Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie biuro rachunkowe polecacie w Grudziądzu?

157 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~kropisz~

~kropisz~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2017 - 10:05:31

Może nie w samym Grudziądzu, ale mogę polecić MG-Finanse. Można współpracować zdalnie. Bardzo terminowo i dokładnie ;)

#142 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 18:37:08

Najlepszą wiedzę i profesjonalizm zapewnia Biuro Rachunkowe LIBRO s.c. , to grupa grudziądzkich fachowców ,których jakość wykonywania usług trzyma mocno w ryzach problematykę spraw rachunkowo- podatkowych.Jako jedno z nielicznych w Grudziądzu, biuro specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg handlowych,głównie spzoo sp komandytowych,przekształcaniu spółek lub w spółki i doradztwem podatkowym z każdej jej dziedziny.Zapraszam Piotr

#143 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 13:14:14

Ja polecam biuro LEX na sikorskiego, miła, konkretna obsługa, wszystko wytłumaczą normalnym językiem i człowiek nie czuje się jak idiota :)

#144 ~Mikaj~

~Mikaj~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 12:21:10

Niestety nie w Grudziądzu, ale w Gdańsku. Myślę czasem, że warto wiedzieć, że gdzieś indziej jest coś równie dobrego. W przyszłości może się przydać.  Biuro Rachunkowe MG Finanse. Profesjonalizm w każdym rozliczeniu!

#145 ~Urszula~

~Urszula~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2017 - 18:18:56

Wejdź sobie w wyszukiwarkę Tax Care i zobacz czy tam mają oddział. To bardzo dobre biuro rachunkowe. Dużo można załatwić on line, byle być na pierwszej rozmowie, a potem dokumenty wysyłasz kurierem i z głowy.

#146 ~Artek~

~Artek~
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 10:00:52

ja korzystam z General outsource z Krakowa i moge polecić, ostatnio przyznali mi korzystny rabat :)

#147 ~miras~

~miras~
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 10:12:29

po co jakieś biura z poza grudziądza, jak tutaj na miejscu pełno, przestańcie reklamowac, wiemy ze to puste posty za ktore wam ktos placi, gdzie jest admin????

#148 ~KLIENT~

~KLIENT~
  • Goście

Napisano 18 maj 2018 - 16:47:29

Omijajcie szerokim łukiem BIURO RACHUNKOWE "IZKAA" ul. Wybickiego - w papierach burdel jakich nigdy nie widziałem ( zresztą widoczny już na biurku), wydruki nie robione na bieżąco, brak części faktur to tylko niektóre z przewinień tej "księgowej"...Dodatkowo zdarza się, że jest  zamknięte - idziesz i całujesz klamkę. MASAKRA!!!

#149 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 03:58:49

Malowana drabinka

#150 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 05:33:36

po co jakieś biura z poza grudziądza, jak tutaj na miejscu pełno, przestańcie reklamowac, wiemy ze to puste posty za ktore wam ktos placi, gdzie jest admin????

To sie nazywa POZYCJONOWANIE !

#151 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 09:28:23

Fuj bebe kupa

#152 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 10:18:00

In-nova z krk polecam, korzystam od tego roku, zalozylem z nimi biznes a pozniej już zdecydowalem sie na ksiegowosc

#153 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 19:53:16

LEX tylko i wyłącznie.

#154 ~Właściciel biura rach.~

~Właściciel biura rach.~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 05:55:29

Powiem tak. W Grudziądzu jest tyle biur rachunkowych, że spokojnie można znaleźć odpowiednie dla siebie. Każdy klient ma inne potrzeby. Jednego interesują tylko kwoty podatków a inny będzie zadawał milion pytań. Żadna reklama, pozycjonowanie stron, nie wskaże odpowiedniego biura rachunkowego. Pytajcie osób które korzystają z usług biur a oni na pewno powiedzą wam jaka jest rzeczywistość i czy warto korzystać z usług tego czy tamtego biura rachunkowego. Nie zawsze najtańsza oferta jest najlepsza. Powodzenia w prowadzeniu własnej działalności

#155 ~gosć~

~gosć~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 15:47:56

Otworzyłem niedawno po raz pierwszy własną działalność gospodarczą i teraz szukam dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego w Grudziądzu, które zajmie się moimi rozliczeniami z ZUS i US. Jestem zielony w tych sprawach. Może ktoś będzie mógł mi polecić jakieś biuro godne zaufania?

Tylko i wyłącznie Dobre Biuro SC.

#156 NiepiszącyDługopis

NiepiszącyDługopis

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:52:21

A w przypadku jednoosobowej działalności lepiej ogarniać to samodzielnie. 

#157 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 07:38:42

zawadzki

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych