Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Joanna Borowska chce zostać burmistrzem Gniewkowa

wybory burmistrz gniewkowo

111 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 10:32:46

Pani Joanno nie interesuje mnie to na kogo pani odda swój głos. Każdy ma swój rozum i zagłosuje jak będzie chciał. To chyba pani najbardziej pali sie grunt pod nogami jeżeli teraz pani się zastanawia na kogo głosować. Pozdrawiam

#102 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 11:08:28

Pani Joanno nie interesuje mnie to na kogo pani odda swój głos. Każdy ma swój rozum i zagłosuje jak będzie chciał. To chyba pani najbardziej pali sie grunt pod nogami jeżeli teraz pani się zastanawia na kogo głosować. Pozdrawiam

Na pewno napisze pani w poniedziałek. Oddałam głos na zwycięzce !!!

#103 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 15:26:27

Z plotkami walczyć nie zamierzam, bo się nie da...

Jakie plotki ma Pani na myśli ?

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 15:32:07

O ile Pani Borowska, nie zajmie oficjalnego stanowiska to nic to Roszakowi nie pomoże. A coś mi się wydaje że nie poprze Roszaka publicznie.

To by była groteska. Połowa znajomych, by się na ulicy plecami do niej odwracała.

Ja osobiście, w takim wypadku '' dzień dobry'' już nie powiem.

#105 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 09:28:19

Na pewno napisze pani w poniedziałek. Oddałam głos na zwycięzce !!!

Strzał w dziesiątkę.

#106 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 12:21:13

O ile Pani Borowska, nie zajmie oficjalnego stanowiska to nic to Roszakowi nie pomoże. A coś mi się wydaje że nie poprze Roszaka publicznie.

To by była groteska. Połowa znajomych, by się na ulicy plecami do niej odwracała.

Ja osobiście, w takim wypadku '' dzień dobry'' już nie powiem.

Pani Borowska zakopała topór wojenny z Panem Roszakiem...... Śmiech na sali tak to można nazwać. To są dwa identyczne charakter dlatego tak toczyli ze sobą wojny a teraz przyjaciele!!!!! Kobieta wolności :) Żałosne!

#107 ~KOKO~

~KOKO~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 12:25:18

Pani Borowska zakopała topór wojenny z Panem Roszakiem...... Śmiech na sali tak to można nazwać. To są dwa identyczne charakter dlatego tak toczyli ze sobą wojny a teraz przyjaciele!!!!! Kobieta wolności :) Żałosne!

No nie wytrzyma bo je......mistrzostwo świata. Istnieje godność w tych czasach??? Wątpie

#108 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 14:10:38

Ktoś z komitetu Pana S. napisał na FB, że chyba zapomnieli jak Roszak traktował Borowską. Córka Pani B. bardzo się zdenerwowała. Wygląda to tak, jakby miała pretensje, że ktoś pamięta jak to naprawdę było.

No cóż, prawda jest taka, że Roszak uwielbiał ośmieszać Borowską a ona sama dawała mu do tego powody.

Próbował ją mandatu pozbawić, chamsko się do niej odnosił  na sesjach, zamknął przed nią budynek urzędu, żeby dyżuru nie mogła pełnić. Nie zapominajmy również, że podczas poprzednich wyborów, kiedy ogłosiła chęć kandydowania na stanowisko burmistrza, nagle pojawiły się jakieś dziwne plotki na jej temat. W efekcie odeszła ze szkoły w Gąskach.

Ale....musimy sobie wybaczać, nie ? 

Niestety, nie wszyscy wyborcy mają tak dobre serduszka. Za to pamięć dobrą.

Pani Borowska na swoim profilu, sztucznie podtrzymuje pytanie ''na kogo będę głosować?''

A kogo to obchodzi ?  Szuka Pani akceptacji wyborców, których Pani do wiatru wystawiła ?

Jak widać wywołało to ostre kontrowersje wśród członków jej komitetu. W moim mniemaniu, Pani B. dopuściła sie zdrady na członkach komitetu. Na wyborcach również.

Teraz dopiero można ocenić, kto z RaR-u ma ''jaja''.

Wiadomo, że ci bardziej ''elastyczni'', pójdą za Panią B.- o ile faktycznie popiera Roszaka.

Kilka osób jednak nie dopuszcza do siebie takich myśli. A to była taka zgrana ekipa :)

Uważam, że Pani B. jest ostatnią osobą na świecie, która może się z Roszakiem przyjaźnić.

Koniec świata jest bliski.

#109 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 13:06:23

Borowska wycyckała swój komitet i o to jest prawda. Jak można być tak obłudnym człowiekiem i do tego doprowadzić żeby nawet ludzie z jej komitetu wstydzili się za jej postępowanie. Mam nadzieje że dzięki temu poparciu Roszaka on nie przejdzie bo ludzie Borowskiej nie lubią od tak no i on, że z nią zakopał topór wojenny tez stracił. 

#110 ~Capitan Morgan~

~Capitan Morgan~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2018 - 14:45:21

Borowska wycyckała swój komitet i o to jest prawda. Jak można być tak obłudnym człowiekiem i do tego doprowadzić żeby nawet ludzie z jej komitetu wstydzili się za jej postępowanie. Mam nadzieje że dzięki temu poparciu Roszaka on nie przejdzie bo ludzie Borowskiej nie lubią od tak no i on, że z nią zakopał topór wojenny tez stracił. 

Właśnie. Święte słowa! Polać temu Panu! Warto o tym pamiętać! :) Wykorzystała jego członków traktujących jak  zwykłe pionki potrzebne jej, aby zdobyć stanowisko. Przegrała wybory, ale taki "pływak" i krętacz zawsze "spadnie na cztery łapy". :angry:

I gdzie jest ten cały RaR??? Jaką działalność "opozycyjną" prowadzi p. Borowska? Czy w ogóle jakąś? Przepadła jak kamień w wodę. :lol:

Sprzedawczyki rządzą! :wacko:

Oby taka osoba jak p. Joanna Borowska nie kandydowała w nadchodzących wyborach.

#111 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2018 - 15:23:45

Człowieku, RaR był komitetem wyborczym który został rozwiązany po wyborach, więc gdzie ma teraz ku*** być ?

Nie ma komitetu bo jest prawie 4 lata po wyborach. Czy ty jesteś normalny w ogóle ?

#112 ~Krzyś~

~Krzyś~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2018 - 15:31:38

Człowieku, RaR był komitetem wyborczym który został rozwiązany po wyborach, więc gdzie ma teraz ku*** być ?

Nie ma komitetu bo jest prawie 4 lata po wyborach. Czy ty jesteś normalny w ogóle ?

No, ale co tak nagle to jebło? Kur.. piorun trzasnął czy  jak? No dajcie spokój "walczyliśta o gminę" a teraz co cisza jak makiem zasiał? Toć kur.. 4 lata już minęły! Skurczysyny po stołki się tylko pchaliście! :angry:

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, burmistrz, gniewkowo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych