Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jakiego polecacie stomatologa prywatnego i nfz

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2012 - 21:43:42

szukam stomatologa który leczy prywatnie i na nfz

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2012 - 05:07:57

Polecam Pana Radziejewskiego w ramach nfz przyjmuje w ośrodku w dolnej grupie, oczwiście każdy może się zapisać na wizytę i co najważniejsze bez kolejek tak jak w Grudziądzu!!!
Z tego co wiem przyjmuje także prwatnie

#3 ~Ząb~

~Ząb~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2012 - 08:25:51

szukam stomatologa który leczy prywatnie i na nfz

Radziejewskiego nie polecam!!! domysl sie dlaczego do Pana mozna dostać sie bez kolejek, też myślałam, ze jestem tym szczęśliwcem i za 2 dni byłam juz zareajestrowana, ale po wizycie w/w stomatolaga na "gwałt" szukałam kogos prywatnie...ale Pani Lidia Płoszyńska wg mnie jest świetna!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2012 - 14:03:20

Jarosław Dąbek - przyjmuje i prywatnie i na nfz,bardzo dobry stomatolog.ja chodze na nfz i jeszcze nigdy nie żałowałam.solidna robota. Przyjmuje na waryńskiego 6 (jego żona również jest stomatologiem,ale nigdy u niej nie byłam)

#5 Zosia^

Zosia^

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 09 wrzesień 2012 - 14:34:33

A ja szukam stomatologa z podejsciem do pacjenta który panicznie boi się stomatologów, narzędzi, bólu.... zna ktoś takiego?

A czy któryś z grudziądzkich (lub okolicznych) gabnetów stosuje może podtlenek azotu czyli gaz rozweselający przy leczeniu ząbków?

Proszę o pomoc...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 01:08:08

Nie polecam dentystów w Dolnej Grupie,nie ma kolejek bo ludzie tam nie chca chodzić,zero podejścia do pacjeta.Miałam nerw na wierzchu a P.Radziejewski pukał stukał po tym nerwie-myślałam że padnę trupem taki ból a on jeszcze chciał to wiercić jak ja nie mogłam dotknąć tego zęba niczym tak mnie bolał przy dotknięciu.Szybko wyszłam z tego gabinetu.Do tego asystentka tak nie przyjemna ze szok,nawet wody do przepłukania nie poda bo nie nie jest od tego.Gra tam wielka panią i decyduje za lekarza.

#7 ~Aga_tta~

~Aga_tta~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2014 - 20:49:11

Prywatnie dobrych stomatologów mają w medicover, natomiast na nfz to nie mam nikogo godnego polecenia.

#8 danola

danola

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 lipiec 2014 - 21:36:40

Polecam Pana Śliwaka - przyjmuje na Rządzu, ostatnio usuwał mi ósemkę, przemiły, spokojny i w sam raz dla bojących się:)

#9 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2014 - 22:55:59

Polecam panią Liliannę Granicę
Może bierze drogo jak prywatnie, część usług na nfz, ale wszystko robi rzetelnie, jest miła sympatyczna

#10 ~karamba~

~karamba~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2014 - 07:13:49

chyba już dwa wątki były na ten temat i to dosyć obszerne

#11 NUNO

NUNO

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 96 postów

Napisano 30 lipiec 2014 - 09:49:02

Kubik-Wiśniewska  ul. Chełmińska 60 i prywtnie i na fundusz. Jestem zadowolony z usług i nie drogo.

#12 chmurka

chmurka

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 30 lipiec 2014 - 13:25:28

Szelążek - przyjmuje w ramach NFZ w poradni na Roty Grudziądzkiej

prywatnie ul.Włodka

Trudnowska -w ramach NFZ w poliklinice

prywatnie i z NFZ - ul.Sikorskiego 34

#13 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 14:59:11

Przyszłam do Pana Radziejewskiego z bólem i złamanym zębem , a on powiedział że nie może mi pomóc bo on nie plombuje zębów. Nie raczył nawet zajrzeć do moich ust żeby spojrzeć na złamany ząb. Wypisał mi receptę i pożegnał. Kazał mi jeszcze iść następnego dnia do swojego stomatologa w przychodni. Następnego dnia faktycznie poszłam do innego stomatologa który stwierdził że ząb należy usunąć chirurgicznie szkoda że Pan Jarosław Radziejewski nie powiedział mi tego wcześniej i oszczędził mi jazdy po innych stomatologach. Nie polecam tego Pana!

#14 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 12619 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 15:08:43

Przyszłam do Pana Radziejewskiego z bólem i złamanym zębem , a on powiedział że nie może mi pomóc bo on nie plombuje zębów. Nie raczył nawet zajrzeć do moich ust żeby spojrzeć na złamany ząb. Wypisał mi receptę i pożegnał. Kazał mi jeszcze iść następnego dnia do swojego stomatologa w przychodni. Następnego dnia faktycznie poszłam do innego stomatologa który stwierdził że ząb należy usunąć chirurgicznie szkoda że Pan Jarosław Radziejewski nie powiedział mi tego wcześniej i oszczędził mi jazdy po innych stomatologach. Nie polecam tego Pana!

I kto go w końcu usunął ? I czy dobrze wykonał zabieg ? Pytam poważnie.

#15 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 15:18:48

Polecam Panią Magdalenę Gomułkę przyjmuje w domku na przeciwko Realu. Mój moąż i ja korzystamy i jestesmy bardzo zadowoleni. Ja panicznie boję się stomatologów, ale już podczas 2 wizyty byłam spokojna mimo leczenia kanałowego. Poszłam na pierwszą wizytę z 4letnim synem, okazało się, że ma dziórki Pani Gomułka tak go "zagadała", że syn na fotelu się śmiał a ona w tym czasie wyleczyła mu 2 ząbki REWELACJA !!!!!

#16 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 19:49:58

zgadzam się z opinią!

#17 ~bezana~

~bezana~
  • Goście

Napisano 24 październik 2016 - 18:39:29

Nie polecam dentystów w Dolnej Grupie,nie ma kolejek bo ludzie tam nie chca chodzić,zero podejścia do pacjeta.Miałam nerw na wierzchu a P.Radziejewski pukał stukał po tym nerwie-myślałam że padnę trupem taki ból a on jeszcze chciał to wiercić jak ja nie mogłam dotknąć tego zęba niczym tak mnie bolał przy dotknięciu.Szybko wyszłam z tego gabinetu.Do tego asystentka tak nie przyjemna ze szok,nawet wody do przepłukania nie poda bo nie nie jest od tego.Gra tam wielka panią i decyduje za lekarza.

Byłam, zobaczyłam i już nigdy tam nie wrócę!

Szkoda, że po czasie przeczytałam ten komentarz.

U innych dentystów czas oczekiwania co najmniej miesiąc, a tam o dziwo, 2 dni. Pan specjalista poradził mi rozwiercenie zębów żeby zobaczyć czy czasami w środku nie ma próchnicy. Założona plomba bolała mnie przez tydzień, w końcu i tak poszłam do innego lekarza prywatnie aby poprawił fuszerkę poprzednika.

#18 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 24 październik 2016 - 18:52:35

Polecam Panią Magdalenę Gomułkę przyjmuje w domku na przeciwko Realu. Mój moąż i ja korzystamy i jestesmy bardzo zadowoleni. Ja panicznie boję się stomatologów, ale już podczas 2 wizyty byłam spokojna mimo leczenia kanałowego. Poszłam na pierwszą wizytę z 4letnim synem, okazało się, że ma dziórki Pani Gomułka tak go "zagadała", że syn na fotelu się śmiał a ona w tym czasie wyleczyła mu 2 ząbki REWELACJA !!!!!

Potwierdzam . Fachowe  podejście

#19 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 15:25:05

W klinice wieczorek ceny kosmos ! Moj pierwszy i ostatni raz...

#20 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 15:25:31

W klinice wieczorek ceny kosmos ! Moj pierwszy i ostatni raz...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych