Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie prezent dla żony

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#41 KORNIK1

KORNIK1

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 00:07:09

Myślę, że najlepszym prezentem byłby jakiś wspólny wyjazd, np. do SPA lub do w jakieś ciekawe miejsce na weekend. Innym prezentem może być jakiś dobry perfum lub książka.

#42 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 442 postów

Napisano 18 październik 2017 - 10:22:59

Jakiś sensowny pakiet z Prezent Marzeń. Wydawanie większych kwot jest naprawdę całkowicie pozbawione sensu. Dużo lepiej postawić od razu na konkretne, jakościowe prezenty, ale za normalną stawkę. Można tak ogarnąć lot awionetką czy jazdę czołgiem. A ciekawych prezentów znajdziecie o wiele więcej. 

#43 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 442 postów

Napisano 09 listopad 2017 - 11:21:55

Niskobudżetowo macie na Prezent Marzeń np. masaż, ewentualnie weekend w spa. Wydaje mi się, że czymś takim można zrobić mocne wrażenie. A dopasowanie odpowiedniego prezentu specjalnie trudne nie jest. Znaczenie ma budżet - bo jeśli nie macie ograniczeń, to możecie znaleźć coś naprawdę wyjątkowego. 

#44 Jacek878

Jacek878

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 00:12:39

Myślę, że perfumy będą fajną opcją

#45 DagmaraF

DagmaraF

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 grudzień 2017 - 07:43:53

Weekend w SPA jest bardzo fajnym pomysłem. W zeszłym roku mój mąż zabrał mnie do Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku i było wyśmienicie. W tym roku nie wiem jaka czeka na mnie niespodzianka, ale ja dla męża kupiłam duży słoik miodu wrzosowego od pszczelarza ogłaszającego się na Portalu Pszczelarskim. Będzie słodko, na pewno :) 

#46 egoistka

egoistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 08:27:26

A znasz swoją żonę? Wiesz co lubi i co jej się podoba? Jak nie to chyba kiepsko świadczy o jakości relacji :P

#47 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 442 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 13:03:41

EAU DE TOILETTE, taki zapach od Hildegard Braukmann. Normalna cena, a jeśli lubi kwiatowe klimaty, to jej na pewno podejdą. Można kombinować z droższymi markami, ale czy to ma sens? Przepłacanie. Ja mam już ten zakup sprawdzony i jeśli nie mam żadnego pewnego pomysłu, to daję po prostu takie zapachy. 

#48 joasia43

joasia43

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 17 styczeń 2018 - 09:11:06

Perfumy to jednak zawsze trochę ryzykowny prezent, każdy nieco inaczej odbiera zapachy.

Użytkownik joasia43 edytował ten post 17 styczeń 2018 - 09:14:52

#49 Pomcia90

Pomcia90

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 13:58:47

Ja ucieszyłabym się z prostej rzeczy - kolacji, przygotowanej przez mężczyznę i wieczoru we dwoje. :) Lubię prostą biżuterię, więc coś takiego tez mogłoby być. 

#50 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 442 postów

Napisano 19 styczeń 2018 - 11:30:17

Na Prezent Marzeń masz np. wizyty w spa, masz kurs tańca na rurce i ogólnie można dopasować naprawdę ogrom przeróżnych atrakcji - pod każdego. Dobry prezent nie musi być drogi, łatwo dobrać coś odpowiedniego pod oczekiwania, ale zawsze to musi być zgodne z waszymi oczekiwaniami. 

#51 donwasyl

donwasyl

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 19 styczeń 2018 - 18:59:41

A zabierz ją na coś szalonego niech kobieta coś od życia ma. Nie wiem skąd jesteś ale w wielkopolsce masz tunel aerodynamiczny. Na pewni twoja  się ucieszy jak polata sobie chwile 

#52 joleka

joleka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 27 luty 2018 - 03:34:24

A czekoladki? Ja uwielbiam dostawać słodkości, niezależnie od okazji :) Jakiś czas temu dostałam takie Sweet-Message pyszne, ale co bardziej zwraca uwagę - z fajnym tekstem :) Aż szkoda jeść, bo to fajna pamiątka:)

#53 Marjan Zimnowłodzki

Marjan Zimnowłodzki

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 16:46:18

s

#54 executor2018

executor2018

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1438 postów

Napisano 07 kwiecień 2018 - 12:56:18

czubek clumse

#55 krzysiek878

krzysiek878

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 08 kwiecień 2018 - 18:16:53

Może nowy telefon? Ja żonie na urodziny w marcu kupiłem samsunga galaxy s9 w play. Normalnie nie pozwoliłbym sobie na taki telefon ale mieli fajną ofertę w abonamencie. A jeśli nie telefon to zdecydowanie kwiaty lub biżuteria :)

#56 arth

arth

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 75 postów

Napisano 20 czerwiec 2018 - 10:49:33

W przypadku mniejszych funduszy

kwiaty 

czekoladki 

własnoręcznie przyrządzona kolacja

Jesli jednak możesz na prezent przeznaczyć trochę większe pieniadze to weź pod uwagę:

wspólną wycieczkę do jakiegoś ciekawego miejsca

karnet na depilację laserową

ewentualnie firmowy zegarek

#57 pawelszabla

pawelszabla

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 69 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 10:05:54

Jak szukam prezentu dla żony to odwiedzam często sklep AnkaBiżuteria zawsze tam coś dla niej znajdę ;) 

#58 Miroslaw223

Miroslaw223

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 08:38:44

Żonie na pewno zawsze powinno się kupować bardzo dobry prezent.Sam żonie kupuje super prezenty.

lotki kacze

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych