Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

JAKIE AUTO KUPIC

auto

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jurek~

~jurek~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2017 - 17:47:00

Prowadziłem OSK jeżdżąc Puntami oczywiście z LPG. Zalecana wymiana co 20 tys. do pierwszych 100tys wymieniałem co 20 tys. następnie myśląc że silnik już długo nie pociągnie średnio co 40 tys , po 300 tys wymieniałem średnio po 50 tys , po 400 tys przestałem sobie tym zawracać głowę. Miałem 8 punt 1,2 kat , które sprzedawałem po przebiegu pomiędzy 300 tys a 550 tys. Nie udało mi się zajechać żadnego silnika być może dlatego że auta jeździły ze średnią prędkością 20 km/h. Najpoważniejsza awaria silnika to uszczelka pod głowicą w LPG podobno normalka i uszczelki na popychaczach zaworów po przejechaniu około 300 tys. Prywatnie kupiłem sobie golfa nowego z salonu. Silnik brał olej od samego początku podobno taki jego urok. Po przejechaniu 56 tys km , ( chuchaniu, dmuchaniu) , wymianie oleju co 15 tys (podobno zalecane) ,bez LPG zakończył żywot. Auto było na gwarancji po naprawie sprzedałem go pospiesznie i zostałem wyleczony chyba na zawsze z marzeń o bezawaryjnym VW. Kupiłem BMW diesel 3,0 podobno bezawaryjny silnik który dostał luzy na jednym korbowodzie po przejechaniu 130 tys. BMW naprawiłem i jeżdżę nim do dnia dzisiejszego czyli już od 5 lat. Liczbę awarii trudno policzyć. Boję się już zmienić samochód, bo co zmienię to jest jeszcze gorzej. zastanawiam się czy nowe fiaty np FREEMONT , JEEP-y też są tak kiepskiej jakości jak PUNTA które eksploatowałem parę lat temu czy raczej są tak bezawaryjne jak dzisiejsze VW i BMW. Chciałbym już zmienić auto ale naprawdę mam dylemat co kupić. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2017 - 18:19:41

Ja mam Renault Espace II z 1995 kupiłem za 150 euro jeżdżę nim już 3 lata .zrobiłem nim ja 50 tysięcy ma już 270 tysiecy km. i nic w nim nie reperuję. Tylko wymieniam klocki hamulcowe. Niema ani kropeczki rdzy na karoseri i w podłodze. Jestem z niego zadowolony. Mam 59 lat i będzie mi już służył do śmierci. Innego auta nie kupię,Miałem wcześniej 5 aut ale jak bym miał kupić to też takiego samego Espace II dwudziestokilkuletniego i wiem że napewno byłbym zadowolony.

#3 ~machanyk~

~machanyk~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 21:20:40

z łysymy opmamy i zardzewyała karoseryą przeczyscysz i bedzesz butoway

#4 ~Genika~

~Genika~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2018 - 20:40:25

Powiem Ci tak, nie bez powodu jesteś tak zadowolony z BMW, mój facet swoim jeździ już ładnych parę lat, bez żadnych problemów (odpukać). Niedawno kupiliśmy drugi samochód, dla mnie (używany, ale jak nówka!). Też w Bawaria Motors BMW, bo wiadomo, że różnie bywa z używanymi, a tutaj mam pewność sprawnego samochodu, w końcu to rzetelny diler. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 09:59:33

?

#6 ~dzimi~

~dzimi~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 20:31:53

bmw bedziesz miał wydatki...tylko bielsko biała silniki

#7 ~olek~

~olek~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 15:03:16

A może markę Mazda? To dobre japońskie samochody, solidne, mało awaryjne i nie palące dużo. Z tego co widziałem niedawno jak byłem w salonie Mazda Jaremko we Wrocławiu mają tam dobrą ofertę, rozglądałem się za autem dla żony. Może się na nie zdecyduję.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 15:52:36

A może markę Mazda? To dobre japońskie samochody, solidne, mało awaryjne i nie palące dużo. Z tego co widziałem niedawno jak byłem w salonie Mazda Jaremko we Wrocławiu mają tam dobrą ofertę, rozglądałem się za autem dla żony. Może się na nie zdecyduję.

.
Żona nie będzie zazdrosna o rudą?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: auto

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych