Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jest kampania i chcemy wiedzieć kto odpowiada za taki stan Grudziadza

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 21:23:41

Odpowiedzi od wymienionych panów się nie doczekasz.

To ja pierwszy. 

Za obecny stan Grudziądza odpowiada Robert Malinowski i radni formacji Platformy Obywatelskiej. Za ostatni rok i pogłębiający się kryzys miasta, Maciej Glamowski oraz popierający jego działania radni.

Tak jest proszę pana Józia, i co z tego, nikt nie odpowiada prawnie, możemy im pogwizdać.

#22 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 21:31:37

Ten brak odpowiedzi świadczy o lekceważeniu grudziądzan a tym samym zachęca do głosowania na PIS.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 05:47:21

Głosujemy na kandydatów z poza Grudziądza i okolic, bo nasi nie dorośli do tych funkcji. Zdobycie mandatu wykorzystują wyłącznie dla własnych korzyści.

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 06:13:50

Kowar wyczuł kasę ! Jak został dyrektorem a jest pewny w 100% ze będzie posłem A kasa większa cwaniaczek ten nasz szczypiorek

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 06:30:28

Głosujemy na kandydatów z poza Grudziądza i okolic, bo nasi nie dorośli do tych funkcji. Zdobycie mandatu wykorzystują wyłącznie dla własnych korzyści.

Do senatu jest silny kandydat, to Marek Nowak, niezrzeszony, do sejmu? nie widzę. Tomasz Szymański? śmiech na sali.!!!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 06:39:53

Chieny parszywe bez uczuć :( bo życie jest piękne tylko ludzie to k....

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 06:56:56

Niestety taka prawda chieny to takie szuje. Do koryta pędzą po trupach aby osiągnąć swój cel. Ale cóż Karma wraca .

#28 ~Józiu~

~Józiu~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 07:04:50

Tak jest proszę pana Józia, i co z tego, nikt nie odpowiada prawnie, możemy im pogwizdać.

Jednak wójtowi i skarbnikowi gminie Ostrowice nie pogwizdano. Najpierw ich wsadzili, teraz odpowiadają z wolnej stopy. Gmina już nie istnieje, została podzielona. Czy Grudziądz czeka to samo? podział z przyłączeniem do Łasina i Radzynia Chełmińskiego? Ja chcę do Radzynia, bo tam burmistrzem jest mądry człowiek.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 07:19:16

Senatorem zostanie Bober z PSL, przewodniczący sejmiku województwa. Jest kandydatem całej opozycji.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 07:26:58

Senatorem zostanie Bober z PSL, przewodniczący sejmiku województwa. Jest kandydatem całej opozycji.

A kto to taki? interesuję się polityką lokalną ale nie znam.

Jak ma na imię, to kobieta? jeżeli tak to chyba Bobrówna.

#31 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 09:04:52

Do senatu jest silny kandydat, to Marek Nowak, niezrzeszony, do sejmu? nie widzę. Tomasz Szymański? śmiech na sali.!!!

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 09:21:04

Odpowiedzialni Nowak i Malinowski!

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 11:41:07

Kowar wyczuł kasę ! Jak został dyrektorem a jest pewny w 100% ze będzie posłem A kasa większa cwaniaczek ten nasz szczypiorek

B)

#34 ~Nachista~

~Nachista~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 15:20:19

Odpowiedzialni Nowak i Malinowski!

teraz prawie siem dostali do senatu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych