Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakiego Dj polecacie na wesele.

Wesele Dj impreza

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 22:31:55

Poszukuje Dj na wesele. Pomóżcie.

#2 AgnieszkaGrzelaz

AgnieszkaGrzelaz

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 luty 2016 - 21:17:26

możesz sprawdzic dj Macieja Wilkanowskiego z agencji Playdjs super sprawdza się na weselach. Ja byłam na weselu znajomej gdzie on grał właśnie i bardzo dobrze się wybawiłam z mężem, poza tym było widać, ze goście świetnie się bawili :)

#3 VBe

VBe

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 29 luty 2016 - 08:44:08

a ja polecam Macieja Wilkowskiego i zespół Auu

#4 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2016 - 00:44:09

Szanowni Państwo, 

dzień ślubu oraz wesele to wyjątkowa uroczystość, która pozostaje w pamięci na długie lata. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom pragniemy zaproponować usługi barmańskie związane z obsługą Państwa uroczystości weselnej. Od wielu lat firma Barniańka z zaangażowaniem oraz pasją podejmuje się obsługi imprez okolicznościowych, w tym wesel i poprawin. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, wie jak profesjonalnie zaspokoić potrzeby gości weselnych. Pragniemy zachęcić Państwa do skorzystania z naszej usługi, która jest nie tylko ciekawą atrakcją ale również sposobem na ugoszczenie weselników w wyjątkowy sposób. 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz profilem na facebook-u. Znajdą tu Państwo zdjęcia z obsługiwanych przez nas wesel i pozostałych imprez okolicznościowych.
Pozdrawiamy
Zespół Barniańka

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 21:57:53

Dj pakko. Poprowadzi zagra super kawałki i zaśpiewa co sprawi ze wesele nabierze ciekawego charakteru. Polecam

#6 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 21:58:14

Dj pakko. Poprowadzi zagra super kawałki i zaśpiewa co sprawi ze wesele nabierze ciekawego charakteru. Polecam

#7 ~Michu~

~Michu~
  • Goście

Napisano 30 październik 2016 - 09:39:52

D J Pawcio z Bydgoszczy

#8 keszfortos

keszfortos

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 grudzień 2016 - 09:20:08

DJ Krzysztof Polański

#9 ~Anuwerek~

~Anuwerek~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2018 - 10:47:24

Sprawdź sobie Macieja Wilkanowskiego, polecam ;)

#10 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 10:56:43

Sprawdź sobie Macieja Wilkanowskiego, polecam ;)

Dzięki za polecenie, udało nam sie dogadać termin i w zasadzie czekamy juz tylko na Pana Macieja.

#11 ~Marzena S.~

~Marzena S.~
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 10:54:26

DJ Pawcio z Bydgoszczy, dobre ceny , wysoka jakość

#12 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 09:41:58

Polecam Wodzireja Jacka z Torunia. Pełna kultura,super zabawy i bardzo dobry sprzęt. Ma w ofercie ciężki dym na pierwszy taniec.

#13 ~magdalena~

~magdalena~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2018 - 09:28:04

polecam ak music. U nas się więcej niż sprawdził, goście byli jak zahipnotyzowani, nie chcieli opuszczać parkietu nawet na posiłki. ;D

#14 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 17:36:30

PPHU DOMSON Najlepszy dj z takim dj można się bawić cała noc polecam

#15 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 18:19:00

Tak pphu domson to najlepszy dj sprzęt który posiada jest super światła o różne lasery które dają super klimat do zabawy. Dj gra najlepsza muzykę bawiłem się przy nim świetnie a każdy z gości znalazł coś dla siebie i również bawił sie bardzo dobrze! Polecam z całego serca

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 09:34:35

Tak zdecydowanie dj Domson to super dj jest najlepszy i nie ma sobie równych. Miałem okazje bawić się przy Dominika muzyce i zabawa z jego muzyką jest super!!! nie ma nudów! polecam!

#17 ~Julka~

~Julka~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 17:23:30

Tak również polecam
Dj Dominik to super dj!! Muzyka która gra jest super nikt nie stał w kącie czy siedział każdy się świetnie bawił!!! Polecam

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wesele, Dj, impreza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych