Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie biuro rachunkowe polecacie w Grudziądzu?

157 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~Nowy~~

~~Nowy~~
  • Goście

Napisano 12 maj 2010 - 09:29:29

Otworzyłem niedawno po raz pierwszy własną działalność gospodarczą i teraz szukam dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego w Grudziądzu, które zajmie się moimi rozliczeniami z ZUS i US. Jestem zielony w tych sprawach. Może ktoś będzie mógł mi polecić jakieś biuro godne zaufania?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2010 - 16:06:10

Gdz, ul. Pańska 17, "Złoty Grosz" :)

#3 ~zadowolony~

~zadowolony~
  • Goście

Napisano 12 maj 2010 - 20:03:51

A ja polecam biuro AMPIZ na Łyskowskiego (56 6449027). Nie drogo i pełna profeska. Poprowadzą Cię tam za "przysłowiową rączkę". Nie tylko profesjonalnie zaksięgują i rozliczą w ZUS, ale wytłumaczą i podpowiedzą np. co jest, a co nie może być Twoim kosztem i jak koszty wpływaja na Twój dochód. Dodatkowo masz u nich darmową reklamę firmy w Internecie ( na etelegazeta.pl) przez cały okres korzystania z usług.

#4 RYCHU

RYCHU

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 13 maj 2010 - 23:31:28

Otworzyłem niedawno po raz pierwszy własną działalność gospodarczą i teraz szukam dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego w Grudziądzu, które zajmie się moimi rozliczeniami z ZUS i US. Jestem zielony w tych sprawach. Może ktoś będzie mógł mi polecić jakieś biuro godne zaufania?

STANOWCZO ODRADZAM "PODMAR" -- nie będę pisał na forum co tam wyprawiają, żeby nie było że obgaduję ale jak coś to szukaj innego biura, słyszałem że na ul. Bema jest dobre biuro rachunkowe...

#5 ~pokrzywdzony przez US~

~pokrzywdzony przez US~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 13:50:10

Nie jestem klientem tego biura, ale zgadzam się z opinią, że takie usługi należy powierzać profesjonalistom. Przez 2 lata, sam prowadziłem ksiązkę przychodów i rozchodów i rozliczałem się z Zus. Jak zaczęło mi to wszystko zabierać za dużo czasu i zleciłem prowadzenie tych spraw jednemu z biur, to okazało się, że trzeba było robić korekty za ubiegłe dwa lata. Biura nie wskażę, bo jeszcze ściągnę na siebie jakąś kontrolę. Wiadomo ... po nitce do kłębka.

Z tymi korektami to masz rację. Ja przez rok księgowałem rachunki za paliwo, po kontroli US okazało sie, ze nie miałem prawa, bo autko nie było wpisane jako środek trwały (?), ani nie mało jakiejs tam ewidencji przejechanych kilometrów, czy czegoś tam. Nie życzę nikomu takiej kontroli.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 16:12:37

Polecam na murowej 59 BIURU USŁUG PODATKOWYCH mgr Hanna Krause. 15 lat na rynku,sprawdzone i porządne biuro.

56 642 80 73

#7 ~przedsiębiorca~

~przedsiębiorca~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 17:09:43

na Murowej jest bardzo drogo

#8 ~izka~

~izka~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 19:38:03

na panskiej jest chyba jedno biuro, ciocia tam prowadzi firme i zadowolona od lat :)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 21:11:07

na panskiej jest chyba jedno biuro, ciocia tam prowadzi firme i zadowolona od lat :)

Tak, tylko przy przyjazdach do biura dolicz sobie za parkingi, oczywiście jeśli wcześniej znajdziesz miejsce.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2010 - 13:38:46

A ja polecam biuro AMPIZ na Łyskowskiego (56 6449027). Nie drogo i pełna profeska. Poprowadzą Cię tam za "przysłowiową rączkę". Nie tylko profesjonalnie zaksięgują i rozliczą w ZUS, ale wytłumaczą i podpowiedzą np. co jest, a co nie może być Twoim kosztem i jak koszty wpływaja na Twój dochód. Dodatkowo masz u nich darmową reklamę firmy w Internecie ( na etelegazeta.pl) przez cały okres korzystania z usług.

Potwierdzam!!!

#11 ~taxi~

~taxi~
  • Goście

Napisano 15 maj 2010 - 21:58:38

Gdz, ul. Pańska 17, "Złoty Grosz" :)

??? :(

#12 ~???~

~???~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 20:36:08

na Murowej jest bardzo drogo

Co to znaczy drogo? Ja w swoim biurze płacę 80 zł (Podatkowa księga przychodów i rozchodów, VAT i ZUS). Czy to drogo?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 20:51:51

Co to znaczy drogo? Ja w swoim biurze płacę 80 zł (Podatkowa księga przychodów i rozchodów, VAT i ZUS). Czy to drogo?

uchyl rąbka tajemnicy, które biuro świadczy ci usługi? ja płacę za to samo 150 zl

#14 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 09:54:02

Tak, tylko przy przyjazdach do biura dolicz sobie za parkingi, oczywiście jeśli wcześniej znajdziesz miejsce.

kanc. ma wykupione 2 miejsca parkingowe dla klientow na parkingu zwirowym

#15 ~???~

~???~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 10:27:05

uchyl rąbka tajemnicy, które biuro świadczy ci usługi? ja płacę za to samo 150 zl

Moje biuro, to AMPIZ na Łyskowskiego.

#16 ~Miły~

~Miły~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 10:30:35

A ja polecam Biuro Rachunkowe na Strzemięcinie, Tania i profesjonalna obsługa. Prowadzą wszystko od a do z . Sprawdziłem na własnej skórze. Jak potrzebujesz bliższe dane to pisz.Pozdro.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 23:32:53

A ja polecam Biuro Rachunkowe na Strzemięcinie, Tania i profesjonalna obsługa. Prowadzą wszystko od a do z . Sprawdziłem na własnej skórze. Jak potrzebujesz bliższe dane to pisz.Pozdro.

Tanio, to znaczy ile?

#18 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 18 maj 2010 - 20:28:24

Uważam,że dobra jest Czajkowska.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2010 - 23:05:31

Uważam,że dobra jest Czajkowska.

:o

#20 ~podatnik~

~podatnik~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 22:55:33

:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych