Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jakich kosmetyków używać

kosmetyki

108 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Amanda~

~Amanda~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2017 - 19:50:03

Ja ogólnie bardzo przyzwyczajam się do dobrych kosmetyków, ale też chętnie sięgam po polecane przez koleżanki nowości. Taka nowością dla mnie okazały się kosmetyki Swederm. Zamówiłam sobie ich bronzer, a jak okazał się świetny to wziełam jeszcze puder rozświetlający i tusz do rzęs. 

#82 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 13:09:14

Bardzo dużą różnicę robią kosmetyki Hildegard Braukmann. Są faktycznie naturalne i widać w nich różnicę. Chcecie znacznej zmiany, to musicie systematycznie korzystać z tych samych kosmetyków, wtedy wszystko będzie w porządku. A jednak skład tych kosmetyków ma naprawdę ogromne znaczenie dla efektu ich stosowania - zwracajcie na to uwagę. 

#83 Alliska

Alliska

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 26 luty 2018 - 00:15:54

Przede wszystkim kosmetyki naturalne!

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2018 - 01:09:30

Też wybieram jak najbardziej naturalne. Lubię na przykład serię Botanic Spa Rituals z Bielendy bo ne maja w składzie żadnych parabenów czy sztucznych barwników i bazują na naturalnych substancjach pozyskanych z roślin. i bardzo dobrze wpływaja na moją skóre. W ogóle lubie Bielendę :)

#85 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 11 maj 2018 - 12:09:32

Piałam wcześniej - peeling Thalasso od HB. Będzie w porządku. On chroni, pielęgnuje, odmienia sytuację, w ten sposób powinno się udać odmienić cerę. Wyciąg z alg morskich robi swoje. Ogólnie bez jakościowego produktu cudów po prostu nie będzie. Tutaj trzeba systematycznie działać. 

#86 Daniela38

Daniela38

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 maj 2018 - 09:16:37

Używam tego makijażu, który nie jest testowany na zwierzętach. Ze znakiem
"cruelty-free"
To jest moje główne kryterium wyboru

#87 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 20:15:17

Botanic Spa Rituals od Bielendy nie ma w swoim składzie sztucznych parabenów i silikonów co jest niezwykle ważne. Ponadto ogólnie widzę poprawę wyglądu skóry po stosowaniu kremu z kurkumą i chią z tej serii

#88 ~anna pasek~

~anna pasek~
  • Goście

Napisano 02 październik 2018 - 12:10:34

Hildegard Braukmann - jeśli chodzi o połączenie dobrej ceny i jakości. Przerabialiśmy ten temat wielokrotnie i wszystko było w porządku. Jakość kosmetyków ma kluczowe znaczenie i to jest oczywiste, podobnie zresztą jak systematyczne stosowanie tych samych produktów. I wtedy dopiero realnie można się spodziewać dużych zmian na plus. 

#89 ~psson~

~psson~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 12:04:35

Na pewno Hildegard Braukmann. W sumie to jeden z nielicznych przypadków, gdzie macie fajną jakość za normalne pieniądze. A o takie połączenia nie jest łatwo. Zazwyczaj porządne kosmetyki są po prostu bardzo drogie. W tym przypadku np. poprawę cery załatwiłam sobie samym mydłem 7 ziół od HB. Można? 

#90 ~pestoro~

~pestoro~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 12:03:46

Hildegard Braukmann ma bardzo dobre, solidne,  jakościowe kosmetyki.

W sumie to chyba jedyny taki przypadek, gdzie dobra cena połączona jest z fajną jakością.

Zazwyczaj jeśli kosmetyk jest dobry, to kosztuje kosmiczne sumy.

Nie powinno to wyglądać w taki sposób. 

#91 ~petras~

~petras~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 13:18:31

Hildegard Braukmann ma genialne kosmetyki, więc może raczej ten kierunek? 

Ogólnie wolę kupować w sieci, bo jest taniej, wygodniej, solidniej.

Można trafić naprawdę fajne okazje na dobrych warunkach.

Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, ale coś na pewno znajdziecie. 

#92 ~konser~

~konser~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 13:08:29

Porządnych i naturalnych. HB ma też takie. 

Prawda jest taka, że używając kiepskich kosmetyków bardziej szkodzimy cerze niż jej pomagamy. Trochę już tego przerabiałam, więc wiem też, jak to wygląda.

Ale to akurat normalne...

#93 ~Kacha~

~Kacha~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 14:41:35

Ja zawsze staram się wybierać taie kosmetyki, które mają dużo składników naturalnych, bądź są w 100% naturalne. Odkryłam ostatnio serię Botanic Formula opartą właśnie na takich składnikach. Mam już kilka produktów tej serii zarówno do pielęgnacji włosów jak i ciała i jestem bardzo z nich zadowolona. Planuję teraz zakup kremu do twarzy również z tej linii :)

#94 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 00:12:26

do ciała mogę polecić olejek bio oil, który ujędrnia, odżywia i nawilża skórę. Jestem zadowolona z efektów, moja kondycja skóry znacznie się polepszyła i odpowiada mi on bardziej niż nie jeden balsam.

#95 ~Kriisti~

~Kriisti~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 12:31:48

Do mycia twarzy dla mnie najlepszy okazał się żel micelarny  Black Sugar Detox Bielendy. Bardzo dobrze oczyszcza skórę, a do tego zmywa make up, nie potrzeba używać już dodatkowy płynów micelarnych, czy mleczka do demakijażu.

#96 ~Elka23~

~Elka23~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 20:33:10

Każda skóra, przypadek itd jest inny wieć nie ma jednego genialnego rozwiązania dla wszystkich. Najlepiej sprawdzać co dla nas jest najlepsze. A korzystałyście z remescaru pod oczy? Moim zdaniem hit! bo żaden krem nie sprawiał że tak mało widoczne moje wory się robiły 

#97 ~Linda~

~Linda~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 22:32:55

A to zależy. Od jakiegoś czasu używam kolorówki od Mary Kay, bo jest jedną z bardziej trwałych, jakie miałam okazję używać. Zastanawiam się nawet nad tym, żeby zostać konsultantką, bo wiadomo, że dodatkowe pieniądze do budżetu domowego zawsze się przydadzą.

#98 ~Ewka~

~Ewka~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 07:25:03

A byłaś już na jakimś spotkaniu, rozmawiałaś z konsultantką o tym jak dołączyć i jak wygląda współpraca? Ja też się zastanawiam nad tym, muszę znaleźć kogoś w mojej okolicy

#99 lipowiec

lipowiec

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 20 maj 2019 - 12:35:16

Ja uwielbiam kosmetyki firmy yoskine, dostępne, atrakcyjne cenowo i swietnie działaja

#100 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 12:03:47

Dobrych :D, a jak dobrych to polecam bardzo dobrą serie Bielendy fresh juice :). Mam świętną hydro-esencję  z bioaktywną wodą cytrusową. Ponadto zawiera soki z limonki i kwas salicylowy. Efekty działania tego produktu godne podkreślenia to gładsza cera i przede wszystkim oczyszczona buzia :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kosmetyki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych