Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie prezent dla żony

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marek45~

~Marek45~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 09:08:24

Jakie prezent dla żony na urodziny 40?

Ona interesuje się rozwoje siebie w sferze duchowej, wiecie ezoteryka, afirmacje i te sprawy. Myślałem czy by nie kupić jej takie zestawu afirmacji na płycie: afirmacje mp3

Co sądzicie? 

Chcę żeby ten prezent był jej przydatny bo ona takie lubi. 

#2 Pasek

Pasek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 04 wrzesień 2013 - 07:53:26

No jesli się tym interesuje to myślę, że do dobry pomysł.

Zawsze lepiej kupić coś czymś się ludzie interesują :) 

#3 ~Rixon~

~Rixon~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 07:53:06

Wiesz, też interesuję się afirmacjami i z tego co czytałem ostatnio to Hepika jest bardzo popularną firma w Polsce, która zajmuje sie sprzedażą nagrań afirmacyjnych. 

Opinie też mają dobre tak więc jesli chodzi o jakość to pewnie jest ok. 

Jak kupisz to daj znać jak działanie :)

#4 mariusz86

mariusz86

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 203 postów

Napisano 06 grudzień 2013 - 23:01:19

Mojej spodobała się książka, którą zamówiłem na http://www.digitalalbum.pl/

#5 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 02:16:48

Skoro lubi przydatne prezenty i jest ambitna, to może czytnik ebooków? Zależy ile chcesz wydać. Czasem szukam pomysłów na prezenty dla męża na roxanne.pl o pomysłach na prezent dla partnera/rki. Są podzielone wg płci: dla Niej/ dla Niego i sensowne kategorie, np. praktyczny, romantyczny, oryginalny. Uwielbiam!

#6 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 16:14:50

Mojej żonie spodobałoby się szkolenie z akupunktury. Chce jej sprawić taki prezent na walentynki:) Na święta kupiłem jej zegarek.

#7 ~aśka~

~aśka~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 10:54:44

ja mamie na 45 urodziny kupiłam wielką kompozycję kwiatową rosebelle ;) z kwiatów stabilizowanych :)

#8 ~Ewa42~

~Ewa42~
  • Goście

Napisano 25 październik 2014 - 12:16:02

Mi mąż na 40 urodziny sprawił wyceiczkę w Karkonosze. Nigdy wcześniej nie byłam w tych terenach. Mieszkamy nad morzem i jakoś tak było nie po drodze. Niezwykle piękne tereny. Góry mają swój urok tak samo jak morze i nie da się tego porównać. Nocowaliśmy w pensjonacie Malwa. Pobyt zaliczam do udanych. Mąż załatwił z właścicielami nawet przejazd bryczką. Dla mnie, romantyczki to było idealny prezent ;)

#9 Echo13

Echo13

FREJA

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 25 październik 2014 - 12:34:01

na prezent dla kobiety zawsze kwiaty, zawsze szampan :wub: zawsze cicha muzyczka, świeczki  i ciepłe łóżeczko :wub:   może być w ekskluzywnym hotelu :)

po za tym coś nie praktycznego (to zgroza) lecz coś odświętnego, niecodziennego jak np. wspólny wypad gdzieś w ulubione miejsce... karnet do SPA... perfumy ze 3x droższe od codziennych...

a przede wszystkim podarować jej SIEBIE obwiązanego wielka kokardą :wub:

#10 tofi

tofi

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 1942 postów

Napisano 25 październik 2014 - 19:01:56

na prezent dla kobiety zawsze kwiaty, zawsze szampan :wub: zawsze cicha muzyczka, świeczki  i ciepłe łóżeczko :wub:   może być w ekskluzywnym hotelu :)

po za tym coś nie praktycznego (to zgroza) lecz coś odświętnego, niecodziennego jak np. wspólny wypad gdzieś w ulubione miejsce... karnet do SPA... perfumy ze 3x droższe od codziennych...

a przede wszystkim podarować jej SIEBIE obwiązanego wielka kokardą :wub:

Uleńko :wub: obudź się jutro z rana na parking mróz Ci kochanie :wub: skórę na mordzie naciągnie  nie potrzebujesz karnetu :lol:

#11 miska30

miska30

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 30 październik 2014 - 15:21:53

Może jakąś ładną biżuterię - kobiety to lubią. 

#12 ~Jovita~

~Jovita~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 20:33:37

A może lepiej zabrać żonę do stolicy do ładnego hotelu, a wieczorem zabrać na spektakl do teatru IMKA? Oczywiście można też zamówić stolik w restauracji, albo wybrać się na romantyczny spacer.

#13 panjacek1985

panjacek1985

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 03 grudzień 2014 - 14:54:10

Moja ciotka tez się interesuje ezoteryką i wiem że dla niej cenne są karty np. anioły czy jakos tak. Na pewno jak dostanie zestaw ładnych kart to się ucieszy

#14 Echo13

Echo13

FREJA

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 07 grudzień 2014 - 16:33:22

Uleńko :wub: obudź się jutro z rana na parking mróz Ci kochanie :wub: skórę na mordzie naciągnie  nie potrzebujesz karnetu :lol:

a cześć Tofik, myślałam już, że zniknąłeś:) na szczęście nie :)

#15 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2015 - 21:55:59

Najlepiej wysłać jej kwiaty. Wstarczy wejść na stronę kwiaciarni Kwiatowa Przesyłka i złożyć zamówienie. W kilka chwil zrobim żonie wspaniałą niespodziankę. Czasem kwiaty bardziej cieszą niż perfumy czy biżuteria.

#16 ~aldek~

~aldek~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2015 - 22:50:45

Najlepiej wysłać jej kwiaty. Wystarczy wejść na stronę kwiaciarni Kwiatowa Przesyłka i złożyć zamówienie. W kilka chwil zrobimy żonie wspaniałą niespodziankę. Czasem kwiaty bardziej cieszą niż perfumy czy biżuteria.

To super pomysł! Żonka ma niedługo urodziny i wypróbuję tę kwiaciarnie! Mam nadzieję, że mnie nie zawiodą. Trzyma  cię za słowo!

#17 UrszulaK

UrszulaK

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 07 październik 2015 - 06:36:58

Ja bym sie nie pogniewala, gdyby mąż zabrał mnie na jesienną wycieczkę do Krakowa. To miasto na mnie działa nieopisanym romantyzmem. A do tego obiad w restauracji Mekong - kuchnia orientalna, uwielbiam ją. Nic więcej bym nie chciała.

#18 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 23 październik 2015 - 08:12:46

Po prostu jakiś pakiet z Prezent Marzeń, najlepiej spa, baseny, relax, bo co innego chcieć tutaj więcej? Przy takim budżecie trudno o coś lepszego, a zresztą wszyscy oczekujemy prawdziwego relaksu.

#19 kantarek

kantarek

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 09 listopad 2015 - 14:23:15

Zdecydowanie coś praktycznego. A może dzień w SPA? To ją podbuduje właśnie duchowo, zrelaksuje się itp.

#20 ~toronka~

~toronka~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2015 - 10:42:34

chłopaki jak mam być szczera to nie kupujcie pierdół, na prawdę, wazony, zaparzacze itd to wszystko jest o kant stołu rozbić. Weźcie swoją kobietę zatargajcie do pociągu, auta, autokaru jak kto woli i na wycieczkę ją zabierzcie, Kraków, Limanowa, to śliczne miasta, Nowy Sącz, jest co zwiedzać, potem nawet jest co zjeść w Limanowej polecam azjatycka kuchnie w lokalu Mekong, na koniec dnia zmęczeni wrócicie w dobrej atmosferze a uwierzcie że takie prezenty zapadają w pamięc i sprawiają że człowiek jeszcze długi czas czuje się rewelacyjnie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych