Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jakich kosmetyków używać

kosmetyki

108 odpowiedzi w tym temacie

#61 majka21

majka21

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 kwiecień 2016 - 11:17:11

Ja używam różnych kosmetyków. Podkład z maxfactor, tusz z eveline, balsamy, szampon i odżywkę z nivea. I jakieś kosmetyki mam też z ziaji ;)

#62 ~magas6767~

~magas6767~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 15:38:28

Ja najczęściej w kosmetyki naturalnego pochodzenia zaopatruję się w sklepie pod adresem e-naturalne.pl. Ma bardzo bogaty asortyment i konkurencyjne na rynku internetowym ceny. Polecam, bo produkty dobrej jakości a dostawa w krótkim terminie

#63 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 17:09:47

Ja używam kosmetyków koreańskich marki it's skin. Kupuje je w sklepie beautikon. Działają bardzo dobrze na cere. Wystarczy według mnie przyjrzeć się jak wyglądają koreanki...

#64 ~mamtana~

~mamtana~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 13:12:53

Normalnie - naturalnych, ale nie drogich marek, tylko kosmetyków dopasowanych z głową. Na pewno zdecydowanie polecam Hildegard Braukmann - bardzo dobre jakościowo produkty, które robią mocną różnicę. Szczególnie kremy, mają też świetny szampon, polecam też ich żel do kąpieli. Zresztą - efekty stosowania dobrych kosmetyków naprawdę szybko widać na cerze.

#65 ~blanka~

~blanka~
  • Goście

Napisano 05 luty 2017 - 00:06:39

Sprawdzaliście już kosmetyki Arbonne? Używałam wcześniej Chanel i powiem szczerze, że Arbonne są znacznie lepsze. Naturalne, wegańskie i przede wszystkim skuteczne. Poza tym warto zerknąć sobie na profil niezależnej konsultantki Joanny Rekowskiej. Świetna kobieta! Jest tam zawsze wiele cennych informacji.

#66 ~FiGA~

~FiGA~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 09:18:22

Mam skórę wrażliwą i skłonną do przesuszania dlatego używam emolintów. Bardzo lubię Eloderm właśnie kupuję kolejny zestaw świetnie się sprawdza dobrze nawilża i regeneruje.

#67 Mozz

Mozz

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 11:56:04

Słyszałam, że panie zaczynają same przyrządzać sobie kosmetyki z różnych naturalnych składników. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Ja nigdy nie próbowałam.

#68 ~iwona65~

~iwona65~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 08:05:23

Dość regularnie stosuję u siebie maseczkę z aktywnym węglem i rzeczywiście są efekty. Maseczkę kupuję od E-naturalne. Jest o tyle fajna że nie trzeba z nią leżeć na twarzy nie wiadomo jak długo. Tutaj wystarczy dosłownie pięć minut i po tym czasie można całość z buzi zdjąć, zaczynając ściągać oczywiście od krawędzi. Idealnie ten żel tężeje, ściąga skórę, człowiek czuje od razu większą elastyczność na twarzy. 

#69 ~owocowa~

~owocowa~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 09:25:51

Ja bardzo różnie, lubię szukać nowości, nie trzymam sie uparcie jednej marki bo inna może się okazać przeciez lepsza. :) w ogole lubie wypróbowywac nowe rzeczy także taka już jestem i kosmetyków u mnie w domu jest cała masa, przeróżnych firm. Ostatnio też wpadła mi w oko akcja "kosmetyki dla mojej urody" znacie? Bardzo mi się spodobało to jak są zaprezentowane dziewczyny z top model, rózne charaktery, rożne style :)

#70 ~pomacki~

~pomacki~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 12:11:12

Hildegard Braukmann daje ogromną różnicę, chodzi o kosmetyki naturalne. Moje doświadczenia są takie, że najdroższe marki wcale nie gwarantują genialnej jakości. Kosmetyki trzeba sprawdzać na własnej skórze i dopiero w taki sposób oceniać. W przeciwnym wypadku można trafić różnie. I nie myślmy na zasadzie takiej, że mydło za złotówkę może wpływać pozytywnie na naszą cerę. 

#71 ~miki858~

~miki858~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 13:41:52

Naprawdę fajne, nowoczesne kosmetyki sprzedają na stronie nocanka.pl. Mój ulubiony sklep internetowy z kosmetykami w tym momencie. Marki mają różne i te bardziej ekskluzywne i bardziej dostępne cenowo, że tak je nazwę. Ja sama super bogata nie jestem, ale jak się załapię na kod rabatowy to zdarzy mi się coś z wyższej półki kupić.

#72 annkoll

annkoll

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 09:10:58

markowe jednak bardzo dużo dają

#73 marika585

marika585

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 81 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 12:26:07

A ja uważam, że najwięcej dają naturalne.

#74 ~marlena65~

~marlena65~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2017 - 13:21:42

Dobrze zaopatrzony w naturalne kosmetyki jest sklep Enaturalne -e-naturalne.pl. Ja u nich dużo zakupów robię do swojego gabinetu ostatnio. Kontakt jest szybki, zawsze produkty docierają dobrze zabezpieczone, żaden olejek czy inny element się nie wylał póki co, wszystko jest tak opakowane, żeby takich przygód przy transporcie nie było. Na pewno dużo peelingów, jest sporo kremów typowo odmładzających i regenerujących skórę – warto sobie przejrzeć asortyment.  

#75 aga.

aga.

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 15:05:21

Ja lubię eksperymentować i często kupuję różne kosmetyki, szczególnie jak są promocje. Nie mam jakiś swoich ulubionych, które kupuję ciągle, ale mam kilka marek, które preferuję nad innymi, m.in. ziaja, yves rocher i isana. Isana i ziaja moim zdaniem są dobrymi kosmetykami i niedrogimi. Yves Rocher ma już trochę droższe kosmetyki, ale akurat ich szampony i balsamy do włosów bardzo dobrze się u mnie sprawdzają i praktycznie są to jedyne kosemtyki, których używam bez zmian. Włosy przestały mi się przetłuszczać tak bardzo więc nie mam zamiaru teraz zmieniać szamponu na inny:) 

#76 Ewa11

Ewa11

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 18:58:43

markowe jednak bardzo dużo dają

Sama mam porównanie, bo gdy używałam zwykłych drogeryjnych kosmetyków miałam dużo większe problemy z cerą, dlatego teraz wole dołożyć do kilkadziesiąt złotych i mieć gwarancję, że kosmetyk działa. Mam kilka swoich sprawdzonych marek, którym staram się być wierna. 

#77 Wendy

Wendy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 12:28:28

ja od niedawna stosuję w 100% naturalne kosmetyki na bazie ziół babuszki Agafii, naprawdę są ekstra. Polecam, są też niedrogie.

#78 ~miki858~

~miki858~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2017 - 13:57:53

Nie narzekam na sklep online na nocanka.pl. Dobrze pakują kosmetyki, a wiadomo, że często są to dość delikatne artykuły, gdzie zawsze może coś się wylać, pęc i krótko mówiąc uszkodzić. Tutaj wszystko jest tak zabezpieczone, żeby nic w transporcie nie ucierpiało. Fachowe doradztwo, zwłaszcza przy hybrydach od Semilac mi dobrze podpowiedzieli. 

#79 Kalusia

Kalusia

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 03 październik 2017 - 10:10:45

Już któryś raz czytam o tych kosmetykach babuszki Agafii, chyba w końcu coś wypróbuję :) Najwięcej kosmetyków mam z Ziai, używam też Bielendy i Tołpy, a jeśli chodzi o kosmetyki do makijażu, to nie mam swojej ulubionej marki, często eksperymentuje. Chyba tylko tusze do rzęs zwykle kupuje z Eveline.

#80 ~hakaja~

~hakaja~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 13:08:05

Thalasso, peeling od HB. Bardzo dobrej jakości kosmetyk, który zrobił różnicę, przynajmniej u mnie. Cera wygląda o wiele lepiej, jest zdrowa, pozytywnie odmieniona, miła w dotyku. Ale to logiczne, że dobrze wykonana pielęgnacja powinna przynosić sensowną, mocną, diametralną zmianę. Od razu cudów przecież nie będzie. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kosmetyki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych