Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jeziora Wielkie

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zocha~

~zocha~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 17:23:43

Co się stało w Jeziorach Wielkich - tematy wyczerpane??? Taka cisza na forum :angry:

#2 ~Ewin~

~Ewin~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 20:47:03

Faktycznie trochę przycichło mają co chcieli to spokój, Można jeszcze trochę poczytać na CMG24- w starszych materiałach-Wybory 2000 Nowy wójt Jezior Wielkich, którego jakoś nigdzie nie widać może się uczy i na gminę brakuje czasu.Dobrze,że
zostali jeszcze starzy pracownicy bo nic by się tam nie załatwiło.Jakoś o produkcji kostki brukowej też przycichło a jest
wielu chętnych do pracy.

#3 ~wodnik~

~wodnik~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 23:33:24

Faktycznie trochę przycichło mają co chcieli to spokój, Można jeszcze trochę poczytać na CMG24- w starszych materiałach-Wybory 2000 Nowy wójt Jezior Wielkich, którego jakoś nigdzie nie widać może się uczy i na gminę brakuje czasu.Dobrze,że
zostali jeszcze starzy pracownicy bo nic by się tam nie załatwiło.Jakoś o produkcji kostki brukowej też przycichło a jest
wielu chętnych do pracy.

Istotnie to była tylko wyborcza kaszanka.Niedługo koniec miesiąca i kilkadziesiąt tysiączków wpłynie na konto pana wójta.Myślę jednak,że aktualny temat to wielka woda zalewająca pola,lasy i domostwa.Analizując ten temat przychodzi mi na myśl SO

#4 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 20:16:28

Słyszałem,że nowy wójt ma zatrudnić zastępcę bo zawsze co dwie głowy to nie jedna. Możliwe ,że chodzi o zrzucenie odpowiedzialności na innego za swój brak kompetencji.Strzelno trzy razy większe i nie ma zastępcy burmistrza.Zapewne będzie to Ciesielczyk,któremu należy się zapłata za udaną kampanię wyborczą na koszt gminy. Ciekawe kiedy wójt odwdzięczy się Siwkowi za poniesione niemałe koszty.

#5 ~Walenty~

~Walenty~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 20:00:50

W kampanii wyborczej Dariusz Ciesielczyk obiecywał że kandydaci startujący z listy Piasta nie będą pobierali diet radnych
po wygranych wyborach- bo są ludźmi bardzo bogatymi,biznesmenami. Z pewnością uzgodnił to z wszystkimi kandydatami i teraz czas na wywiązanie się z tej obietnicy.
Licząc ogólnie dieta przewodniczącego rady około 10 tyś. rocznie oraz sześciu radnych Piasta około 22 tyś. Razem to daje
32 tyś. zł i przyda się na załatanie niektórych dziur w gminie.Mam nadzieje że nie była to kaszana wyborcza

#6 ~kinia~

~kinia~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 20:49:06

TY WALENTY MOGĄ CI ZAŁATAĆ DZIURĘ ALE W SPODNIACH.

#7 ~Mirek z kuśnierza~

~Mirek z kuśnierza~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 21:19:37

a co porabia stary wójt chyba wicemarszałek nie zostawi go na lodzie?

#8 ~mania~

~mania~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2011 - 20:20:14

a co porabia stary wójt chyba wicemarszałek nie zostawi go na lodzie?

Drogi Mirku, od kiedy pan Maruszak nie jest już osobą publiczną nie powinno Cię interesować co porabia. Tak samo, jak nikogo nie obchodzi co porabiasz Ty. Pozdrawiam

#9 ~Mirek z kuśnierza~

~Mirek z kuśnierza~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 19:30:01

mania ja z troski o wójta byłego zapytałem wiem o wolnym etacie może miałby szanse się załapać bo do emeryturki jeszcze trochę zostało

#10 ~konik polny~

~konik polny~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 18:15:05

wójt sobie wymyślił filie gimnazjum w Wójcinie no już większej bzdury wymyślić chyba nie można

#11 ~oczywistość~

~oczywistość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 20:32:18

Wszystko powinno być we Wójcinie bo to Wójcin wybrał sobie nowego wójta i mu się należy. Całej reszcie też się należy bo na to pozwolili

#12 ~CZARNY~

~CZARNY~
  • Goście

Napisano 27 luty 2011 - 17:56:40

PANOWIE I PANIE SZANOWNI JEZIORANIE W ODCHODZĄC TROCHĘ OD TEMATU PROŚIŁ BYM BARDZO ZOSTAWIĆ PANA MARUSZAKA W SPOKOJU NIECH PRACUJE, BO MA RODZINE A WY BYŚCIE MU WSZYSTKO CHCIELI ZABRAĆ TO ŻENADA. NATOMIAST MAMY NOWEGO GOSPODARZA WIĘC GO RÓWNIEŻ USZANUJCIE MAMY MĄDRE SPOŁECZENSTWO I JEST DEMOKRACJA. DOBRZE. ALE GOSPODARZ NIE PRZYCHODZI NA STANOWISKO POTO ABY ZACZĄC OD ZWOLNIEN. MA POMYSŁY NICH JE W DRANŻA .A WY MU PRZESZKADZACIE ,BARDZO WAS PROSZĘ O ROZWAGĘ NIECH PRACUJE [ KOMU SIĘ NIE PODOBA , TO ZA 4 LATA NIECH STARTUJE MOŻE DOSTANIE MANDAT ZAUFANIA . PAN CIESIELCZYK DOSTAŁ , ALE NAROBIŁ W SPODNIE SIWEK MU GŁÓWNA WYCIĄGNAŁ I TERAZ RAZEM SMIERDZĄ.
LUDZISKA SIĘ Z NICH SMIEJĄ ŻADNEJ PRAKTYKI JAKO RADNI PAN GRACZYK MĄDRY CZŁOWIEK,WIE CZEGO CHCE I REALIZUJE TO BARDZO DOBRZE ,ALE TO CZŁOWIEK Z PRAKTYKĄ. PANIE GRACZYK MOŻE PAN POWIE JAKĄ DRUŻYNĘ PAN REPREZENTUJE.
PROSZĘ O ODPOWIEDŻ

Z powazaniem..........

#13 ~turysta~

~turysta~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2011 - 09:34:23

BRAWO ZA ODWAGE. TO CO USLYSZELIŚMY NA WCZORAJSZEJ SESJI GMINY JEZIORA WIELKIE TO SKANDAL . JAK MOŻNA PEŁNIĆ MANDAT RADNEGO I DOMAGAĆ SIĘ STANOWISK DO KOLESI. W JEZIORACH MLEKO SIE WYLAŁO I LUDZIE DOWIEDZIELI SIE JAK TO WYGLĄDA. MYSILE ŻE DOWIEMY SIĘ JAK BYŁO W MOGILNIE. JESZCZE RAZ BRAWO PANIE JÓZEFIE ZA POKAZANIE PRAWDY.

#14 ~JAN~

~JAN~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2011 - 13:31:02

Panie przewodniczący widzę,że coraz bardziej się odkrywacie a to dopiero 2 m-ce waszego bytu.Czy zdaje sobie Pan sprawę w jakim świetle stawia gminę?.To wielki wstyd.Dopiero teraz dociera do mnie jaką wielką krzywdę wyrządziło
zmanipulowane społeczeństwo poprzedniemu wójtowi,dla którego sprawy Mieszkańców były najważniejsze a nie własne prywatne interesy.Oby nie zostało zaprzepaszczone to co Pan Maruszak z takim trudem osiągnął.

#15 ~jan z daleka~

~jan z daleka~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2011 - 17:13:16

JÓZEF GRATULUJE ZAWSZE MIAŁEŚ JAJA. TAK TRZYMAJ .

#16 ~koala~

~koala~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2011 - 19:02:11

Do jana z daleka .
Józef ma raczej wydmuszki jak berety i tym razem użył ich na konto kampanii wyborczej do Sejmu.

#17 ~Mirek z kuśnierza~

~Mirek z kuśnierza~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2011 - 21:00:41

KOALA widać że mu lizałeś że wiesz

#18 ~MAIA~

~MAIA~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2011 - 21:23:47

Koala lubisz lizać patrz nie myślałam. ale ja myśle że facet ma jaja. tak trzymaj panie Józefie.

#19 ~koala~

~koala~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2011 - 18:18:08

No...no...no!Kto by pomyślał facet o wyglądzie stracha na wróble lub Szpiega Krainy Deszczowców(bajka)"lubi"mężczyzn?
Uniwersalni i nowocześni są niektórzy członkowie PPP.

#20 ~jezioranin~

~jezioranin~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2011 - 21:15:35

Chłopaki z Piasta naoglądali się w telewizji RYCHA ZDZICHA na cmętarzu i chcieli to wprowadzić w naszej gminie. Ale chytre bestie.A takie chasła w kanpani głosili.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych