Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jakich kosmetyków używać

kosmetyki

106 odpowiedzi w tym temacie

#41 trak

trak

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 22 czerwiec 2014 - 18:59:32

Ja ciągle nie trafiłam na dobre kosmetyki. W zasadzie eksperymentuję, testuję. Teraz używam Ziai Med.

#42 zielona_kawa

zielona_kawa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 13:03:51

do tej pory używałam avonu ale już mi się znudził, teraz tylko kupuję w drogeriach to co mnie interesuje

#43 AROMAT

AROMAT

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 lipiec 2014 - 12:02:54

Zachęcam do stosowania kosmetyków naturalnych. Jest ich na naszym rynku coraz więcej.

Polecam olejowanie włosów. Oleje są 100% naturalne, świetnie wnikają w głąb włosów, odżywiają je, dodają, blasku, hamują wypadanie, pobudzają porost - niektóre przyciemniają, a więc dobra wiadomość dla osób borykających się z siwymi włosami. Najważniejsze jest to, że są całkowicie czyste, 100% ziołowe. Polecam oleje syryjskie i indyjskie. Do nich warto stosować rownież szampony naturalne na bazie ziół - są też rewelacyjne. Włosy po systematycznym stosowaniu kosmetyków naturalnych wyglądają zdrowo, szybciej rosną i przestaja wypadać.

Do twarzy i ciała proponuję również oleje, np. arganowy, awokado (min. jest naturalnym filtrem), olej z dzikiej róży Mosqueta, olej z nasion malin. Są bardzo dobrymi zastępnikami kremów do twarzy i balsamów do ciała.

Niezastąpionym kosmetykiem do twarzy, ciała i włosów jest naturalne masło shea. Mozna go stosować do bardzo suchych dłoni i pękających ust. Jest również naturalnym filtrem.

#44 matsu

matsu

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 lipiec 2014 - 08:31:10

ja stosuję bielendę i moim zdaniem są to dobre kosmetyki

#45 Jowi

Jowi

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 lipiec 2014 - 22:53:26

Jakoś mnie nie przekonują naturalne kosmetyki :( Mam bardzo suchą skórę, więc podstawa to dobre nawilżenie. Najczęściej używam masła kakaowego albo awokado, a ostatnio też nowego nabytku upolowanego w supplite, a więc jedwabiu do ciała :) Do tego koniecznie 2x w tygodniu dobry, kawowy peeling, a raz w tygodniu sauna i dobra, nawilżająca maseczka na twarz ;)

Ostatnio koleżanka polecała mi właśnie supplite i zaciekawił mnie ten jedwab. Widziałam też że mają kosmetyki do włosów kemona, które uwielbiam ;) A wracając do tematu to poza kosmetykami kemona uwielbiam wszelkiego rodzaju sole do kąpieli, które fajnie odprężają i dobrze działają na skórę i nawilżające maseczki do twarzy.

#46 PWN

PWN

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 514 postów

Napisano 21 lipiec 2014 - 11:16:11

A lubrykant to też kosmetyk?

#47 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 17:46:30

Do ciała najczęściej używam kosmetyków marki Nivea, do twarzy to sięgam po różne kremy, które najczęściej kupuję w aptekach. Teraz akurat używam Sensils Glacier, bo mam przesuszoną skórę od ogrzewania. 

#48 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2015 - 16:08:11

lubię testować :) ostatnio próbuję trochę polskich kosmetyków, płyny do kąpieli luksji z serii patisserie, naprawdę bardzo przyjemne. cena w porządku i to za dużą butlę. dla fanek czekolady polecam choco-orange ;)

#49 ~olianda~

~olianda~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2015 - 16:35:44

z kosmetykami jest tak, ze musisz sama przetestowac, które będą Ci najbardziej odpowiadac. Ja osobisice polecam naturalne, bez chemii - na pewno nie uczula:) dobra firma jest GAL, zwlaszcza kremy i pomadki. 

#50 bar.tek

bar.tek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 01 lipiec 2015 - 17:23:39

Osoby, które zaczynają przygodę z kosmetykami mogą mieć duży problem w postaci chociażby uczulenia. Solidnym wsparciem może okazać się wyszkolona kosmetyczka, która szczególnie Paniom pomoże obrać najlepszy kierunek.

#51 ~Oliwia~

~Oliwia~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 22:25:48

Osoby, które zaczynają przygodę z kosmetykami mogą mieć duży problem w postaci chociażby uczulenia. Solidnym wsparciem może okazać się wyszkolona kosmetyczka, która szczególnie Paniom pomoże obrać najlepszy kierunek.

Dla tego najlepiej używać kosmetyków bazujących na naturalnych wyciągach roślinnych, bez parabenów i innych chemikaliów. Ja od dłuższego czasu używam kosmetyki marki OrganicSeries, które zostały mi dobrane przez kosmetyczkę, dla tego też jestem zdania, że przynajmniej raz do roku każda z pań powinna przynajmniej od czasu do czasu z profesjonalnego gabinetu kosmetycznego skorzystać.

#52 loriena

loriena

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 18 lipiec 2015 - 17:11:06

Od jakiegoś czasu staram się unikać kosmetyków z parabenami i innymi dziwnymi ulepszaczami. Dlatego coraz częściej wolę sama sobie robić kosmetyki z naturalnych składników, niż kupować gotowe.

#53 ~Oliwia~

~Oliwia~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 08:36:32

Dla tego też, trzeba szczególną uwagę zwracać na skład zakupywanych kosmetyków. Ja się przekonałam, że najlepiej używać tych gabinetowych, których nie można nabyć w osiedlowym sklepie, bo tam kupujemy samą chemię. Zwłaszcza jak ma się delikatną i wrażliwą skórę, warto udac się do dobrego gabinetu kosmetycznego, gdzie nam takie kosmetyki dobiorą.

#54 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 443 postów

Napisano 30 lipiec 2015 - 12:18:11

Hildegard Braukmann - wysokiej jakości kosmetyki, naturalne, chyba niemieckie, ale interesuje mnie przede wszystkim ich wpływ na skórę, a muszę powiedzieć, że jest nieoceniony. Szczególnie jeśli chodzi o kremy dla cery wymagającej - diametralna odmiana.

#55 ~anna kobiasz~

~anna kobiasz~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2015 - 13:34:57

HB ma bardzo dobre kosmetyki - swego czasu używałam ich aplikatora na wypryski i rzeczywiście całkowicie wyeliminowałam trądzik. Teraz mam od nich szampon i płyn do kąpieli, a raczej pod prysznic. Te kosmetyki, które od nich testowałam, były bardzo dobrej jakości - dały zadowalający efekt.

#56 ~Zuzia985~

~Zuzia985~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2015 - 14:27:29

Ja uwielbiam i chętnie Wam polecę kosmetyki z serii BabyFace firmy Beautikon :) nie są drogie, mają świetni design, a co najważniejsze dbają codziennie o moją skórę :)

#57 herbatka25

herbatka25

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 grudzień 2015 - 13:10:52

Ja wybieram kosmetyki w 100% naturalne, bez żadnych zbędnych parabenów.

#58 ~Becia~

~Becia~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 10:03:15

Ja wybieram kosmetyki w 100% naturalne, bez żadnych zbędnych parabenów.

To polecam Ci kupować na butikspa.pl, bo mają marki znane z nieużywania parabenów.

#59 ~memta~

~memta~
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 13:25:54

To kwestia oczekiwań i działania. Na pewno polecam Hildegard Braukmann, bo mają najskuteczniejsze kosmetyki, po prostu widać efekty ich stosowania, cera sucha zrobiła się miła w dotyku, bardziej delikatna i pozytywnie odmieniona. Zanim udało się uzyskać to co chciałam minęło sporo czasu, ale cel zrealizowany.

#60 ~Abra~

~Abra~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2016 - 16:03:16

Ja ciągle nie trafiłam na dobre kosmetyki. W zasadzie eksperymentuję, testuję. Teraz używam Ziai Med.

Chciałabym polecić zabieg kolagenem Linerase. Trochę to kosztuje ale efekty... rewelacja. Jestem w połowie serii (całość 4 zabiegi) i to co ten kolagen zrobił ze skórą na mojej twarzy, szyi i dekolcie przechodzi ludzkie pojęcie. Nie mogę się od lustra oderwać.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kosmetyki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych