Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie biuro rachunkowe polecacie w Grudziądzu?

157 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Ouark ittynt~

~Ouark ittynt~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2011 - 20:53:52

Ja od lat mam jedno biuro, które polecam to na Al. 23 Stycznia 42 nad zielonym bankiem WBK. Obok szkoły - Policealnego Studium Zawodowego.
Wklejam stronkę fajnie się reklamują od razu będzie wiadomo będzie gdzie. Stronka http://www.studium.grudziadz.com.pl/
Moje ulubione biuro jest na tym samym pietrze. Polecam profesjonalna i dobra cena...

#42 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2012 - 22:44:18

Stary temat ale myślę, że kilku osobom może pomóc moja opinia. Tym bardziej, że jest na czasie. Ja korzystam z pomocy pań w biurze rachunkowym wimag. Najważniejsze to, że znają się na rzeczy i mają dobrą cenę za taki kawał dobrej roboty. Nie pamiętam adresu siedziby, ale mają stronkę www.wimmag.pl :P Pozdrawiam

#43 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2012 - 22:47:51

Popełniłem błąd w adresie strony :( powinno być ... biuro rachunkowe grudziądz - wimag

#44 ~moto~

~moto~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2012 - 07:26:49

na pańskiej :)

#45 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2012 - 17:18:27

Raczej nie na pańskiej bo nawet nie wiem gdzie to jest ale zaraz sprawdzę na stronie.

WIMAG S.C.

ul. Chełmińska 115

(obok policji)

Jednak na Chełmińskiej :D A i czytałem, że ktos narzekał na brak parkingu. Tam na szczęście jest ładny, duży parking :rolleyes:

#46 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 11:28:49

Otworzyłem niedawno po raz pierwszy własną działalność gospodarczą i teraz szukam dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego w Grudziądzu, które zajmie się moimi rozliczeniami z ZUS i US. Jestem zielony w tych sprawach. Może ktoś będzie mógł mi polecić jakieś biuro godne zaufania?

Polecam Robiko na Dworcowej, są elastyczni i niedrodzy.

#47 ~Bil~

~Bil~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 13:25:52

A ja polecam biuro Prowizję na Placu Stycznia,obok forum.Pewnie szybko no i tanio,wszystkich przebijają,pzdr

#48 ~nowy przedsiębiorca~

~nowy przedsiębiorca~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2012 - 22:20:30

AMPiZ na ulicy Łyskowskiego - bardzo fachowe biuro.

Potwierdzam www.biurorachunkowe.ampiz.pl

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 21:47:06

Nie polecam biura PODATNIK na ul Królewkiej. Potraktowano mnie tam jak przysłowiowego intruza. Szukam biura któremu zlece prowadzenie księgowości, ale to będę omijał dużym łukiem. Chciałem porozmawiać, uzyskać kilka informacji, dot. prowadzenia ksiągowości, zakresu usług, kosztów itp. ale "zapracowana" Pani nie miała dla mnie czasu. Pisząc sobie coś na kartce ograniczała się tylko do stwierdzeń tak, nie, już Panu mówiłam. Cała rozmowa przepraszam raczej monolog trwał może 1 min. Żenada.

#50 danutakk

danutakk

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 wrzesień 2012 - 12:11:35

Ja polecam biuro rachunkowe Dekret miła i profesjonalna obsługa :)

Użytkownik danutakk edytował ten post 13 wrzesień 2012 - 12:14:34

#51 ~karolcia~

~karolcia~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2012 - 21:02:33

od miesiąca szukam nowego biura bo chce zmienic dotychczasowe, byłam jak radzicie na placu stycznia, królewskiej i chełminskiej i ostatecznie wybrałam to biuro WIMAG bo przez chełmińską jezdze kilka razy dziennie a to jest zaraz za policją wiec szybko trafiłam i faktycznie mają taki parking ze teraz tam zostawiam nawet samochod no a najważniejsze dla mnie było to ze poprostu jezeli ja nie moge to panie dojezdzają po odbiór dokumentów a pozatym płacę o 130 zl miesięcznie mniej a to duza roznica dla mnie!! tego biura jeszcze chyba mało kto zna bo z tego co słyszałam jest dopiero niecały rok.

#52 kamawo

kamawo

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 październik 2012 - 11:03:42

Początkującym przedsiębiorcom ciężko jest wybrać biuro i ocenić czy jest dobre czy nie.
Ja sam zaczynałem jako młody chłopak.Nie miałem za bardzo kogo się doradzić, spytać na co zwrócić uwagę .I pierwsze biuro było porażką na całej linii. Potem zdecydowałem się na księgowość u znajomej mamy ale z racji powiększania firmy muszę poszukać biura rachunkowego.
W Grudziadzu jest wiele biur do wyboru ale dla mnie osobiście najciekawszym rozwiązaniem są usługi Biura Rachunkowo – Tłumaczeniowego „CERTYFITAX” na Sybiraków.

Użytkownik kamawo edytował ten post 05 październik 2012 - 11:04:33

#53 ~Andy~

~Andy~

Komentująca szarą rzeczywistość

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 709 postów

Napisano 05 październik 2012 - 14:13:05

No to rachunki czy tłumaczenia? ;) "Lubię" takie biura, które są od wszystkiego, a tak naprawdę troszkę od niczego i duzo rzeczy robią "na czuja"... A później trzeba poprawiać błędy poprzedników, kiedy trafia się do dobrego biura... ;)

Absolutnie nie piszę, że powyżej wskazane biuro takie jest, jedynie po prostu ogólnie swoją opinię... Szukając biura polecałabym szukać takiego, w którym pracują księgowe - doświadczone, z certyfikatami czy też dużą wiedzą, a biuro najlepiej jak prowadzone jest przez doradcę podatkowego, który nie raz też uratuje z opałów :-)

Użytkownik ~Andy~ edytował ten post 05 październik 2012 - 14:16:09

#54 asiak

asiak

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 907 postów

Napisano 05 październik 2012 - 15:16:55

No dokładnie- ciężki fach takie biuro bo to trzeba wiedzieć co się robi. Każdy jest jednak tylko człowiekiem, istota omylna i w razie błędu, trzeba umieć go naprawić.
Mój mąż "podlegał" pod biuro na solnej- "Parnter". Nie narzekaliśmy bo było dokładnie jak wyżej napisałam.

#55 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 13:11:35

tylko Szaciłowscy

#56 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 15:18:20

ja właśnie otworzyłam swoją działalność i niestety nie wiem do jakiego biura się wogole udać ale ze moja firma jest na chełmińskiej to sprawdzę to biuro wimag jak radzicie i kilka innych w poblizu i dam znać

#57 ~tuks~

~tuks~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 11:00:35

A ja załatwiam sprawy online poprzez usługi rachunkowe grójec
Finansowo wychodzę na tym o niebo lepiej, więc po prostu się opłaca.

#58 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 09 październik 2012 - 23:35:45

Consulting tel. 667760909 - polecam!

#59 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 06:37:24

No to rachunki czy tłumaczenia? ;) "Lubię" takie biura, które są od wszystkiego, a tak naprawdę troszkę od niczego i duzo rzeczy robią "na czuja"... A później trzeba poprawiać błędy poprzedników, kiedy trafia się do dobrego biura... ;)

Absolutnie nie piszę, że powyżej wskazane biuro takie jest, jedynie po prostu ogólnie swoją opinię... Szukając biura polecałabym szukać takiego, w którym pracują księgowe - doświadczone, z certyfikatami czy też dużą wiedzą, a biuro najlepiej jak prowadzone jest przez doradcę podatkowego, który nie raz też uratuje z opałów :-)

A ja osobiście jestem zadowolony z tego biura, gdyż współpracuję z firmami niemieckimi gdzie otrzymuję i wystawiam miesięcznie wiele FV w j.niemieckim i nie miałbym czasu na "latanie" między dwoma biurami. A Panie księgowe są naprawdę w tym biurze doświadczone i zawszę mogę liczyć na szybką i fachową pomoc. A z księgowością wiem że jest ok, gdyż miałem pełną kontrolę jak starałem się o zwrot podatku vat :) Gorąco pozdrawiam no i w 100% polecam "swoje" biuro księgowe "CERTYFITAX" www.certyfitax.pl

#60 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 15:59:40

BARDZO POLECAM PANIĄ MALIWNĘ NIESPODZIEWAŃSKĄ BIURO CERTYFITAX WZOROWO PROWADZONA DOKUMENTACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych