Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

JAKIEGO SKLEPU W GOLUBIU-DOBRZYNIU WAM BRAKUJE?

96 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 08:12:31

Brakuje Yelow Cup, pamięta ktoś jeszczę tę naleśnikarnie?
Może by tam kawiarnie i naleśnikarnie zrobić ? :D

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 08:17:07

Brakuje Yelow Cup, pamięta ktoś jeszczę tę naleśnikarnie?
Może by tam kawiarnie i naleśnikarnie zrobić ? :D

może by dogadać się z właścicielami Manekina z Torunia żeby otworzyli naleśnikarnię w Golubiu???

#23 ~quest~

~quest~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 18:02:56

1. Naleśnikarnia była - nie utrzymała się.
2. Kawiarnia była ( tam gdzie teraz jest gabinet stomatologiczny Pana skiby ) - nie utrzymała się.
3. Odzieżowy XXXXL był ( na przeciw baru u Rycha ) - nie utrzymał się.

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 18:50:35

nocny na żeromskiego by sie utrzymał

#25 ~chałupniczka~

~chałupniczka~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 20:03:51

brakuje firmy PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY sprzedawałby on powierzony mu towar od chałupników lokalnych z ustaloną dla siebie marżą , czysty zysk np miód , rękodzieło z wełny drewna szkła kamieni papieru itd ,najlepiej młoda dziewczyna z chłopakiem

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 20:34:03

Fajna kawiarenka z dobrą kawą i ciastem-tak!!!Tylko w dobrym miejscu a nie wymyślacie Golub,w Dobrzyniu!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 22:23:26

Agencji Towarzyskiej bo już mi się do Torunia nie chce jeździć a w G-D same pasztety mieszkają.

#28 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 09:44:52

Za to jakim pasztetem musi być osoba, która normalnie sobie kobitki nie znajdzie, tylko musi jeździć po agencjach.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 10:30:51

Za to jakim pasztetem musi być osoba, która normalnie sobie kobitki nie znajdzie, tylko musi jeździć po agencjach.

a moze nie chce na stale tylko na kilka numerkow.
a te laski z CGD to od razu chca sie zenic :)

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 16:51:52

Która mądra i wykształcona dziewczyna chciałaby takiego dupka, który posuwa panienki do towarzystwa? Każdy brzydziłaby się nawet do takiego dotknąć, bo to tak samo jakby był trędowaty. FUJJJJ... widać jaki masz iloraz inteligencji i kim jesteś z zawodu bo zapewne PAN NIKT tzn, NIERÓB!

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 20:21:42

Dołączam się do wyższej wypowiedzi - NIERÓB , ZANIEDBANY I OCHYDNY!!!!

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 22:35:48

Dołączam się do wyższej wypowiedzi - NIERÓB , ZANIEDBANY I OCHYDNY!!!!

To pewnie napisała ta mądra i wykształcona dziewczyna.
Ciekawe skąd ma pieniądze skoro piszesz,że to "nierób"

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 13:49:49

Pieniądze może mieć z kradzierzy, dilerstwa, co za problem? Bo niby skąd osoba tak chamska jak koleś wypowiadający się powyżej ma jakieś wykształcenie? A żebyś wiedział, że skończyłam studia wyższe wraz z podyplomówką, mam dobrą pracę i ja nienarzekam. Weź się chłopie za pracę.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 14:02:23

Pieniądze może mieć z kradzierzy, dilerstwa, co za problem? Bo niby skąd osoba tak chamska jak koleś wypowiadający się powyżej ma jakieś wykształcenie? A żebyś wiedział, że skończyłam studia wyższe wraz z podyplomówką, mam dobrą pracę i ja nienarzekam. Weź się chłopie za pracę.

Ciekawe jakie ty studia skończyłaś, skoro pisać po polsku nie potrafisz :D
KRADZIEŻY piszemy przez Ż a nie narzekam oddzielnie :P ( nie z czasownikami ... i tak dalej - podstawówka się kłania :P )

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 15:25:40

1. Naleśnikarnia była - nie utrzymała się.
2. Kawiarnia była ( tam gdzie teraz jest gabinet stomatologiczny Pana skiby ) - nie utrzymała się.
3. Odzieżowy XXXXL był ( na przeciw baru u Rycha ) - nie utrzymał się.

Ale ten sklep z duzymi rozmiarami to miał wygórowane ceny i znajdowały się tam rzeczy bardziej dla powaznych pań ,a przecież dużo młodych dziewczyn potrzebuje takich ubrań

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 22:14:09

KRADZIEŻY piszemy przez Ż a nie narzekam oddzielnie :P ( nie z czasownikami ... i tak dalej - podstawówka się kłania :P )

Dla Twojej wiadomości skończyłam biotechnologię. A to, że zdarza robić mi sie orty to przez pośpiech gdy czytam głupoty i chamskie teksty. Jakoś wiele osób robi orty i gdyby prześledził całe te forum to na poprawę miesiąca zabrakłoby.

#37 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 22:59:08

Wyobraź sobie,ze mnie nie intersuje, czy ktoś pisze z błędami czy bez,dla mnie liczy się przekaz i w odróżnieniu od ciebie doskonale rozumiem co,jest napisane. Moim zdaniem,jesteś po prostu zwykłym prostakiem i nieokrzesanym gburem i tyle.
Jest takie mądre powiedzenie " Mądry wszystko zauważa,głupi komentuje"
PS. Poradnik podstawowego wychowania sie kłania :)

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 23:24:16

Wyobraź sobie,ze mnie nie intersuje, czy ktoś pisze z błędami czy bez,dla mnie liczy się przekaz i w odróżnieniu od ciebie doskonale rozumiem co,jest napisane. Moim zdaniem,jesteś po prostu zwykłym prostakiem i nieokrzesanym gburem i tyle.

I tak 3maj koleżanko. Zgadzam się z Tobą ;))

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 23:28:09

A coś ty taka przewrażliwiona na swoim punkcie? Ktoś kto skończył szkołę średnią i podobno studia powinien znać podstawy zasad pisowni języka ojczystego. To właśnie zwykły gbur i nieokrzesany prostak robi takie błędy. Wstyd , żeby osoba niby wykształcona nie umiała pisać po polsku. Jak sobie nie radzisz z ortografią, to sobie włącz w komputerze automatyczne podkreślanie błędów. I nie chwal się wykształceniem, bo z takimi błędami to żenada.

#40 ~kamyczek~

~kamyczek~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 23:30:35

Komuś tak się wypowiadającemu o innych jak ty to robisz - jest najbardziej potrzebny poradnik dobrego wychowania. Bo takie wyzywanie i nazywanie innych nie ma nic wspólnego z dobrym wychowaniem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych