Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie auto ma typowy Janusz?

574 odpowiedzi w tym temacie

#561 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 17:49:50

Wiesz jak się sprawy załatwia w dzisiejszym świecie? Ubliża się sędziemu i prokuratorowi i zmienia się skład orzekający. Ale ty szonie nawet o tym durniu nie pomyślisz bo jesteś skupiony na podpier.....laniu. Rodzinę byś sprzedał taki masz gar strzaskany. Tłusty murzyński ku*** Ci w pysk.

tego tez próbowałeś? Fuj!

#562 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 17:53:01

Wiesz jak się sprawy załatwia w dzisiejszym świecie? Ubliża się sędziemu i prokuratorowi i zmienia się skład orzekający. Ale ty szonie nawet o tym durniu nie pomyślisz bo jesteś skupiony na podpier.....laniu. Rodzinę byś sprzedał taki masz gar strzaskany. Tłusty murzyński ku*** Ci w pysk.

o tym tez się sędzia dowie. Oj nadchodzą kłopoty ośle, nadchodzą. Napisz dziś coś więcej. Śmiało. Jesteś odważny na forum. Dawaj więcej, dawaj. Za takie wpisy łatwiej będzie dać ci dłuższy pobyt tam gdzie pod prysznicem mężczyźni spiewają „mydło lubi zabawę”

#563 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 17:53:02

Czerstwych metafor to twoja stara nawet nie rozumie tylko uśmiecha się, żeby Ci przykrości nie zrobić. Za szybko oddychasz i za bardzo masz skur....ły wzrok rozbiegany, żeby cię dojechać mocniej. Zegar jak Ci tyla to masz schizofrenię natręctw ty mongole z koziej dupy. Fakaj się

#564 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 17:54:02

Radio Żnin zadzwońcie do rzecznika policji i zapytajcie przeciwko komu toczy się nowe śledztwo.

#565 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 17:55:54

Chodzi o takiego urzędnika. Robi się grubo. Stad ten wulgarny hejt. Niech miasto pozna tych dwóch asow

#566 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 18:10:38

Radio Żnin. Zadzwońcie do rzecznika policji. Oni wam powiedzą o co chodzi.

#567 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 18:23:17

Radio Żnin. Zadzwońcie do rzecznika policji. Oni wam powiedzą o co chodzi.

od razy wiedziałem kto za tym stoi. tylko przegrywy trzymają z radiem.

#568 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 18:28:35

To dopiero początek Ośle. Pisz pisną czym prędzej. Powiem, że już za późno. Sporo z nich jest już tam gdzie być powinny... Podskakuj dalej chłopcze :)

#569 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 20:03:29

Robcio i Pawcio. Daliście najbardziej obrzydliwy w historii tego forum hejt. Na kolankach i z zarzutami skończy się ta farsa.

#570 ~Cwel~

~Cwel~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 22:06:27

Ile osób mieszkać może z magistrami w celi? Jakie są generalnie standardy?

#571 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 22:10:45

Nic. Ale przed snem Ci chciałem zaaplikować forum żebyś nie przestał o tym myśleć.

#572 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 09:02:30

Fesc jeftem Fotel. Mam skfyfofane jefynki. Jeftem bez matuły. Fsialbym fostac fosłem bez f. Mifego fnia. Fesciowej fnofu siem nie fgadza. Moijim idolem jeft fabałt!

#573 ~Tłosza~

~Tłosza~
  • Goście

Napisano 26 październik 2019 - 11:07:58

O pofe! Ale bym sobie pojechała do Węgorzewa na Mazuły. Tauriusz zaśpiewałby mi Goniąc kołmołany. Mój ty kołmołanoe. Koniecznie łowełowe wycieczki. Bałdzo chcem! Bałdzo.

#574 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 04:41:23

Grufego Kreta fsadzimy do wiefy , bemdzie spał na sflefniałej słomie i dostafnie do jefenia flaki od ryb i kupu po kormofanach. HIHIHIHIHI.

#575 ~Faflunka~

~Faflunka~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 15:47:47

Fofel fo flychac? Kiefy zafuty i wyfok? Mófią ze fe fejefałeś! Fycie! Fycie!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych