Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Joanna Borowska chce zostać burmistrzem Gniewkowa

wybory burmistrz gniewkowo

111 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~mlody~~

~~mlody~~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 13:12:20

Widzę duży potencjał, znajomość problemów społecznych, ciągłe zderzanie się z dziwną konkurencją na łamach gazety lokalnej. Co by nie mówić ta Pani umie zadbać o dobro naszej gminy.

Program dobry mam nadzieję, że to nie są suche obietnice... Trzymam kciuki, jestem za !!!

#2 ~Kobieta~

~Kobieta~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 14:06:41

Oooo i  to mi się Podoba, kobieta na poziomie, wie czego chce . Podoba mi się jej upór i zapał na tak odważne stanowisko które jest stworzone dla niej. Skoro chce to niech zostanie mój głos ma

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 14:48:15

Jestem za tym bardziej, że to rodowita Gniewkowianka! Powodzenia Pani Asiu :)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 15:57:32

Dlaczego tu jeszcze nie ma Obserwatora gniewkowskiego? Halo, pobudka! 

#5 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 18:49:34

Widzę duży potencjał, znajomość problemów społecznych, ciągłe zderzanie się z dziwną konkurencją na łamach gazety lokalnej. Co by nie mówić ta Pani umie zadbać o dobro naszej gminy.

Program dobry mam nadzieję, że to nie są suche obietnice... Trzymam kciuki, jestem za !!!

Poświęciłem mnóstwo czasu na znalezienie programu. Możesz mi tu zalinkować stronę? Bo nie ma nigdzie. Chyba, że nie jest jeszcze opublikowany. 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 19:39:59

Poświęciłem mnóstwo czasu na znalezienie programu. Możesz mi tu zalinkować stronę? Bo nie ma nigdzie. Chyba, że nie jest jeszcze opublikowany. 

Chlopaku, oczywiscie, ze nigdzie go nie ma. Jakis nieopierzony zrobil chyba falstart. Jak nic wiec czlowiek tego komitetu. Moze dzieki twojemu wpisowi opublikuja cos w koncu.

#7 ~Obserwator Gniewkowski~

~Obserwator Gniewkowski~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2014 - 00:19:56

Dlaczego tu jeszcze nie ma Obserwatora gniewkowskiego? Halo, pobudka! 

Cześć Gościu! Czekasz tutaj na Obserwatora Gniewkowskiego, czy obserwatora gniewkoskiego? Ten pierwszy to ja we własnej osobie, ale wypowiadam się tylko na FB, a drugi to jakiś falsyfikat. Pozdrawiam.

#8 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2014 - 13:29:37

Dziękuję za odpowiedź, ale mi chodziło o program ujęty globalnie, by móc przeczytać, przeanalizować i wtedy ewentualnie z kandydatką podyskutować. Nie zamierzam zakładać sobie profilu na facebooku po to, by móc skontaktować się z panią Joanną. W końcu to jej powinno zależeć, by dotrzeć do mieszkańców. Ale dziękuję -młody-

#9 w_o_j

w_o_j

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 29 wrzesień 2014 - 20:23:50

Przedstawiamy program wyborczy

KWW Różni ale Równi

program1.jpg

program2.jpg

#10 w_o_j

w_o_j

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 29 wrzesień 2014 - 20:29:12

Zapraszamy KWW Różni ale Równi

metamorfozy.jpg

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 20:54:31

Wyborco, po pierwszym drinku gratis będziemy bardziej równi!

#12 ~koko~

~koko~
  • Goście

Napisano 01 październik 2014 - 09:06:13

I tak Adasiowi nie dacie rady. Pozdrawiam

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2014 - 10:05:38

wyślę Teściową, może to chociaż na nią pomoże.

#14 ~koko~

~koko~
  • Goście

Napisano 02 październik 2014 - 11:48:15

Adaś da radę wszystkim. Tylko Adaś nam panujący

#15 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 02 październik 2014 - 14:55:09

Cos do wypicia będzie jakieś fifi rifi za oddany głos

#16 ~Wojtek M.~

~Wojtek M.~
  • Goście

Napisano 11 październik 2014 - 09:23:57

Metamorfozy udane, Paniom sie podobalo... Dobrze ze wpadlem, dowiedzialem sie o zaplanowanym meczu dla wszystkich komitetow, debacie z kandydatami. Nie widac tu jezyka nienawisci o ktorym sie czyta na forum i FB. Popieram JB

Wojtek M.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 19:59:42

Drogi w_o_j'u, czy oprócz fejsa jest gdzieś możliwość podyskutowania z kandydatką na temat jej programu?

#18 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 20:53:06

Czy to ta Pani, która pisała donosy na własną rodzinę? :)

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 17:56:23

Jakie ma zalety?

#20 ~Alexis~

~Alexis~
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 23:40:52

Ja mam dwa pytania do Pani rednej Borowskiej. Dotyczą one tej samej sprawy...

Po pierwsze - Proszę mi wyjaśnić łopatologicznie, jak wyobrażała sobie Pani zaadaptowanie projektu basenu do budowy amfiteatru ?

Czy nie widzi Pani różnicy pomiędzy tymi obiektami ? Czy z ciasta na murzynka upiecze Pani karpatkę ? Chyba nie.

Drugie zagadnienie dotyczy tego, że firma, która wykonywała projekt basenu, nie otrzymała zapłaty za ten projekt. Stało się tak dlatego, żę projekt zawierał błędy. Na mocy porozumienia pomiędzy w/w firmą a gminą ustalono, że zapłaty mnie będzie. ( tak wynika z mojej wiedzy )

Pytanie nr 2 brzmi tak - dlaczego domaga się Pani, aby gmina zapłaciła za niewłaściwie wykonany projekt ? 

Przecież jest Pani radną ?  Czy polityka nienawiści, jaką stosuje Pan Roszak tak bardzo się Pani udzieliła, że naraża Pani ''swoją'' gminę na tak wysokie koszty ? Jak daleko się Pani jeszcze posunie ?

Proponuje takie rozwiązanie....Jeżeli zostanie Pani burmistrzem, to proszę wrócić do tego tematu i zapłacić tej firmie za źle wykonany projekt. Ciekawe, czy równie ochoczo, będzie Pani wydawać pieniądze, którymi Pani zarządza.

Straciła Pani mój głos, czego bardzo żałuję, ale ktoś tu musi trzeźwo myśleć. Szkoda, że Pani tę zdolność utraciła.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, burmistrz, gniewkowo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych