Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jerzy Owsiak i fundacja WOŚP przegrywa 14 proces


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 09:10:44

Jerzy Owsiak i fundacja WOŚP przegrywa 14 proces w związku z odmową udzielenia informacji publicznej. Naczelny Sąd Administracyjny oddalił kasację i tym samym WOŚP ma odpowiedzieć ile kasy poszło z WOŚP i "Złotego Melona" do firm "zięcia" Owsiaka

przegrał 14 procesów, prawomocne wyroki i nic nie chce udostępnić jak robi obrót kasy zebranej z WOŚP itp

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 19:15:06

Pożar w… biznesie! NSA nakazuje Owsiakowi ujawnić faktury i umowy jego „zięcia” Jacka Stachery!

(...) już od roku 2009 na dużo większą skalę Owsiak zaczął robić biznes z „zięciem” córki Aleksandry Owsiak, niejakim Jackiem Stacherą.

Nie w „Mrówce” Niedźwiedzkiej-Owsiak, ale w dwóch słoniach Stachery trzeba szukać najdorodniejszych „Złotych Melonów”, co też przy pomocy ustawy o dostępie do informacji publicznej uczyniłem, o czym za chwilę.

Kim jest Jacek Stachera? Jedno z tych cudownych dzieci WOŚP, które do fundacji przyszło dosłownie z ulicy! Owsiak uwielbia takich współpracowników, bo wie, że tacy są najwierniejsi i pójdą za nim w ogień. W identyczny sposób trafiła do fundacji główna księgowa Dorota Pilarska, której wiedza jest, łagodnie mówiąc, wątpliwa, no i tak samo trafił do WOŚP najwierniejszy z wiernych – rzecznik Krzysztof Dobies.

Ponadto prywatnie Jacek Stachera od lat jest „partnerem życiowym” i ojcem dziecka Aleksandry Owsiak. Zawodowo jest/był (?) zatrudniony w Fundacji WOŚP i w „Złotym Melonie”. Fakt, że był zatrudniony nie ulega wątpliwości, ale czy nadal jest i na jakich warunkach, to jedno z tych pytań, na które Owsiak i WOŚP pomimo wyroku WSA nie odpowiedzieli.

Jednak najbardziej Jacek lubi własne biznesy i ma/miał ich kilka. Najnowszy to knajpa w Warszawie „Pasta Fresca”. Mnie od dawna interesuje inna firma o ostrej nazwie Tabsco i umowy Stachery z Owsiakiem. (...)

Od tego wyroku WOŚP, zatrudniająca kancelarię prawną za pieniądze z puszek dzieci, wniosła kasację.

W dniu 23 stycznia 2019 roku NSA prawomocnym wyrokiem, sygn. akt I OSK 385/17 oddalił kasację w całości, co oznacza, że WOŚP musi pokazać faktury i odpowiedzieć na pytania. Oczywiście musi w świetle prawa, ale Owsiak i WOŚP prawo łamią notorycznie, wszak to jest 14 wyrok WSA i NSA, który stwierdza łamanie przez WOŚP ustawy o dostępie do informacji publicznej.

Tymczasem i podobnie jak kiedyś z rejestru firm zniknęła „Mrówka Cała”, z sieci znika Tabasco, gdzie były wszystkie dane i projekty, łącznie z zatrudnioną w firmie Aleksandrą Owsiak, córką Jerzego. Naiwny ruch, bo wiadomo, że w sieci nic nie ginie (...)

Nie byłoby jednak towarzystwo sobą, gdyby biznesu nie przejęła następna firma, którą jest „Boscata” również należąca do Stachery.

Zwracam uwagę na charakterystyczny „dowcip” w nazwie. Gdy umarła „Mrówka Cała” Owsiak tego samego dnia urodził swoją firmę „Jasna sprawa”.

Stachera poszedł większym "dowcipem" i do kolejnego słupa WOŚP zrobił anagram. Boscata = Tabasco po przestawieniu liter, czytaj ten sam biznes i te same jaja, jakie sobie robi rodzina Owsiaków z frajerów. Co więcej Stachera i Owsiak z właściwą sobie bezczelnością i bez najmniejszej żenady chwalą się realizacjami za kasę dzieci.

Proszę Państwa dwa demony rządzą biznesami Owsiaka i rodziny. Pierwszym jest ideologia wyniesiona do poziomu sekty, drugim gigantyczne pieniądze, które Owsiak pompuje z WOŚP i „Złotego Melona” do rodzinnych firm.

Jeśli ktoś jeszcze nie wie o co z taką pasją, ocierającą się o szaleństwo, walczy Jerzy Owsiak, to właśnie o to walczy, aby utrzymać demony przy życiu. (...)

( całość na kontrowersje. net)

 #3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 09:46:05

Jaka piękna nowa mowa miłości...#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 11:45:35

POdawanie faktów uważasz za mowę nienawiści? To teraz nie można już mówić o czyichś przekrętach, dobre sobie.#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 12:02:57

Zacznij od siebie, mów o sobie też mową "miłości" , a przekręty zostaw organom ścigania...#6 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 21:52:18

Czy Owsiak stoi ponad wymiarem sprawiedliwości?

#7 ~Solidaruch~

~Solidaruch~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 08:01:58

POdawanie faktów uważasz za mowę nienawiści? To teraz nie można już mówić o czyichś przekrętach, dobre sobie.

O taką " naiwność tenkrajową" wg. ich filozofii walczą od > 3 lat -rebeliując PO kolei różne dziedziny administracyjne kraju( T.K.; S.N; RPO etc.etc) , chcąc wywołać rozlew krwi na ulicach ( na razie PO-zorując pośród swoich " katorów szalbierzy" tzw. zapaści na ulicach..). Po kolejnych przegranych - w konfrontacji z żenująco-małym wsparciem spośród " s-KOD-owanych totalniakó" - PO stanowili rzucić rekawicę - dziennikarzom- w szczególności Tym, którzy odkrywają prawdę z życia PO-przednio-nam panującej koalicji(!) #8 ~Feb~

~Feb~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 10:25:22

Toruński troll jak widać nadal nadaje.
Nienawiść do wszystkich i wszystkiego bije w każdym z jego postów, obojętnie pod jakim nickiem by nie PiSał.

#9 ~Feb~

~Feb~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 10:25:44

Toruński troll jak widać nadal nadaje.
Nienawiść do wszystkich i wszystkiego bije w każdym z jego postów, obojętnie pod jakim nickiem by nie PiSał.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych