Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kacha! Dawaj blachę drożdżowego!

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Smakosz~

~Smakosz~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 20:01:19

Migusiem mi ino!

#2 ~PTTK~

~PTTK~
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 07:52:54

Podniesiemy atrakcyjność turystyczną miasta. Tłustego ślepowrona osadzimy w wieży w samych kalesonach i podkoszulku . Będziemy go kąpać raz do roku i kalesony wymieniać raz na dwa lata. Karmiony będzie zlewkami ze stołówki szkolnej. Wycieczki szkolne podczas zwiedzania poczują realistycznie smród średniowiecza. Ślepowron będzie realizował misję życia.  :P  :D  :lol:

#3 ~Tylko nie mów Januszowi~

~Tylko nie mów Januszowi~
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 07:57:37

Coś ta wróżka ci nie służy ośle :) Czyżby trzyma jeszcze od wczorajszych baletów? Na kacu agresja się nasila. Tak słyszałem, bo ja nie pije alkoholu.

#4 ~PTTK~

~PTTK~
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 08:01:36

Ślepowron będzie się wypróżniał do kubła , który będzie wynoszony raz w miesiącu. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 08:03:46

Idz po zastrzyk. Walnąłeś se z rana? Dajesz cygan, dajesz. Lecę po pop corn do sklepu. Dobra komedia z rana nie jest zła. Dajesz, dajesz cygan. Ale proszę nie powtarzaj się. Walnij z grubszej rurki :)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 08:04:51

Ślepowron będzie się wypróżniał do kubła , który będzie wynoszony raz w miesiącu.

kłi kłi chrum chrum knurzy ryjku. Dawaj dzióbka

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 08:09:28

żeby nie dostać wyroku, grasz na niepoczytalnego? Czy już takim jesteś? MYLycja! MYLYCJA! Wnuczek idzie!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych