Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaki prezent dla dziecka?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
136 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 19:27:09

Mój znajomy miał ten  sam problem, ale stwierdzili  z żoną, że skoro świat tak poszedł do przodu a syn jest w 5 klasie i każde dziecko ma telefon to kupili mu własnie jakiegoś takiego prostego w obsłudze Samsunga. Może to tez jest pomysł dla Was. Zerknij na avans.pl tam na pewno znajdziesz coś co spodoba się i Wam z prespektywy kosztu i dziecku. 

#122 ~aniakoska~

~aniakoska~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 09:08:52

Konkretne pakiety - Prezent Marzeń obserwujcie. Np. nauka karate, tańca, tenisa - naprawdę można znaleźć wiele ciekawych prezentów, które będą spełniały oczekiwania. Nie ma takiej konieczności, żeby ładować się w jakieś bzdury - fajne prezenty można jak najbardziej łatwo sobie dopasować.

#123 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 12:53:07

ja polecam eduarty na prexzent dla dzieci w podobnym wieku. to tablice edukacyjne - dzieci się przy tym szybko uczą i rozwijają. U mojej córki wisi ich mapa świata i od tej pory lubi dowiadywac sie czegos nowego o roznych krajach. nawet przyczepia pinezki z roznymi informacjami do tej mapki.

#124 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 16:30:06

nauczony doświadczeniem polecam sprawdzony przeze mnie i wiele innych osób sklep super-zakupy.com.pl, mają tam naprawdę spory wybór zarówno jeśli potrzebujesz coś dla dziecka jak i dorosłego, w dodatku w przystępnych cenach i to wszystko bez wychodzenia z domu, warto sprawdzić

#125 ~posztar~

~posztar~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 09:21:31

Na Prezent Marzeń macie specjalne pakiety. Np. nauka tańca, wspinaczki, ewentualnie coś w innych klimatach. Ale ogólnie na spokojnie w tym budżecie znajdziecie coś, co będzie dla dziecka wiązało się z aktywnością fizyczną. Moim zdaniem to zdecydowanie lepszy kierunek.

#126 ~JacekKekis~

~JacekKekis~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 20:12:47

A my dla syna o rok starszego na 15-stke kupiliśmy okulary wirtualnej rzeczywistości VR 3D od Lefant.pl. Na prawd fajnie trafiliśmy bo już od dłuższego czasu o nich marzył, akurat te z tego względu że tutaj jest specjalny pad do gier klasy playstation oraz kod dostępu do tysięcy gier i filmów. 

#127 Mozz

Mozz

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 11:28:50

Świetne są gry planszowe. Ja mam zamiar dzieciom kupić Dixit, ta gra bardzo dobrze rozwija wyobraźnię.

#128 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 19:06:01

W takim wieku ja osobiście ucieszyłbym się z zegarka elektornicznego Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł na prezent, szczególnie że wybór jest naprawdę spory więc można będzie dobrać zegarek tak, by na pewno się on sprawdził.

PROMUJESZ SIE :lol:czy zarabiasz na wklejaniu linku?

#129 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 19:08:35

Dostaje 37 gr na łapę za wklejanie linku.

#130 ~suzz~

~suzz~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2017 - 11:45:14

a nie myśleliście o czymś, co przyda się przy nauce? W wieku 11 lat takie pomoce naukowe jak robi choćby Eduart mogą być ciekawym pomysłem. :) Sprawdźcie sobie

#131 ~Gdzie Moderacja ?~

~Gdzie Moderacja ?~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2017 - 12:56:04

Gdzie jest moderacja !  powyższy frajer celowo zamiesćił link  reklamowy  wbrew zasadom  regulaminu forum

#132 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2017 - 22:25:37

Gdzie jest moderacja !  powyższy frajer celowo zamiesćił link  reklamowy  wbrew zasadom  regulaminu forum

styk jest poj.e.bany

#133 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 443 postów

Napisano 04 październik 2017 - 10:22:35

Pakiecik z Prezent Marzeń. W podobnym budżecie niczego ciekawszego nie znajdziesz.

Ale to kwestia taka, ile chcecie wydać, jakie macie oczekiwania. Pod tym względem przez ostatnie lata naprawdę wiele się zmieniło. Przecież można dziecku kupić np. kurs tenisa ziemnego, czy coś w innych klimatach. Może być fajnie. 

#134 Arkadiusz28

Arkadiusz28

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 77 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 22:10:50

Możesz również zerknąć do oferty sklepu ubierajdziecko gdzie znajdziesz naprawdę fajne ubranka i dodatki w niedużej cenie, także na pewno Wasza pociecha będzie zadowolona jeżeli dostanie coś ze swoim ulubionym bohatere Disney :)

#135 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 443 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 11:28:44

Prezent Marzeń, tam macie wszystko pokazane, kwestia taka, jaki budżet, jakie oczekiwania. My pod dzieci staramy się raczej rozsądnie dobierać te prezenty. Np. jakieś kursy, szkolenia, coś związanego ze sportem i rozwojem. No i takie tematy to faktycznie mają sens. Na byle co raczej nie stawiajcie. 

#136 darekk321

darekk321

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 12:35:55

Rozwijający prezent to świetny pomysł. Wydaje mi się, że gry komputerowe też rozwijają, chociażby refleks i zdolność szybkiego podejmowania decyzji, tylko trzeba wybrać jakieś odpowiednie do wieku ;)

#137 Samborka

Samborka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 07 wrzesień 2019 - 20:45:37

A może świetnym pomyslem byłaby np hulajnoga elektryczna ;) Jeszcze też tylko zależy ile to dziecko ma lat. Tutaj na przykład  https://electricfeel...gi-elektryczne/

jest bardzo fajnie wszystko rozpisane. Każdy moze dopasować taka hulajnogę dla siebie lub dziecka ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych