Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jakich kosmetyków używać

kosmetyki

106 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~lolcia~

~lolcia~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 10:39:45

Nie tylko dodatkową kasę można tam zarobić, znam dziewczynę która tak po prostu pracuje, naprawdę jest niezła, ma już spore grono osób, które od niej regularnie zamawiają i wychodzi na tym miesięcznie całkiem sporo.

#102 ~bocka~

~bocka~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 15:25:21

Jestem super zadowolona z kosmetyków scholl, mają świetne skarpetki nawilżające, używałam i tych z olejkiem kokosowym i z olejkiem makadamia, super. Szybko nawilża, wygładza i nie zostawa tłustej warstwy.

#103 Kalipso

Kalipso

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 16:37:37

Ja używam wielu kosmetyków, takich co ułatwiają mi zycie. Teraz odkryłam krem do depilacji Veet do skóry wrażliwej z kojącym aloesem. Szybko, łatwo i przyjemnie, bo włoski nie odrastają nawet do 7 dni, nailżoną mam skórę do 24h, włoski nie wrastają jak miałam przy maszynce.

#104 ~baziola~

~baziola~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 13:15:58

jakie kosmetyki polecacie do skory atopowej?

#105 ~bbrasa~

~bbrasa~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 22:06:46

Bardzo dobre sa kosmetyki atoperal, fajnie działają, szybko nawilżają podrażnioną skórę, mój synek od miesięcy ich używa. Ulga natychmiastowa, on miał mocne nasilenie AZS, skóra momentalnie się super sucha zobiła, zaczęła się łuszczyć, zaraz to zaczynał drapać i było jeszcze gorzej, po atoperalu skóra szybko wróciła do dobrego stanu

#106 ~sooma~

~sooma~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 00:55:53

Jeśli chodzi o zniszczoną skórę dłoni to zdecydowanie afterworkout hand cream, to krem dedykowany osobom które ćwiczą np. crossfit, ale z powodzeniem w innych sytuacjach się sprawdza, wszędzie gdzie pracuje się fizycznie i ręce są narażone na odciski, pęknięcia itd

#107 ~Karcia~

~Karcia~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 12:18:33

Możlwie takich, które zawierają jak najmniej sztucznych składników. Czym więcej natury tym lepiej. Ja używam Bielendy i serii botanic spa rituals, teraz kupiłam żel do pielęgnacji ciała z aloesem i opuncją figową. Bardzo rześki przyjemny zapach i ekstra szybko się wchłania.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kosmetyki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych