Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jarosław Kaczyński

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 17:00:03

To kolejne wcielenie znanego trolla który nie tylko sam obraża ale też grozi wszystkim co mają odmienne zdanie - prokuratorem.

Chłopie co Ty bredzisz? Czytaj może ze zrozumieniem. Nie wiem o jakim trollu piszesz i mówiąc szczerze nic mnie to nie interesuje.

Po prostu uważam że nie każdy musi lubić prezesa. Nie każdy musi się z nim zgadzać, mało tego są ludzie którzy mają całkowicie odmienne zdanie od PIS-u i jej prezesa. Mają inne zdanie i nie są jak to byli łaskawie nazwać "komunistami, złodziejami czy ubekami". Chodzi też o to że nie ma jeszcze w Konstytucji zapisane że jest tylko jedna słuszna partia PIS i jeden przywódca prezes.

Dla mnie to możesz sobie uwielbiać Kaczyńskiego, uważać go za szlachetnego, prawego męża stanu. To Twoja sprawa i nic mnie do tego.

Musisz jednak zrozumieć że są tacy którzy uważają inaczej.

Według mnie Kaczyński nie legitymizuje się żadną z powyższych cech a wprost przeciwnie. Uważam że dąży do kultu swojej jednostki, swojej nieomylności.

Podobnie jak Ty mam pełne prawo uważać jak uważam i nic Ci do tego.

Zresztą Kaczyński dziś w Sejmie pokazał swoją prawdziwą twarz mówiąc o jakiś "panach", czyżby miała powstać jakaś "rasa panów"? Historia zna podobne mrzonki, niestety.    

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 18:12:24

Chłopie co Ty bredzisz? Czytaj może ze zrozumieniem. Nie wiem o jakim trollu piszesz i mówiąc szczerze nic mnie to nie interesuje.

Po prostu uważam że nie każdy musi lubić prezesa. Nie każdy musi się z nim zgadzać, mało tego są ludzie którzy mają całkowicie odmienne zdanie od PIS-u i jej prezesa. Mają inne zdanie i nie są jak to byli łaskawie nazwać "komunistami, złodziejami czy ubekami". Chodzi też o to że nie ma jeszcze w Konstytucji zapisane że jest tylko jedna słuszna partia PIS i jeden przywódca prezes.

Dla mnie to możesz sobie uwielbiać Kaczyńskiego, uważać go za szlachetnego, prawego męża stanu. To Twoja sprawa i nic mnie do tego.

Musisz jednak zrozumieć że są tacy którzy uważają inaczej.

Według mnie Kaczyński nie legitymizuje się żadną z powyższych cech a wprost przeciwnie. Uważam że dąży do kultu swojej jednostki, swojej nieomylności.

Podobnie jak Ty mam pełne prawo uważać jak uważam i nic Ci do tego.

Zresztą Kaczyński dziś w Sejmie pokazał swoją prawdziwą twarz mówiąc o jakiś "panach", czyżby miała powstać jakaś "rasa panów"? Historia zna podobne mrzonki, niestety.    

Komu odpowiadałeś w poprzednim poście?, powiąż to z postem na który teraz odpowiedziałeś.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 19:44:00

Inteligencja niektórych ludzi nie pozwala zrozumieć tego co mówi Kaczyński. Jest to dla nich za trudne. O choćby to, co powiedział dzisiaj w Sejmie.Opozycja natychmiast wyciągnęła z kontekstu słowa Kaczyńskiego o "ludzkich panach" i udaje oburzenie... Niektóre media to pochwyciły i teraz eksperci będą rozbierać te zmanipulowane słowa na czynniki pierwsze przez kilka dni.

Chodzi o wyrwanie z kontekstu jego słów: Nie użyliśmy siły i nie użyjemy jej —zaznaczył m.in. Kaczyński. Ze strony opozycji padły wtedy słowa: "Ludzcy panowie…"

Jarosław Kaczyński nie pozostał na nie głuchy: Tak, jesteśmy ludzkimi panami, bo jesteśmy panami w przeciwieństwie do Was —odpowiedział Kaczyński.

Media i opozycja nie mogły nie wykorzystać takiej sytuacji i już jest szum medialny. Absurdy manipulacji nie mają żadnych granic. Kolejny cyrk.

#24 Bartosz

Bartosz

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 250 postów

Napisano 23 luty 2017 - 14:31:53

Ale zachłysnęli się władzą, aż bąbelki wychodzą nosem i uszami.

#25 ~jarosław~

~jarosław~
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 22:57:15

Świetny polityk mający masę pomysłów ale przede wszystkim potrafi budować wspólnotę. Nie ma wspólnej opozycji, są wspólne prawicowe partie rządzące. To zasługa Kaczyńskiego.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 07:53:48

Świetny polityk mający masę pomysłów ale przede wszystkim potrafi budować wspólnotę. Nie ma wspólnej opozycji, są wspólne prawicowe partie rządzące. To zasługa Kaczyńskiego.

Natychmiast biegnij do lekarza. "nie ma wspólnej opozycji" - cóż to za twór myślowy ?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 12:34:02

Tak, spacyfikowane przez brak dotacji.

#28 ~kontrowersyjny~

~kontrowersyjny~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 04:30:02

Wzajemne opluwanie się, idzie na całego! Chociaż w poście  wyważonym (bez nienawiści) postem poście!?

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 10:11:19

W programie „Skandaliści” u Agnieszki Gozdyry wystąpił Robert Biedroń. Prezydent Słupska oficjalnie stwierdził, że „polityk głaszczący koty” jest gejem. To rozpętuje burzę roku, a w komentarzach już jest piekielnie gorąco.

Biedroń ujawnił Gozdyrze, która zapytała go o „gejów którzy się ukrywają” w polityce, że pierwszym gejem Rzeczpospolitej jest „ten głaszczący koty”. Według prezydenta Słupska „miłośnik kotów” jest hipokrytą, ponieważ jako „lider prawicy” publicznie działa przeciwko gejom. (. . .)

W programie Biedroń mówił również o homofobii, posłance Pawłowicz, którą chciałby pocałować oraz o tym, że „Jarosław Kaczyński jest tchórzem”, bo według niego schował się za plecami premier Szydło oraz prezydenta Dudy.

:o  :o  :o  :o  :o

Zwyczajnie Biedroń publicznie ujawnił to , o czym wszyscy wiedzą od bardzo dawna. 

#30 ~olek~

~olek~
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 10:30:07

ciekawe jak PAN PREZES pojmuje i rozumie "...jako i my wybaczamy naszym winowajcom..." katolikiem się jest czy bywa się nim raz w miesiącu podczas miesięcznicy?

#31 ~olek~

~olek~
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 10:33:25

ciekawe jak PAN PREZES pojmuje i rozumie "...jako i my wybaczamy naszym winowajcom..." katolikiem się jest czy bywa się nim raz w miesiącu podczas miesięcznicy?

#32 Bartosz

Bartosz

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 250 postów

Napisano 02 marzec 2017 - 03:07:45

Czy zemsta preześika może mieć okrutny rozmiar dla D.Tuska? Pozbawić kogoś 100 tys. miesięcznie dochodu to jest niewyobrażalne dla zwyklaka.

#33 Przemysław Łochowski

Przemysław Łochowski

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 marzec 2017 - 18:05:23

Ja uważam, że Pan Prezes Prawa i Sprawiedliwości jest największym szkodnikiem Polski, pomimo tego, że podobno jest gejem, a geje to jedyni normalni ludzie w tym kraju.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 14:13:47

Brudziński: "Gdyby nie ochrona, Jarosław Kaczyński już by nie żył"

yt

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2017 - 14:23:43

tylko Jarosław

#36 ~emir~

~emir~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 09:46:58

Jarosław Kaczyński to jeden z nielicznych, którzy do polityki nie podchodzą w krótkich spodenkach. (Petru - to nawet w szeleczkach błazna)
Za PO zdarzyło się już w Łodzi morderstwo polityczne.
Opanujcie się dla dobra Polski!

#37 ~emir~

~emir~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 09:48:27

Jarosław Kaczyński to jeden z nielicznych, którzy do polityki nie podchodzą w krótkich spodenkach. (Petru - to nawet w szeleczkach błazna)
Za PO zdarzyło się już w Łodzi morderstwo polityczne.
Opanujcie się dla dobra Polski!

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2017 - 11:13:51

Ha ha ha. Już niebawem wylądujesz w Tworkach. Wpłynął wniosek o badania psychiatryczne twojej  osoby i ubezwłasnowolnienie. Jesteś niebezpieczny dla otoczenia.

W tworkach wyladujessz ty wojtuś i twoja lucynka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych