Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakiego sklepu brakuje w Żninie?

66 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 21:57:53

dobre. A niemioszki spiwają jak sobota to polaczki do lydla do lydla jak robaczki

a gdzie do kościoła powinni modlić się do wyimaginowanych żydowskich bożków co i płacić czarnym  co ??

Porównaj gdzie jest polska B i A kapujesz już czy nic ??

#62 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 07:57:30

a gdzie do kościoła powinni modlić się do wyimaginowanych żydowskich bożków co i płacić czarnym co ??
Porównaj gdzie jest polska B i A kapujesz już czy nic ??

nie chodzi mi o kosciól ( ty jestes nieswiadomy dlatego rozumiem twoj pęd do żarcia niemieckiej padliny ) chodzi o wyprowadzanie kasy z kraju i miasta tego , no i kto bedzie jak nie tylko polscy przedsiebiorcy pracowac na twoj socjal lub rente

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 09:37:29

Z przyłączami! Tylko nie mów Januszowi

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 10:34:33

nie chodzi mi o kosciól ( ty jestes nieswiadomy dlatego rozumiem twoj pęd do żarcia niemieckiej padliny ) chodzi o wyprowadzanie kasy z kraju i miasta tego , no i kto bedzie jak nie tylko polscy przedsiebiorcy pracowac na twoj socjal lub rente

O moje dochody to sie nie martw, mam z czego zyc ale martwi mnie ze moje dzieci pracuja na takich nierobow jak ty nawet w soboty i niedziele.

#65 ~KASIA~

~KASIA~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 10:36:12

Ja zarabiam i mój monsz uczciwie

#66 ~Szymon~

~Szymon~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 14:17:07

Brakuje sklepu w minsem

#67 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 12:03:03

Życze powodzenia w tej inwestycji i mieście ktore jest nasycone w dyskonty jak żadne inne w kraju i na świecie. Juz jeden zainwestował w galerie. Mieszkania szybko wynajma 200, 300 za sztuke. Pierwsi co sie zlecą to z wyrokiem eksmisji

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych