Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie prezent dla żony

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~barluska~

~barluska~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 08:18:58

Jakiś sensowny pakiet z Prezent Marzeń. Może rejs, może awionetka, albo spa? Sami najlepiej wiecie jaką osobą jest żona, co lubi. Nie kupujcie prezentów związanych z obowiązkami domowymi, tylko z przyjemnościami.

#22 ~mosteks~

~mosteks~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2016 - 08:10:06

Prezenty powinny być przede wszystkim dopasowane pod charakter kobiety, a każda kobieta jest całkowicie inna - Prezent Marzeń, popatrzcie po pakietach. Prezent nie musi być nudny - można dobrać coś naprawdę ciekawego.

#23 ~michu~

~michu~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 13:05:48

Prezenty powinny być przede wszystkim dopasowane pod charakter kobiety, a każda kobieta jest całkowicie inna - Prezent Marzeń, popatrzcie po pakietach. Prezent nie musi być nudny - można dobrać coś naprawdę ciekawego.

mOja zona jest mega romantyczka wiec w tym roku postawilem ja zagiac. kupilem jej  gwiazde w kingdom of universe. dostaniemy dokumenty to potwierdzajace a certyfikat wrzuce do ramki w serduszkowym akcencie. jzu widze jej wyraz twarzy. juz nigdy nie powie ze nie jestem romantyczny

#24 lena38z

lena38z

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 14 czerwiec 2016 - 17:52:28

Może zajrzysz do sklepu Dajar mają bardzo ciekawą ofertę i ekstra propozycje na prezenty, ja tam zawsze jak mam jakiś problem z wyborem to tylko i wyłącznie odwiedzam ich i problem rozwiązany a prezent kupiony.

#25 ~beataa22~

~beataa22~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 11:29:37

ja bardzo lubię gadżety, jak Twoja żona też to zajrzyj do jakiegoś sklepu z takimi rzeczami, TakaPaka czy coś podobnego. grunt, żeby było praktyczne i tylko i wyłącznie jeśli takie rzeczy lubi

#26 ~grreta~

~grreta~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 12:01:43

Ucieszyłabym się gdyby mój mąż mi kupił depilator ipl babyliss ten który używa Agnieszka Cegielska :), to takie moje małe marzenie bo już mam dość maszynek i kremów, już kilka razy mu wspominałam o tym, niedługo moje urodziny może się domyśli ;)

#27 Lukasz09

Lukasz09

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 lipiec 2016 - 14:48:14

Biżuteria! Zegarek, naszyjnik - cokolwiek. Lepiej trafić nie można, jeśli będzie to albo wyglądało świetnie, albo było wartościowe :).

#28 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 08:11:25

Co związanego ze spa, relaksem, basenami, wypoczynkiem, ewentualnie np. tańcem. Prezent Marzeń ma takie pakiety, tam szukajcie. Coś takiego nie musi kosztować kosmicznie dużo, wiele zależy od danego przypadku, ale dopasowanie fajnego prezentu nie jest specjalnie trudne.

#29 darka

darka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 sierpień 2016 - 11:46:31

jA DOSTALAM W TYM ROKU OD MEZA GWIAZDKE Z kINGDOM OF uNIVERSE I BYLAM ZACHWYCONA. TO TAKI NIEBALNY PREZENT. Jeszcze nawal ja moim imieniem. plakalam jak dziecko tak sie wzruszylam

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 11:09:51

Ja dostałam od męża ostatnio wymarzony depilator ipl babylissa :)))) hihi, trochę mnie czekało zachodu żeby mu dyskretnie zasugerować prezent ale zalapał ;), co chwilę mu puszczałam reklamę z Cegielską jak używa tego depilatora, super sprawa, czekam na jesień zęby zacząć zabiegi

#31 ~jaro~

~jaro~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2016 - 12:42:38

Kup coś bardziej przyziemnego... Kobiety lubią błyskotki, gadżety urodowe. Moja dostanie zestaw specjalnych lakierów z Neonail - była grzeczna, więc Mikołaj przyniesie. ;)

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2016 - 11:38:00

Ja dzisiaj dostałam curl sercet do robienia loków :))) Zawsze o takim marzyłam , a tu niespodzianka sprzęt babylissa , który dostałam  ma system 3 kierunków kręcenia włosów: w lewo, w prawo i naprzemiennie. Ach ten mój Mikołaj ....

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 16:47:33

Fajnie mieć takiego Mikołaja, mnie nie przyniósł nic, ale na gwiazdkę to sobie wypatrzyłam szczotkę prostującą, też tej samej firmy. Szczotka pięknie wygładza włosy i nie elektryzuje ich bo ma podwójną jonizację.

#34 ~jortos~

~jortos~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2017 - 09:21:06

Kwestia dopasowania pakietu pod oczekiwania - najlepiej coś związanego z relaksem, faktycznie z Prezent Marzeń. Robiące różnicę prezenty wcale nie muszą być drogie, muszą być jedynie jakoś z sensem i logiką dopasowane, mylę się?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2017 - 19:27:38

Kup jej depilator IPL, na pewno będzie zadowolona, ja dostałam taki na gwiazdkę i juz jestem mega zaskoczona efektem depilacji tym babylissem

#36 ~aniakoska~

~aniakoska~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 09:12:08

Jakieś pakiety z Prezent Marzeń, coś związanego z wypoczynkiem. Nie stawiajcie na byle jakie prezenty, raczej szukajcie czegoś oryginalnego i ciekawego. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania. A ogólnie to pod każdego można coś wam dopasować.

#37 ~kankon~

~kankon~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 09:05:29

Relaks, spa, basen, masaże, odpoczynek? Coś w takich klimatach, ale ogólnie radzę właśnie pomysły z Prezent Marzeń. Może kurs tańca? Trudno wszystko wymienić, na pewno każdy z tych pomysłów będzie zdecydowanie dobry, o ile go zdrowo dopasujecie pod charakter danej osoby. Czyż nie?

#38 ~artur~

~artur~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 19:10:07

Zonie kupiłem rewelacyjny diepilator laserowy na avans.pl, zawsze narzekała na swój zwykły nożykowy, a teraz mówi że ten nowy to cud techniki.

#39 ~KAmilaa~

~KAmilaa~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2017 - 17:12:42

Możesz spróbować z biżuterią. Ostatnio modne są naszyjniki celebrytki. To takie cienkie cienkie łancuszki z płaską zawieszką w różnych kształtach. Czasem mają jeszcze dodatkowy łanuszek, który wpada w dekolt. Sporo znanych osób je nosi. znajdziesz je na stronach sklepów internetowych np apart, bizutik, yes

#40 ~aaron~

~aaron~
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 16:15:38

Moja żona słucha alternatywnej muzyki i lubi nosić glany, na walentynki zażyczyła sobie nową parę butów - glany Steel w motylki   :):) Przecenione są  nieźle, jak coś to mają dużo przecen w tym sklepie (glanysteel.pl). 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych