Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jakie studia podyplomowe?

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Justynnna~

~Justynnna~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 10:25:32

Od niedawna pracuję jako wychowawca wczesnoszkolny, chciałabym poszerzyć swoją wiedzę szczególnie pod kątem dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Jakie kierunki faktycznie czegoś nauczą? Bo nie chcę iść dla samego papierka.

#2 ~oewsb~

~oewsb~
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 13:24:04

Pani Justyno,
W Wyższej Szkole Bankowej dostępne są między innymi takie kierunki jak Terapia pedagogiczna z arteterapią czy Pedagogika szkolna z psychopedagogiką kreatywności. Więcej szczegółów znajdzie Pani na stronie internetowej Uczelni: wsb. pl/studia-i-szkolenia/studia-podyplomowe
W naszej szkole wykładowcami są osoby z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem. A interaktywne formy zajęć sprawiają, żezdobywa się naprawdę praktyczną i użyteczną wiedzę.
W razie pytań służę pomocą. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 

#3 ~Arni~

~Arni~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 12:38:10

a czy na studia podyplomowe mogę iść mając tytuł licencjata? Czy koniecznie wymagany jest mgr?

#4 ~Justynnna~

~Justynnna~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 17:17:16

Pani Justyno,
W Wyższej Szkole Bankowej dostępne są między innymi takie kierunki jak Terapia pedagogiczna z arteterapią czy Pedagogika szkolna z psychopedagogiką kreatywności. Więcej szczegółów znajdzie Pani na stronie internetowej Uczelni: wsb. pl/studia-i-szkolenia/studia-podyplomowe
W naszej szkole wykładowcami są osoby z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem. A interaktywne formy zajęć sprawiają, żezdobywa się naprawdę praktyczną i użyteczną wiedzę.

Pani Justyno,

Interesuje mnie jeszcze sprawa stypendiów, czy na studiach zaocznych także można się o nie starać?

#5 ~oewsb~

~oewsb~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 00:42:12

a czy na studia podyplomowe mogę iść mając tytuł licencjata? Czy koniecznie wymagany jest mgr?

Dzień dobry Arni. Studia podyplomowe możesz podjąć, jeśli masz wykształcenie wyższe: licencjackie, inżynierskie lub magisterskie. W Wyższej Szkole Bankowej, możesz również zdecydować się na studia magisterskie połączone z podyplomowymi. 

#6 ~daro~

~daro~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 11:51:40

a czy taka forma studiów bardziej się opłaca ?

#7 ~oewsb~

~oewsb~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 02:21:53

Dzień dobry,
Taka forma studiów: studia drugiego stopnia połączone ze studiami podyplomowymi, dają możliwość zdobycia dwóch dyplomów w jednym czasie: w ciągu czterech semstrów. Jest to oszczęność czasu i możliwość szybszego zdobycia kwalifikacji.

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 17:49:16

a czy na WSB dla studiów podyplomowych są przewidziane praktyki jak to jest ?

#9 ~oewsb~

~oewsb~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 21:48:14

Dzień dobry,
~justynna, na studiach zaocznych magisterskich lub magisterskich połączonych ze studiami podyplomowymi, można oczywiście starać się o stypendium. Jednak na studiach podyplomowych niestety nie ma takiej możliwości.

#10 ~oewsb~

~oewsb~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 15:29:25

a czy na WSB dla studiów podyplomowych są przewidziane praktyki jak to jest ?

Dzień dobry, 
na studiach podyplomowych nie jest wymagane odbycie praktyk, ale w Wyższej Szkole Bankowej, wiele zajęć prowadzonych jest w formie warsztatów, symulacji prawdziwych sytuacji zawodowych itp. Tak więc, słuchacz zdobywa prawdziwą, praktyczną wiedzę kierunkową.

#11 ~Wanda~

~Wanda~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 08:58:43

Panie Andrzeju, czy tak zwana" kura domowa " z magisterką ma możliwość dostać się na Wasze studia podyplomowe?

#12 ~gozdzik~

~gozdzik~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 14:30:44

Nie wiecie gdzie znajdę info o tej promocji na WSB? Trzeba jakiś kod promocyjny wpisać jak się zapisuję przez internet?

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 19:21:54

hm no nigdy się nie zapisywałem na studia zawsze osobiście ale jeżeli jest taka możliwośc na WSB  to oszczędność czasu.

#14 ~oewsb~

~oewsb~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 22:28:44

Nie wiecie gdzie znajdę info o tej promocji na WSB? Trzeba jakiś kod promocyjny wpisać jak się zapisuję przez internet?

Dzień dobry,
nie jest potrzebny żaden kod promocyjny żeby skorzystać ze zniżki. Wystarczy zapisać się do 12 sierpnia, żeby otrzymać zniżkę 600zł. Aplikację można złożyć w dziekanacie uczelni lub przez formularz rejestracyjny na stronie uczelni: wsb. pl

#15 ~oewsb~

~oewsb~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 22:56:15

Panie Andrzeju, czy tak zwana" kura domowa " z magisterką ma możliwość dostać się na Wasze studia podyplomowe?

Dzień dobry,
oczywiście! Studia podyplomowe są szansą na zmianę swojego życia, na zdobycie nowych kwalifikacji. To też zupełnie inne studia niż studia magisterskie. Większość zajęć prowadzona jest w postaci warsztatów, można więc zdobyć dużo praktycznej wiedzy.

#16 ~Marcel~

~Marcel~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 12:10:00

Szukałem czegoś nowoczesnego. Wreszcie zdecydowałem sie na Administrator sieci i systemów IT. Po prostu podszkolę swoją wiedzę. 

#17 ~Zojka~

~Zojka~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 07:42:03

Myślę o podniesieniu swoich umiejętności i zacząć studia podyplomowe. Słyszę dobre opinie o  wsb muszę rozejrzeć się na ich stronie , może znajdę kierunek pasujący do mojej pracy. 

#18 ~oewsb~

~oewsb~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 23:39:06

Myślę o podniesieniu swoich umiejętności i zacząć studia podyplomowe. Słyszę dobre opinie o  wsb muszę rozejrzeć się na ich stronie , może znajdę kierunek pasujący do mojej pracy. 

Dzień dobry,
miło mi, że WSB cieszy się dobrą opinią wśród studentów. ~Zojka, zerknij na naszą stronę, na pewno znajdziesz kierunek, który będzie Ci odpowiadał. A może powiesz, w jakim zawodzie pracujesz i wtedy będę mógł zaproponować jakiś konkretny z naszej oferty? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych