Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakiego sklepu brakuje w Żninie?

66 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 20:34:49

Witam! 
Poszukuje opinii mieszkańców Żnina na temat tego jakiego sklepu Wam brakuje w mieście a chętnie byście go odwiedzali. Czekam na propozycje :) Pozdrawiam 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 21:12:00

Kolejny raz deb***ny wpis

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2016 - 18:13:51

skup butelek

#4 ~m.~

~m.~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2016 - 20:30:44

normalny sklep z zabawkami 

#5 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2016 - 23:43:20

Kolejny raz deb***ny wpis

deb***na to jest twoja odpowiedz.... pytam ludzi czego im brakuje w miescie a co chcieli by tutaj miec a ty uznajesz to za deb***izm!! Brawo !!! Brak słów....:/

#6 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 08:58:23

Widzę ze planujesz biznes i robisz rozeznanie rynku ale nie wiem czy forum da ci odpowiedz. Według mnie brakuje sklepu zielarskiego, z ekologiczna zywnoscia, z naturalnymi kosmetykami, sklepu w rodzaju empiku gdzie będzie prasa książki i płyty ale Żnin jest chyba zbyt mały. Poza tym ciuchy są tu bardzo drogie

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 11:19:09

Ceny w detalu już masz jak pochodzisz po sklepach, zbadaj ceny w źródłach zaopatrzenia w towar, rozeznaj możliwość pozyskania kasy z PUP, oszacuj możliwości sprzedaży (ważne jaki punkt będziesz miał). Pomnóż, dodaj, odejmij koszty i ci wyjdzie.

#8 ~kaziu~

~kaziu~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 12:10:49

sex chopu :)  :)  :)  :)  :)  :)  :) kto jest za????????

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 12:15:05

JA JA I JESZCZE RAZ JA

#10 ~Żniniak~

~Żniniak~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2016 - 23:10:45

Jakiego sklepu brakuje??

Dobrego.

Dobre ceny i artykuły a nie śmieci za kupe kasy.Kupujesz buty za 200zł,rozpierd....się po 7 dniach,reklamacja trzeba było nie chodzić.Jak pierd....butami po sklepie to baba mało policję nie wezwała.Z kogo robią idiotę.

To kupiłem żeby na tv stały??

Małe miasto to myślą że deb***e tu żyją.

#11 ~gigant z Gniezna~

~gigant z Gniezna~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 15:43:37

Jakiego sklepu brakuje??

Dobrego.

Dobre ceny i artykuły a nie śmieci za kupe kasy.Kupujesz buty za 200zł,rozpierd....się po 7 dniach,reklamacja trzeba było nie chodzić.Jak pierd....butami po sklepie to baba mało policję nie wezwała.Z kogo robią idiotę.

To kupiłem żeby na tv stały??

Małe miasto to myślą że deb***e tu żyją.

Taka już wasza karma

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 15:51:15

brakuje sklepu z bronią.

jeszcze chwilę niech ta hołota z partii "rządzącej" "porządzi", powprowadza tą swoją "dobrą" zmianę a takich jak p. Kwiecień znajdzie sie conajmniej kilku... i trzeba będzie za nich ściskać kciuki...

ps. ślepe trole cytujące nasz dziennik, gazetę "polską" czy inną tv trwam a może najnowszą TVPisda - darujcie sobie swoje fantastyczne komentarze

#13 ~wiem!~

~wiem!~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 17:25:07

Brakuje sklepu ze śmisznymi rzeczami. Gówn.o w sprayu lub sztuczna kupa, pierdzące poduszki, ampułki ze smrodem, sztuczne wąsy i takie ku***iki zamiast czekoladek by były.
A najbardziej przydałby się sklep z paralizatorami do świń.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 18:37:45

brakuje lidla

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 18:55:19

brakuje lidla

Taa i Aldi,Nomi,Polo,Auchana,Carefoure,Żabki,Kauflanda itp itd....

#16 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2016 - 12:38:53

To miasto najlepiej zatopić. Zrobic z niego teren zalewowy

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2016 - 13:10:48

PSYCHIATRYKA I TO DUŻEGO!!!

#18 ~żninianka~

~żninianka~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2016 - 13:36:24

A teraz na poważnie. Brakuje sklepu ale takiego z prawdziwego zdarzenia z firanami i wszelakim wyposażeniem wnętrz jeżeli chodzi o zasłony, narzuty, serwety, obrusy. Wprawdzie mamy jeden na Kosciuszki, ale jest tam tak nieprzyjemna obsługa w momencie kiedy oglądasz, a nie kupujesz, że lepiej omijać ten sklep szerokim łukiem.

A poza tym przydałby się rzeczywiście Lidl. Chodziły słuchy że ma powstać w Górze, ale niestety...

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 11:15:21

A teraz na poważnie. Brakuje sklepu ale takiego z prawdziwego zdarzenia z firanami i wszelakim wyposażeniem wnętrz jeżeli chodzi o zasłony, narzuty, serwety, obrusy. Wprawdzie mamy jeden na Kosciuszki, ale jest tam tak nieprzyjemna obsługa w momencie kiedy oglądasz, a nie kupujesz, że lepiej omijać ten sklep szerokim łukiem.

A poza tym przydałby się rzeczywiście Lidl. Chodziły słuchy że ma powstać w Górze, ale niestety...

taki sklep jest od dawna w Żninie  koło księgarni pałuckiej

#20 ~bomm~

~bomm~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 08:04:19

Firan się nie zawiesza ,bo zacieniają mieszkanie,gromadzą zapachy , kurz,no i wk....ją sąsiada, bo słabo widzi panią w podomce.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych