Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KACZE SZAMBO WYJ--BAŁO MAXYMALNIE

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 19:43:10

świr

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 19:50:30

To nie "kacze szambo" wywaliło hejterze z farmy Brejzy glazurniku z Rypina/ Rychu z Mniszka/gościu, tylko szambo PO/Trzaskowski/SokzBuraka. I to dosłownie:

Odpady z warszawskiej Czajki lądują na Kujawach? „Szlamami zarzucona jest prawie cała gmina”

Wojewódzkie inspektoraty ochrony środowiska skontrolują firmy, dokumentację dotyczącą sposobu rekultywacji osadów ściekowych z Warszawy, a także miejsca, do których miały trafić. Inspektorzy pobiorą próbki osadów ściekowych i przekażą je do zbadania, by ustalić ich skład.

Z informacji GIOŚ wynika, że "obecnie trwają już kontrole, m.in. w firmie Ekol, gdzie rozszerzono kontrolę gospodarowania odpadami, o kwestie związane z osadami ścieków z Warszawy".

GIOŚ zapowiedział również, że "Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska weźmie udział w sztabie kryzysowym Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, zorganizowanym w siedzibie gminy Jeziora Wielkie". Na jej terenie miałyby być składowane nielegalnie odpady z oczyszczalni "Czajka".

Wójt gminy Jeziora Wielkie zwróci się do starosty mogileńskiego i prokuratury z prośbą, aby zbadać miejsca nielegalnego składowania odpadów pod kątem ewentualnego zagrożenia dla życia i zdrowia mieszkańców. Zapowiedział to dzisiaj wojewoda kujawsko-pomorski, Mikołaj Bogdanowicz.

Podkreślił, że odpady do gminy Jeziora Wielkie są przywożone od ok. 1,5 roku.

- Zgłaszałem tę sprawę do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Bydgoszczy, do prokuratury, na policję, do powiatowego weterynarza. Było prowadzone śledztwo, ale zostało umorzone. Przed kilkoma miesiącami znów zostało wznowione

- wskazał Ciesielczyk.

Dodał, że na pola trafiają m.in. osady z oczyszczalni ścieków, ale także odpady pozwierzęce.

- Szlamami zarzucona jest prawie cała gmina. Od lipca firma, która wywozi te odpady jest - z tego co wiem - wykreślona z rejestru działalności gospodarczej. Oni jednak nadal działają. Odbywa się to pod szyldem firmy transportowej. Rozmawiałem z przedstawicielami tej firmy już ponad rok temu, gdy mieliśmy pierwsze sygnały o takiej działalności. (...) Nawet mi przysięgali, że więcej nie będą tego wozić, ale okazało się, że jednak nie mówili prawdy - stwierdził wójt.

Na pola przyjeżdżają ciężarówki tzw. łódki.

- Przeważnie przyjeżdżają one w godzinach nocnych. Na początku obywało się to nawet w dzień. Teraz jednak starają się to robić nocą. Mieszkańcy przyjeżdżają do mnie do domu wieczorami, bo w dzień się boją, że ten facet ich zauważy. Oni skarżą się na odór. Staramy się sobie z tym poradzić jak możemy i mam nadzieję, że w końcu ten problem na terenie naszej gminy będzie rozwiązany. Kierowcy tych samochodów nieoficjalnie mówili, że odpady są przywożone m.in. z Warszawy

- stwierdził wójt. Podkreślił jednak, że nie ma dokładnej wiedzy skąd pochodzą trafiające do jego gminy odpady.

Warszawskie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informowało w czwartek, że na przełomie listopada i grudnia ub.r. z eksploatacji została wyłączona Stacja termicznej utylizacji osadów ściekowych (STUOŚ), co było związane z uszkodzeniem jednego z urządzeń spalarni.

Od tego czasu z oczyszczalni wywożone są odpady pościekowe. Jak informowało MPWiK, miesięczny koszt ich wywozu to 1,7 mln zł (wyliczony na podstawie kosztów wywozu od 01.01.2019 r. do 31.08.2019 r.).

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 20:02:10

KRS, KNF, NIK, SREBRNA,DZIAŁKA OD KOSCIOLA, TYLKO NIE MÓW NIKOMU.........

A dwórki Glapińskiego ?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 20:15:38

A ci z PeO z zarzutami prokuratorskimi ....Gawłowski i Neumann są na listach wyborczych PO, wcale się nie "zawiesili", ani szef PO Schetyna ich nie zawiesił. Natomiast naczelny troll PeO Brejza jest szefem sztabu POKO i też startuje do Senatu ....to są "standardy" PeO?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 20:47:26

W Rosji tłumoku.Tusek robił żółwiki z Putinem i na to POzwolił. Nie wiesz o tym glazurniku?To PO pierwsze.PO drugie: widziałeś żeby Kaczyński brał 50 tys., to zgłoś się na świadka.

Ps. Ja też mogę POwiedzieć,że dałem ci 100 tys. i zażądać zwrotu. Oddasz?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 20:51:22

Milcz  k--vo naziolska za  słowiana sie podajęcy !

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 22:32:24

Wytańcowane już prostytutki

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 22:34:26

Wytańcowane już prostytutki

u Banasia prezes  ma darmowy karnet :D

ale pono mu nie stawa

#9 ~zmywakowo kiełkowo :))))))~

~zmywakowo kiełkowo :))))))~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 22:40:37

przyjdzie do mne  na zmywak to  mu każe w ciepłą wode wsadzić  coby sie łogrzał i krążenie mu może wróci w pytongu :P

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 22:58:07

lebiega  czeka zeby zaspamować ?

łuj bidny ten kunobój :D :P

#11 ~Dzień dobry~

~Dzień dobry~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 23:04:07

Ch...j w dup...ę wszystkim fauszywcom chorym na łby. W mózgach się po...jebało tu niektórym i to konkretnie.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 23:14:45

jooo, tobie tesz

#13 ~Dzień dobry~

~Dzień dobry~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 23:24:50

Nie warto ufać mężczyźnie niestety to kłamcy i oszuści.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 00:09:46

Głosować na PiS bo tyko oni potrafią ściągnąć wrak.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych