Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kablówka w Lipnie

107 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 06:42:22

Republiki proszę mi nie ruszać bo złożę protest

#42 ~Fuzja~

~Fuzja~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 08:04:08

Specjaliści z kablówki!!!

1. Czy możecie do oferty dodać kanał nSport+ lub Canal+Sport bo nie chcę nabijać oglądalność ku***-zji

a chce obejrzeć Ligę Mistrzów i Ligę Europy (no chyba że wyręczy i pokaże Eurosport)

2. i czy możecie zamienić Republikę TV na Superstację? bo tego anie nie można oglądać ani słuchać!!!

A może TVN 24 zamień na Superstacje. Co ty na to?

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 09:46:05

Dokładnie. Republika ma wielu widzów.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 10:03:25

Nie występuj w imieniu wielu mieszkańców, nie znasz ich poglądów, mów za siebie. A ta twoja Republika nadaje się do lamusa, przydupas...

#45 ~Jonasz~

~Jonasz~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 10:13:19

Nie zamierzam nikogo obrażać ale w dniu wczorajszym TVP nie można było oglądać bo albo ginął głos albo wizja. Coś z tym trzeba zrobi bo to się dość często powtarza. Jak tak dalej będzie to bardzo wielu odbiorców zrezygnuje z kablówki i przejdzie na satelitę ponieważ koszty są bardzo podobne.

To wina Tuska!

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 10:26:14

Nie występuj w imieniu wielu mieszkańców, nie znasz ich poglądów, mów za siebie. A ta twoja Republika nadaje się do lamusa, przydupas...

A czy ja cię nazywam przydupasem, że chcesz oglądać Superstację?  Ja piszę w imieniu wielu moich znajomych, bo wiem, co oglądają. I nie powiem, do czego się nadaje twoja ulubiona stacja.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 10:42:50

Komuś żal, że Republika podaje prawdę

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 11:17:37

Panie kierowniczku  TVK kochany,zrób pan do cholery coś co będzie skuteczne aby oglądać bez zakłóceń nadawane programy.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 11:34:28

Drugi przydupas się odezwał: Czyli,uderz w stół a przydupasy się odezwą !!!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 11:55:51

Drugi przydupas się odezwał: Czyli,uderz w stół a przydupasy się odezwą !!!

Oj głupiutkiś, głupiutki przydupasie przyjaznych telewizji.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 21:10:37

Tak? A wiesz ilu?

Z tonącego Titanica pouciekały jak szczury do TVP Info jako nowe wschodzące ''gwiazdy'', bo lepsze warunki, ciepłe posadki i wyższe pensje z oprawami.

A grube miliony kosi jedynie Sakiewicz i Terlikowski a na resztę nie dają im pensji.

To komu wciskają te karty AnyKOD na poczcie, wiernej widowni czy moherowym naiwniakom?. Przecież mogą oglądać w internecie bo mają dostali 500+ i darmowe lęki.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 21:52:15

Tak? A wiesz ilu?

Z tonącego Titanica pouciekały jak szczury do TVP Info jako nowe wschodzące ''gwiazdy'', bo lepsze warunki, ciepłe posadki i wyższe pensje z oprawami.

A grube miliony kosi jedynie Sakiewicz i Terlikowski a na resztę nie dają im pensji.

To komu wciskają te karty AnyKOD na poczcie, wiernej widowni czy moherowym naiwniakom?. Przecież mogą oglądać w internecie bo mają dostali 500+ i darmowe lęki.

Czy TVRepublika w czymś ci przeszkadza? Przecież nie masz obowiązku oglądania, a za to masz pilota.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 22:28:02

Dla porównania podam ci oglądalność w procentach TVN 24 - 3,56% a TV Republika - 0,10% które jest bardziej wysokoprocentowe alkoholowe odpowiedz sobie sam.

Jaka jest różnica między Superstacją a Republiką?

Taka że ta pierwsza ma więcej informacji a druga telezakupów.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 22:31:19

Dla porównania podam ci oglądalność w procentach TVN 24 - 3,56% a TV Republika - 0,10% które jest bardziej wysokoprocentowe alkoholowe odpowiedz sobie sam.

Jaka jest różnica między Superstacją a Republiką?

Taka że ta pierwsza ma więcej informacji a druga telezakupów.

To oglądaj. Co mi do tego?

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 22:35:08

A może odwrotnie? Co ty na to?

Były nie tak dawno VIVY, MTV czy VH1 a dali jakieś Disco Polo, 4 Funy. ESKI (no może z wyjątkiem Kino Polska Muzyka)

Zamienienie szajsu TV Republikę na szajs Superstację żadna różnica i strata.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 22:37:02

To 3 Tischnereską napewno

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 22:50:36

A czy ja cię nazywam przydupasem, że chcesz oglądać Superstację?  Ja piszę w imieniu wielu moich znajomych, bo wiem, co oglądają. I nie powiem, do czego się nadaje twoja ulubiona stacja.

Trwam i TVP nie wystarcza znajomym?

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 22:56:07

Specjaliści z kablówki!!!

1. Czy możecie do oferty dodać kanał nSport+ lub Canal+Sport bo nie chcę nabijać oglądalność ku***-zji

a chce obejrzeć Ligę Mistrzów i Ligę Europy (no chyba że wyręczy i pokaże Eurosport)

2. i czy możecie zamienić Republikę TV na Superstację? bo tego anie nie można oglądać ani słuchać!!!

A ja proponuję zmienić całą tą Republikę na Canal+Sport na tej samej częstotliwości wtedy słuchalność i oglądalność gwarantowana, ja też nie chcę oglądać Sport od Kurskiego.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 08:46:57

Tak się zastanawiam czemu nie ma kanałów typu HBO, paczki C+ itd. Fajnie by było a nie takie wszystko i nic.

#60 ~Boluś~

~Boluś~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 09:59:52

Dać kurze grzędę to kura woła, ko, ko ,ko; Wyżej siędę !!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych