Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

jakie oprogramowanie do sklepu internetowego

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 brownskin

brownskin

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 03 kwiecień 2015 - 19:41:06

Hej, chcę założyć sklep internetowy i czytałam, że aby się rozwijał powinien posiadać odpowiednie oprogramowanie. Patrząc po rankingach i nagrodach shoper wydaje mi się dość elastyczny i unowocześniany. Możecie coś podpowiedzieć? Z czego korzystacie? 

#2 6karol1994

6karol1994

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 kwiecień 2015 - 11:51:11

Ja słyszałem, że dobrze się sprawdza Prestashop, bo też ma dużo unowocześnień i jest w miarę prosty w obsłudze.

#3 ~berenika~

~berenika~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2015 - 09:58:54

a co z płatnościami?

#4 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 09:38:44

Ja stworzenie sklepu zleciłam profesjonalistom, bo sama mam z tym niewiele wspólnego. Skorzystałam z usług CleverAgency, ponieważ działają w Poznaniu, w którym mieszkam i nie było żadnych problemów ze spotkaniem i kontaktem. Jestem bardzo zadowolona z wykonania zlecenia, ceny i kontaktu z pracownikami. Mogę ich polecić każdemu, komu marzy się własny sklep internetowy, a nie do końca wie, jak się za to zabrać.

#5 max-shop_pl

max-shop_pl

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 październik 2015 - 15:17:56

Na dzień dzisiejszy bezpośredni kontak nie jest niezbędny do wykonania dobrze prosperującego sklepu internetowego. Nasza firma tworzy oprogramowanie do prowadzenia sklepów interentowych a najdalszą instalację sklepu mieliśmy w Sydney :)

Co do wyboru oprogramowania sklepu, to przyznam iż można nabawić się migreny z uwagi na różnorodność ofert i możliwości. Najważniejsze jednak jest aby sklep był przyjazny dla wyszukiwarek, był responsywny oraz miał bogaty asortyment. Jeśli powyższe są spełnione wtedy w zasadzie wystarczy tylko pracować :)

Pozdrawiam Tomasz

Zespół MaxShop

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych