Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jakich kosmetyków używać

kosmetyki

106 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 06:53:32

Hej a co myślicie o domowych kosmetykach?znalazłam kilka propozycji na http://bestlunch.pl Pozdrawiam

#22 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 11:29:46

najlepiej używać jakiś naturalnych kosmetyków z jak najmniejszym dodatkiem chemii.

#23 kika1985

kika1985

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 30 wrzesień 2013 - 17:11:50

W moich kosmetykach w ogóle nie ma chemii...wszystkie kupuję w sklepie ze zdrową żywnością, ziołami, i w pełni naturalnymi kosmetykami. Nie są drogie! Często nawet tańsze od tych dostępnych w drogeriach. Dodam, że już po kilku miesiącach od takiej zmiany, "moja skóra znacznie mniej cierpi" (wypryski pojawiają się wyjątkowo rzadko).

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2013 - 19:48:55

Co myślicie o testowaniu produktów?Znalazłam stronkę klub ekspertek ofeminin.pl Wysłałam formularz ponoć wybierają co dwa tygodnie kilkadziesiąt ekspertek to chyba dużo, teraz czekam na odpwiedz może mnie wybiorą.

#25 ~marinka1~

~marinka1~
  • Goście

Napisano 24 październik 2013 - 10:55:36

Moim ulubionym kosmetykiem od wielu już lat są kremy do rąk z masłem shea L'Occitane: http://pl.loccitane....3498,195556.htm

które sprawiają, że skóra na dłoniach jest delikatna, wypielęgnowana i nawilżona ;)

Od zawsze mam suchą skórę na dłoniach i w zasadzie jedynie te cuda sobie z nią radzą.

NIe są tanie ale wydajność sprawia, że starczają na 3 razy dłuższy okres niż inne kremy do rąk.

#26 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 09:40:46

Hej 

Należę do ofeminin.pl i jestem ekpertką. Fajnie potestować jakieś nowości kosmetyczne. 

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2013 - 10:12:01

Drogie panie,
jakich kosmetyków używacie, jak dbacie o własne ciało ? Polecacie coś konkretnego ? Jakieś domowe sposoby ? Ulubione marki ?

Myślę, że powinnaś dobrać kosmetyki odp do Twojego rodzaju skóry, każda z nas jest inna. Ja najbardziej lube domowe maseczki i mikstury. Polecam.

www.zdjęciafilmyrelacjewiadomości.ct8.pl

#28 kika1985

kika1985

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 09 listopad 2013 - 12:18:28

Nie można jednym zdaniem odpowiedzieć na pytanie "jakich kosmetyków używać", bardzo istotne jest to, "jaka jest Nasza skóra", "Jaki ma problem", "Jakie kosmetyki My lubimy" (ich używanie powinno być przede wszystkim dla Nas przyjemnością, nie obowiązkiem), i...nigdy nie obejdzie się bez testów (a każdy test wiąże się z pewnym ryzykiem, mi zaszkodził nawet krem hipoalergiczny).

#29 ~Viola30~

~Viola30~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 21:32:20

W moich kosmetykach w ogóle nie ma chemii...wszystkie kupuję w sklepie ze zdrową żywnością, ziołami, i w pełni naturalnymi kosmetykami. Nie są drogie! Często nawet tańsze od tych dostępnych w drogeriach. Dodam, że już po kilku miesiącach od takiej zmiany, "moja skóra znacznie mniej cierpi" (wypryski pojawiają się wyjątkowo rzadko).

W moich też nie :) Świadczy o tym obszerna without list udostępniana przez producenta, a mam na myśli markę Phenome. Trafiłam na nią w sumie z przypadku, bo dostałam próbki w sklepie z kosmetykami. Potestowałam je przez kilka dni i po prostu wróciłam, bo okazały się po prostu... najlepsze. Zawsze miałam problemy z cerą, która albo się świeciła, albo łapała na coś uczulenie, albo obrażała się na kosmetyki i reagowała podrażnieniami na ich składniki. Teraz tego problemu nie mam, a buzia wygląda zdrowo i ładnie. Nie zgodzę się z tym, że są tańsze, bo Phenome akurat najtańsze nie są, ale są warte swojej ceny, biorąc pod uwagę efekty i bogatą ofertę, jeśli chodzi o różne rodzaje cery. Zresztą tu sobie zobaczyć możecie http://www.phenome.pl

#30 Aleks33

Aleks33

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 grudzień 2013 - 21:38:13

Jest tyle dobrych kosmetyków, że naprawdę trudno powiedzieć który jest najlepszy

#31 Bunia

Bunia

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 09:49:38

Ja przywiązałam się do kosmetyków marki Vichy. Takich jak te: http://www.aptekagem...ufacturer/vichy

Jestem z nich bardzo zdowolona, zarówno z efektów, jak i jakości ich produktów.

#32 drex201

drex201

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 05 grudzień 2013 - 13:46:44

Kosmetyki to sprawa indywidualna każdego człowieka bo przecież to co służy jednemu u drugiego może wywołać reakcje alergiczną. Kosmetyków jest tyle i jak leki są na niemal wszystko, że nie można wskazać tego najlepszego.

Użytkownik drex201 edytował ten post 09 grudzień 2013 - 20:48:41

#33 ~Leticia~

~Leticia~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 14:35:45

Zgadzam się z którąś z wypowiedzi wyżej, dla jednych takie kosmetyki są, dobre, dla innych inne, trzeba po prostu wypróbować i znaleźć ten najlepszy dla siebie. Ja z moich ostatnich odkryć mogę polecić kosmetyki do włosów z olejem arganowym, z Cece of Sweden, kupiłam cały zestaw, wiadomo, najczęściej używam szamponu, ale jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam. W końcu moje włosy nie są w dotyku jak siano ;) Teraz jest podobno w SUperPharmie promocja i do każdego kosmetyku z tej serii za grosz też można dostać balsam do ciała z serii ARGAN - chyba kupię sobie na zapas szampon, bo chcę wypróbować ten balsam. 

Z innych kosmetyków, które muszę mieć to krem nivea i pomadka ochronna do ust:)

#34 drex201

drex201

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 07 grudzień 2013 - 12:38:12

Szczególnie przed świętami promocji jest mnóstwo. Duże, sieciowe sklepy oferują ich najwięcej choć większość to promocje tylko na papierze :) Osobiście m.in. kosmetyki kupuję w internecie i tylko z pewnych źródeł. Zaglądam do dużych ale nie upuszczam mniejszych e-sklepów bo te coraz częściej chcąc się wyróżnić oferują więcej za mniej. Warta polecenia jest np. Apteka internetowa Natalia w której od początku nie miałem problemów, a która cieszy się dobrą opinią np. na allegro. Wartych uwagi maluchów jest więcej i polecam do nich zaglądać.

#35 egoistka

egoistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 27 grudzień 2013 - 12:34:48

Ktoś mądry kiedyś powiedział że najlepszy kosmetyk to taki który mozna zjeść:)

#36 ~marta balczyk~

~marta balczyk~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2014 - 11:39:22

Hildegard Braukmann ma dobre kosmetyki - naturalne. Większość marek jest droga, ta nie. No i głównie chodzi o efekty. W tym przypadku w zasadzie udało się wywołać na skórze mocne zmiany - aż przyjemnie się na nią patrzy ;-)

#37 elizza

elizza

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 04 kwiecień 2014 - 12:08:16

Najbardziej lubie kosmetyki Nivea.

Sa dobrej jakosci i do tego przystepne cenowo.

#38 Mikko

Mikko

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 16 maj 2014 - 06:36:02

Moim zdaniem najlepsze są kosmetyki naturalne. Ich receptura nie przewiduje trującej chemi. Nie są nastawione na szybki i spektakularny efekt, kosztem przyszłych problemów.

#39 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 16:04:45

Ja się zarejestrowałam na rekomenduj.to i dzięki temu udało mi się testować juz kilka nowości kosmetycznych i nic mnie to nie kosztowało.

#40 ~gabi~

~gabi~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2014 - 22:49:44

Jakoś mnie nie przekonują naturalne kosmetyki :( Mam bardzo suchą skórę, więc podstawa to dobre nawilżenie. Najczęściej używam masła kakaowego albo awokado, a ostatnio też nowego nabytku upolowanego w supplite, a więc jedwabiu do ciała :) Do tego koniecznie 2x w tygodniu dobry, kawowy peeling, a raz w tygodniu sauna i dobra, nawilżająca maseczka na twarz ;)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kosmetyki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych