Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Joanna Borowska chce zostać burmistrzem Gniewkowa

wybory burmistrz gniewkowo

111 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~ObserwatorPalkotkaLasowska~

~ObserwatorPalkotkaLasowska~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 15:59:49

ZAŚPIWOJTA SKOWRÓNECZKI,

RAZYM ZY MNUM PRZYTUPASA!!!

JAM LASOWSKA, DAWNY HIPIS!!!

HOPSA, HOPSA, HOPSA, SA, SA!!!

CHCIAŁAM WRAZ ZE STRACHEM,

W GNIEWKOWIE WOJOWAĆ,

STRACH SIĘ NA MNIE WYPIOŁ,

MUSZĘ OBSERWOWAĆ!!!

OJ DANA, OJ DANA,

OJ DANA, OJ DANA,

MAGDALENKO ŚRODZIO,

MOJA UKOCHANA!!!

MARMOLADA WINA,

W TYM WŁAŚNIE NAJWIĘKSZA,

ŻE W LASKOWSKIEJ DOJRZAŁ,

ZAMIAST ŚWIĘTEJ WĘŻA!!!

OJ DANA, OJ DANA,

OJ DANA, OJ DANA,

KAZIMIERKO SZTUKO,

MOJA UKOCHANA!!!

Wszelkie podobieństwa przypadkowe i niezamierzone. 

#42 ~Nermal~

~Nermal~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 19:00:06

Mam pytanie do kandydatów, którzy mają w programie budowę basenu. Czy ktoś sporządzał już jakiś kosztorys tego projektu. Czy ktoś rozpatrywał ten pomysł pod kątem tego, kiedy zwróci się inwestycja ? Czy basen sam na siebie zarobi ? A może zarobi na siebie i jeszcze trochę zostanie ? A może będzie trzeba dopłacać ?

Rozumiem, że umieszczając taki punkt w programie, kandydaci dokonali pobieżnych obliczeń ?

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 19:32:49

Po kij patrzeć, nikt tej inwestycji nie zrealizuje. Z taka inwestycją wiążą się duże koszty, a kasa gminna puściutka, oj puściutka.

#44 ~Strażnik Texasu~

~Strażnik Texasu~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 20:32:14

No właśnie, dlatego pytam. Widać niektórzy nie uczą się na błędach burmistrza i wolą na swoich.

Z facebook - a...

Kandydat do rady - Brat kandydatki na burmistrza. Komentarz pod zdjęciem oświetlonej wieży ciśnień.

Wojciech Misiorowski

''Znów kasa na promocję a w Suchatówce nie ma kanalizacji... Grosz do grosza... i będzie na realizacje obietnic. KWW Rózni ale Równi - my widzimy gdzie inwestować i na co w pierwszej kolejności przeznaczyć pieniądze z budżetu !!!''

Ja też wiem gdzie będziecie inwestować...utopcie kasę w basenie.

Dam sobie nerkę wyciąć jeżeli macie zrobiony wstępny kosztorys...

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 20:52:44

Nie szafuj tak organami. I tak nie wejdą. Ale tyle ich, co sobie popiszą.

#46 ~Kloss~

~Kloss~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 22:16:28

Nie wiem, czy wejdą, ale chodzi o to, że burmistrz w pewnym momencie sam przyznał  że przeinwestował. Skoro tak, to chyba trzeba przystopować z niepotrzebnymi inwestycjami.

Zastanawia mnie tylko, jak można wymuszać na burmistrzu budowę basenu ( który będzie bardzo kosztowny ) i jednocześnie wypominać na każdym kroku wysokie zadłużenie gminy. Przecież to jest nielogiczne.

Jak widać nawet najbardziej niedorzeczny argument jest dobry w tym chorym wyścigu.

#47 ~Alexis~

~Alexis~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 17:58:05

Wracając do nieszczęsnego projektu basenu....Jestem po lekturze kilku protokołów, oraz raportu R.I.O i o ile dobrze przeczytałam, to komisja wniosła zastrzeżenia, do faktu iż kara jaką dostała firma z Poznania ( nie doczytałam za co ) została żle zaksięgowana. Aczkolwiek raport inspektorów jest napisany w dosyć skomplikowany sposób i coś mogło mi się pomieszać. Naganę otrzymał burmistrz jeszcze za to iż odesłał fakturę za projekt do wspomnianej firmy. 

Teraz to już sama nie wiem, kto tu dostał karę i za co...

Właśnie się dowiedziałam.

Gmina NIE JEST NIC WINNA firmie, która wykonywała projekt.

Manipuluje Pani posiadanymi informacjami, lub nie ma Pani pełnej wiedzy w tym temacie. W takim wypadku, należało się dowiedzieć, a nie wychodzić przed szereg.

#48 ~Agniecha~

~Agniecha~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 00:44:19

Mam taką prośbę. Pewien Pan ( chyba Pan Jankowski Karol ) uczestniczył w sesji rady i zadał Panu burmistrzowi kilka ciekawych pytań. Gdzieś widziałam te pytania ale teraz nie mogę znaleźć. Nakieruje ktoś gdzie szukać ?

#49 ~Pik~

~Pik~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 02:22:20

Mam taką prośbę. Pewien Pan ( chyba Pan Jankowski Karol ) uczestniczył w sesji rady i zadał Panu burmistrzowi kilka ciekawych pytań. Gdzieś widziałam te pytania ale teraz nie mogę znaleźć. Nakieruje ktoś gdzie szukać ?

FB Karol Jankowski, post z 24 września br.

#50 ~Agniecha~

~Agniecha~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 15:06:53

Thanks.

#51 ~Szef wszystkich szefów~

~Szef wszystkich szefów~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 00:22:32

Metamorfozy udane, Paniom sie podobalo... Dobrze ze wpadlem, dowiedzialem sie o zaplanowanym meczu dla wszystkich komitetow, debacie z kandydatami. Nie widac tu jezyka nienawisci o ktorym sie czyta na forum i FB. Popieram JB

Wojtek M.

A wpadłeś tam kolego, żeby.... co Ci zrobili ???

Często bywasz na imprezach dla kobiet ?

Paznokcie robiłeś, czy depilację wzgórka łonowego ?

..I jeszcze podpisał się Wojtek M...

Jaki agent.

#52 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 11:22:24

Mam pytanie do Pani Joanny-kandydatki.

Proszę napisać o swojej działalności w komisji Oświaty, Sportu, Zdrowia, Kultury i Opieki Społecznej.

Chodzi mi o dokonania, inicjatywy,sukcesy.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Arek T.

#53 ~Transformers~

~Transformers~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 11:58:56

W celu uzyskania odpowiedzi, zapewne zostaniesz zaproszony na debatę.

#54 ~operator~

~operator~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 12:16:14

Apeluję do nowego Burmistrza, aby w pierwszym dniu urzędowania sprawdził bilingi służbowych telefonów pracowników urzędu.

#55 ~Transformers~

~Transformers~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 12:42:34

Jeżeli obecny burmistrz otrzyma absolutorium ( a innej opcji nie widzę ), to będzie raczej musztarda po obiedzie.

Z resztą...po co ? Chodzi o sondę sms w Pomorskiej ?

Te wyniki nie są wiarygodne. Jednakże mogą sugerować aktualny stan poparcia, co może faktycznie przekładać się na frekwencję i wpływać na wyborców.

Na drugim miejscu jest Adam S. przy czym należy pamiętać, że Straszyński nie rozdaje telefonów służbowych :)

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 17:01:15

Przeciez jeżeli to prawda, a wszystko na to wskazuje, że do sondy wykorzystane zostały służbowe telefony, to jest tu prokurator chyba! Przy takim zadłużeniu! mam nadzieję że pracownicy wiedzą co robią, jeżeli tak jest jak piszecie,że wykorzystują telefony służbowe to powinni wiedzieć, że mogą być rozliczeni nie koniecznie przez nowego burmistrza, który zapewne będzie.

Mój poprzedk słusznie zauważył, że Straszyński, nie wydaje publicznych pieniędzy. Oj, jeżeli to prawda, to kiepsko z nimi... Przecież po przegranych wyborach R im nie pomoże bo sam będzie miał problem. A jak wygra, w co już nie wierzę, sam rozliczy tych co wysyłali smsy z komórek służbowych - dla przykładu. Historia lubi się powtarzać. Jak to mówią pycha kroczy przed upadkiem.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 17:29:03

Adam S. najpierw zacznie od czystki w Gminie. Lista skazanych jest już przygotowana. Wybieramy Adama, a to co pisze, że nic nie zrobi w powyższej kwestii jest mitem. Powodzenia w utrzymaniu stanowisk.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 17:40:23

Wiesz może kto ją przygotował i gdzie teraz jest? Też zagłosuję na Adama S, ale nie dla czystek, których nie będzie nigdzie, ale dla programu i normalności. Nie wiem jak można myśleć, że od razu pozbędzie się pracowników. I co ? Przyjmie nowych w sytuacji gdzie gro spraw jest nie zakończonych? Dobry szef nie zaczyna od czystek. I taki jest Adam Straszyński. Dostanie mój głos.

PS. Ubaw był jak słyszę, że dyrektorki szkół straszą sprzątaczki, że ich Straszyński zwolni. Niby wykształcone osoby a czytać ze zrozumieniem nie potrafią i problemy z myśleniem mają. No chyba że myślą czym innym. Bo jak się ma obietnica wzrostu zatrudnienia do zwolnień? LUDZIE !

#59 ~AT~

~AT~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 17:42:56

Mam pytanie do Pani Joanny-kandydatki.

Proszę napisać o swojej działalności w komisji Oświaty, Sportu, Zdrowia, Kultury i Opieki Społecznej.

Chodzi mi o dokonania, inicjatywy,sukcesy.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Arek T.

Witam ponownie

Proszę o odpowiedź na moje pytanie.

Pozdrawiam

Arek T.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 18:30:22

Dołącze pytanko. Ostatnio przybyło dużo plakatów pani Joanny i jej świetnych kandydatów na słupach energetycznych. Czy to tak wolno? Zgoda jest? 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, burmistrz, gniewkowo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych