie poniosą kosztów opinii prawnych, zastępstwa procesowego itp.?

#36 ~kobieta~

~kobieta~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 00:09:15

na papierosach można było zaoszczędzić

#37 ~wmd~

~wmd~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 19:49:56

chyba forumowicze przyzwyczaili sie już do tych trolli, to już nie działa, i tak kazdy pisze co chce, zawsze mozna przewinąc te wpisy, swoja drogą konsekwentne te trolle

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 21:23:57

chyba forumowicze przyzwyczaili sie już do tych trolli, to już nie działa, i tak kazdy pisze co chce, zawsze mozna przewinąc te wpisy, swoja drogą konsekwentne te trolle

Pewnie biorą za trolling pieniądze. Może komuś zależy żeby ludzie przestali pisać na tym forum.

#39 ~Obiektywny~

~Obiektywny~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 10:35:19

Widac że ta męda cały czas kopie dołki pod Panem Andrzejem . Mam nadzieje że karma wkóncu wróci i jego lub jego rodzine też spotka taka tragedia . . . . 

Powyższy wpis świadczy, niestety źle, o Tobie - jednostronnie życzliwy. Ta inwektywa, to złe życzenie.

Przyjmij do wiadomości, że komentarze na tym forum dotyczą winy burmistrza, a nie człowieka.

Zachorował człowiek - należy mu współczuć i pomóc.

Ukarany został burmistrz, osoba, która za swoją pracę pobiera pensję. To burmistrz dobiera sobie współpracowników, by dobrze pracowali, także pod jego nieobecność, np. w czasie choroby. Zastępca, doradca prawny to są osoby, które powinny wspomagać burmistrza,bo im za to płaci.

Jego choroba nie ma nic do rzeczy i nie może być okolicznością łagodzącą.

#40 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 16:42:46

Czy to prawda jest ze przedszkole z wojska polskiego ma pojsc w prywatne rece bo urzad szuka oszczednosci bo tak ogromny dlug rosnie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych