Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie auto ma typowy Janusz?

356 odpowiedzi w tym temacie

#261 ~Grażynka Tłosza~

~Grażynka Tłosza~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 09:22:20

O pofe! Jeszcze nie zdążyłam wejść na właściwe obroty, a to już za cheilę weekend. Długi weekend. Trzeba coś zorganizować w pracy. Może świeże drożdżówki z serem dziefszyny. A wy pomóżcie mi znaleść blond, bo znowu mi się nie zgadza. Rene skocz do Netto. A dziś wieczorem jadę obejrzeć piękne meble ze sklejki w blek red łaj. A pojutrze Pioteł z gps mnie zawiezie do ikei. Tam są sudofne meble z płyty. I te lampy piękne papierowe. Kofam ten styl, Kiczowaty przepych. Uwielbiam, na kolacje zrobimy dziś grilla. Lubimy to

#262 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 14:28:16

Klapek to kilka ci w bani idioto brakuje.
Pożygaj sobie sam na siebie flejo.
Poczujesz się lepiej.

zamilcz biedo bo cię sprzedam na Allegro za złotówkę. No i pisze się rzygac ośle bez matury

#263 ~Fifinka~

~Fifinka~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 22:35:36

O Bofe juro wolne a ja nie mam kaszanki luksusowej z Biedronki na grila!Ona byfa bo 6 zł !!!! O Bofe . Jutro zmknetę . O Bofe. Jak grila zrobić ? Podajcie profofycje!!!!!!!!

#264 ~Robi~

~Robi~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 07:04:30

Ślimaki w ogrodzie nałap i nagriluj. Będzie luksusowo . hahahahahahaha

#265 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 07:49:32

Ale w muszelkach czy bez? Dżdżownice tez. Pioteł i Grażynka pomyślą, że to krewetki.

#266 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 07:51:25

O pofe! Jeszcze nie zdążyłam wejść na właściwe obroty, a to już za cheilę weekend. Długi weekend. Trzeba coś zorganizować w pracy. Może świeże drożdżówki z serem dziefszyny. A wy pomóżcie mi znaleść blond, bo znowu mi się nie zgadza. Rene skocz do Netto. A dziś wieczorem jadę obejrzeć piękne meble ze sklejki w blek red łaj. A pojutrze Pioteł z gps mnie zawiezie do ikei. Tam są sudofne meble z płyty. I te lampy piękne papierowe. Kofam ten styl, Kiczowaty przepych. Uwielbiam, na kolacje zrobimy dziś grilla. Lubimy to

dobre nie wiem o kogo chodzi ale dobre prawda i narodzie

#267 ~Fanusz~

~Fanusz~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 08:49:29

Fioteł dziś froda, ale frochę jak niefiela. Fafkładaj flapki i trzefa się pofansować na miefcie. Jesteś nofmalnie jak kość. Tylko pofem giry ufyj.

#268 ~Najmundrzejsza~

~Najmundrzejsza~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 17:06:39

Fufownie jest nad baftykiem. Te smafne ryby smafone na starym oleju . Jakie to smafne. I stragany z klapkami z gumy. Jak cufofnie zadawać szyk nad paftykiem.Pifo z plastku to jest supel.

#269 ~Polka Turystka~

~Polka Turystka~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 17:14:43

Pifo w plastyku s soczkiem z biedry. Ufielfiam. No te rybki na smafonym wiefe rafy oleju. Tyle tyf aut chłopaków z muzyfà ud cyk uf cyk uf cyk cyk. I ten lofowaty pałtyk zafrudzony. Ufielfiam moge falfyckie. Lufsosofe wafacje. Ale kofam tez góry. Zafładam bufy górskie i czuje się tafa yntelugètna, jakby Karkonosze to nie fiem co tafiefo wielfiefo było. Ale wief. Trzefa fyć trendi. Wief Renia wypad w góry. 5 dni na 6 leje deszcz. Strzelasz fotki. Pofem pofafujesz ze rofisz dzofing i jesteś prawie jak gfiasda serialu. Do fego jafaś silka i normalnie gosciowa jesteś.

#270 ~Rofer fodny z Mafur~

~Rofer fodny z Mafur~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 17:16:18

A Mafury! To dofjero obciach jest. Jak słyszę ze ktoś był na wakacjach na Mafurach to mnie fyfci of razu.

#271 ~Jedziemy na zlot~

~Jedziemy na zlot~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 17:30:46

Chcemy z żoną jechać na doroczny "Zlot Wieśniaków " . Prosimy o dokładną poradę jak się ubrać i jakie auto kupić . Nie mamy doświadczenia dlatego prosimy o szczegółowe instrukcje. Z góry dziękujemy.

#272 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 20:17:49

Chcemy z żoną jechać na doroczny "Zlot Wieśniaków " . Prosimy o dokładną poradę jak się ubrać i jakie auto kupić . Nie mamy doświadczenia dlatego prosimy o szczegółowe instrukcje. Z góry dziękujemy.

wystarczy ze będziecie sobą.

#273 ~Drozfufka~

~Drozfufka~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 05:23:23

O pofe ale było wczoraj fufofnie na Zlocie Wiesniaków w Mikołajkach. Fpiewalismy "Zono moja" i " Majteczki w kropeczki ". Jeft fufownie. Dzisiaj druga część będzie . jakie smaczne frytki i pifo z kubka. 

#274 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 07:02:39

O pofe ale było wczoraj fufofnie na Zlocie Wiesniaków w Mikołajkach. Fpiewalismy "Zono moja" i " Majteczki w kropeczki ". Jeft fufownie. Dzisiaj druga część będzie . jakie smaczne frytki i pifo z kubka. 

Cześć, cześć. Jak to dobrze, że w tej swojej zgryzocie nie przychodzisz na te uroczystości, tylko siedzisz w ciemnej norze w mieszkaniu i wymyślasz głupoty jak wyżej.

#275 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 07:06:04

Cześć, cześć. Jak to dobrze, że w tej swojej zgryzocie nie przychodzisz na te uroczystości, tylko siedzisz w ciemnej norze w mieszkaniu i wymyślasz głupoty jak wyżej.

klapka zgubiłeś? Czy klepkę?

#276 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 06:00:00

O pofe , to juf ta pora? My nad baftyk jedziemy . Klapki z gumy wypastofane . będzie sie fyku zadawać w Sobiefewie. Diefczyny jutro bedą droffufki i smafone szprotki znad mofa. tzw. fiszki.

Kocham brudny Baftyk. 

#277 ~Doradca~

~Doradca~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 07:59:27

O pofe , to juf ta pora? My nad baftyk jedziemy . Klapki z gumy wypastofane . będzie sie fyku zadawać w Sobiefewie. Diefczyny jutro bedą droffufki i smafone szprotki znad mofa. tzw. fiszki.

Kocham brudny Baftyk. 

Wyciągnij tego penisa z buzi to będzie Ci się łatwiej rozmawiało i pisało bo od dłuższego czasu, ktoś Cię tu fallusem dławi. 

:lol:  :lol:  :lol:

#278 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 08:11:24

Chyba ty. Zaloz klapki i w miasto :) :)

#279 ~Fłosza~

~Fłosza~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 08:16:21

O pofe! Fjadlabym kafior z biedronki. Nie fmakuje mi, śle feba trofę pofpanować. We jeftem z fyffej flasy. Piofeł ty mój ffelu dafaj na fiasto pafatem. Bum bum bum bum twój fafat fobi fe fsi fum. Gum gum gum gum flapki fajne fą.

#280 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 09:50:05

O pofe! Fjadlabym kafior z biedronki. Nie fmakuje mi, śle feba trofę pofpanować. We jeftem z fyffej flasy. Piofeł ty mój ffelu dafaj na fiasto pafatem. Bum bum bum bum twój fafat fobi fe fsi fum. Gum gum gum gum flapki fajne fą.

Wyciągnij tego penisa z buzi to będzie Ci się łatwiej rozmawiało i pisało bo od dłuższego czasu, ktoś Cię tu fallusem dławi. 

:lol:  :lol:  :lol:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych