Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

JAKIEGO SKLEPU W GOLUBIU-DOBRZYNIU WAM BRAKUJE?

96 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~78~

~78~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 18:19:30

"Miasto najlepiej by puste sklepy przeznaczyc na mieszkania socjalne dla ludzi bo brakuje mieszkan

"
A z jakiej okazji prywatni właściciele mają przeznaczać swoje lokale na mieszkania dla patologi? Trochę pomyślunku zanim się coś napisze[/quote
Jak jesteś taka mądra to czemu nie otworzysz lokalu w Golubia A tylko zamykasz i krytykujesz o mieszkania przecież ty decydujesz komu wynajmujesz i byś zarobiła A miasto to nie ma nic do was. Widzę że nie masz współczucia dla ludzi

#82 ~Pływak~

~Pływak~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 19:32:07

"A z jakiej okazji prywatni właściciele mają przeznaczać swoje lokale na mieszkania dla patologi? Trochę pomyślunku zanim się coś napisze[/quote
Jak jesteś taka mądra to czemu nie otworzysz lokalu w Golubia A tylko zamykasz i krytykujesz o mieszkania przecież ty decydujesz komu wynajmujesz i byś zarobiła A miasto to nie ma nic do was. Widzę że nie masz współczucia dla ludzi[/quote]"
Po pierwsze, autorka nie napisała nigdzie że jest właścicielką lokalu w Golubiu. Po drugie, nikt normalny nie otwiera nic w Golubiu tylko z niego ucieka bo to miasto umarło. Kolejna sprawa, kto normalny wynajmie patologicznej rodzinie swój lokal? Socjal, jak sama nazwa wskazuje, to pomoc od państwa, najczęściej za śmieszne opłaty, których często i tak tacy ludzie nie uiszczają. Co więcej, takie osoby nie doceniają i nie szanują tego co mają niszcząc strasznie takie mieszkania. Więc jaki w tym interes? Mówisz o współczuciu ale dla kogo? Dla leni którym nie chce się wziąć za robotę i utrzymać rodzinę? Wolą za to chlać za 500+ i latać do opieki. Takie osoby mamy szanować? Trochę pomyśl zanim się czepisz kogoś kto myśli racjonalnie

#83 ~d94~

~d94~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 21:43:16

Skorpon, Skorpin, czy jak się tam zwiesz....

Takie właśnie zdanie ma ktoś z podstawowym wykształceniem i zwolennika PiS: dej dej dej.

Niektórzy biorą kredyt na mieszkanie, a ty z tematem "dej mnie te pomieszczenie, zrobimy lokal dla slumsów"

Mieszkań nie brakuje w CGD. Natomiast brakuje słowników w mieszkaniach.

A pro po... Przecież lokal to lokal. Nie możesz sobie zrobić mieszkania w miejscu Baru Szeryfa, Tesco czy Restauracji. 

A nawet jeśli, to potrwa to długo i nie będzie tanie. 

Boli mnie jak patrzę na takich niedouczonych ludzi...

#84 ~Ryba~

~Ryba~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 10:54:12

[quote name="Pływak" post="3723604" timestamp="1564597927"]
"A z jakiej okazji prywatni właściciele mają przeznaczać swoje lokale na mieszkania dla patologi? Trochę pomyślunku zanim się coś napisze[/quote
Jak jesteś taka mądra to czemu nie otworzysz lokalu w Golubia A tylko zamykasz i krytykujesz o mieszkania przecież ty decydujesz komu wynajmujesz i byś zarobiła A miasto to nie ma nic do was. Widzę że nie masz współczucia dla ludzi[/quote]"
Po pierwsze, autorka nie napisała nigdzie że jest właścicielką lokalu w Golubiu. Po drugie, nikt normalny nie otwiera nic w Golubiu tylko z niego ucieka bo to miasto umarło. Kolejna sprawa, kto normalny wynajmie patologicznej rodzinie swój lokal? Socjal, jak sama nazwa wskazuje, to pomoc od państwa, najczęściej za śmieszne opłaty, których często i tak tacy ludzie nie uiszczają. Co więcej, takie osoby nie doceniają i nie szanują tego co mają niszcząc strasznie takie mieszkania. Więc jaki w tym interes? Mówisz o współczuciu ale dla kogo? Dla leni którym nie chce się wziąć za robotę i utrzymać rodzinę? Wolą za to chlać za 500+ i latać do opieki. Takie osoby mamy szanować? Trochę pomyśl zanim się czepisz kogoś kto myśli racjonalnie[/quote]
Przecież nikt nie każe swóich lokali przeznaczać na mięszkania. Jak jesteś taki mądry to daj jakiś pomysł aby Golub tętniak życiem A tylko krytyka

#85 ~Ryba~

~Ryba~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 11:08:27

Takie właśnie zdanie ma ktoś z podstawowym wykształceniem i zwolennika PiS: dej dej dej.
Niektórzy biorą kredyt na mieszkanie, a ty z tematem "dej mnie te pomieszczenie, zrobimy lokal dla slumsów"
A pro po... Przecież lokal to lokal. Nie możesz sobie zrobić mieszkania w miejscu Baru Szeryfa, Tesco czy Restauracji.

Nikt ci nie zabierze lokalu bo po twojej wypowiedzi i obronie wnioskuje że jesteś wlascielem lokalu. Widzę że gardzisz ludźmi mniej wykształconymi czyli zwolenik PO. A Jakie ty masz wykształcenie a skorpiona osadziles. Skorpion tylko tak wypowiedział o lokalach a tu fala krytyki. A może byś coś wymyślił żeby lokale nie stały puste jak jesteś taki mądry zamiast krytykować albo na polityka idz. Tez się zastanów co piszesz A nie krytyka i obrażanie ludzi

#86 ~Ryba~

~Ryba~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 11:10:14

Nikt ci nie zabierze lokalu bo po twojej wypowiedzi i obronie wnioskuje że jesteś wlascielem lokalu. Widzę że gardzisz ludźmi mniej wykształconymi czyli zwolenik PO. A Jakie ty masz wykształcenie a skorpiona osadziles. Skorpion tylko tak wypowiedział o lokalach a tu fala krytyki. A może byś coś wymyślił żeby lokale nie stały puste jak jesteś taki mądry zamiast krytykować albo na polityka idz. Tez się zastanów co piszesz A nie krytyka i obrażanie ludzi

#87 ~BiLet~

~BiLet~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 11:22:50

W naszym mieście brakuje parkomatów.

#88 ~J24~

~J24~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 17:46:27

"Natomiast brakuje słowników w mieszkaniach"
Jak już piszesz to postaraj się pisać zrozumiale i po polsku. W naszym mieście brakuje mieszkań i nie wszystkich stać na kredyt. Dzielisz ludzi na bogatych i biednych

#89 ~Skorpion~

~Skorpion~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2019 - 08:19:36

Jak coś to pisze się daj a nie dej. Nie chodzi mi żeby sklepy należące do osób prywatnych przeznaczyć na mieszkania tylko lokale należące do urzędu miasta. Poza tym socjalne mieszkania nie muszą mieszkać tzw patologia. Napisałaem tylko luźny temat A tu zaraz na mnie taka krytyka nie warto tu się wypowiadać normalnie. Jak ci się nie podoba to nie musisz mieszkać w naszym mieście. Nie jestem żadnym zwolenikim partii politycznej wykształcenie mam większe niż podstawowe.

#90 ~;-)~

~;-)~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2019 - 15:50:45

Poprosimy o Dino na Podzamku ;-)

#91 ~09~

~09~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2019 - 19:06:22

Poprosimy o Dino na Podzamku ;-)

Popieram ja bym chciała lewiatan w dobrzyniu

#92 ~Gol~

~Gol~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 09:14:55

Może by w Golubiu ktoś otworzył jakiś supermarket bo tam nic nie ma tylko pustki

#93 ~Golub~

~Golub~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 09:15:31

Może by w Golubiu ktoś otworzył jakiś supermarket bo tam nic nie ma tylko pustki

#94 ~Zaba~

~Zaba~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 09:16:17

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 20:48:40

Market to by było wielkie ożywienie Golubia. Sama bym tam robiła zakupy. Zamiast jechać z Brodnickiej na Sokołowską do np.takiej biedronki

#96 ~ryś~

~ryś~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 13:16:25

Też by się przydała przychodnia w Golubiu

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 15:27:30

Sexshopu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0