Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaki prezent dla dziecka?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
136 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~nastana~

~nastana~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2015 - 22:17:46

Synowi na urodziny kupiłam kostkę Dice+, sam mnie o nią poprosił, kostka jest fajna i gramy w nią w gry "planszowe" na tablecie  :)

#82 ~karamba~

~karamba~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 22:09:41

Najbradziej optymalnym rozwiązaniem wydają się bum bum rurki - jest to zabawka muzyczna, edukacyjna i przede wszystkim bezpieczna.

#83 ~andrea~

~andrea~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 02:37:51

Te bry brumki to dla młodszego a starszemu też polecam tą kostkę do tableta.

#84 ~hanah~

~hanah~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 02:29:26

Gdzie kupowaliście tą kostkę ? I czy do każdego tableta pasuje?

#85 ~forka~

~forka~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2015 - 20:50:07

Jak ma system android to do każdego :) Ja kupiłam w mediamarkt

#86 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 08:33:35

Prezent Marzeń, tam masz np. jazdę konną, kurs karate, wspinaczkę i wiele innych. Kluczowe jest dopasowanie takiej atrakcji, która faktycznie dane dziecko zainteresuje. Nie każdy musi przecież mieć te same zainteresowania.

#87 ~kossmana~

~kossmana~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 09:28:38

Kostkę kupiłam przez internet i polecam każdemu, jako prezent ale i nie tylko super się sprawdza.

#88 ~Kreatywna~

~Kreatywna~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2015 - 09:48:21

a może by tak zachęcić go do jakieś aktywności?

może jakieś nietypowe hobby czy zainteresowanie?

ja kupiłam kiedyś mojej córce karnet na narty na sztucznym stoku w gdańsku Skimondo. Była wniebowzięta. Teraz jeździ na obozy na prawdziwe stoki. Do skimondo dalej chodzi ale już rozrywkowo bo nauczyć ją nauczyli jeździć doskonale. Polecam. Coś innego niż gra komputerowa....

#89 ~usasa~

~usasa~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2015 - 14:48:12

Aktywność swoją drogą, moje dzieci także lubią takie różne atrakcje, ale oprócz tego prezenty do ręki ;) Starszy właśnie jest w wieku gdzie interesuje się elektroniką, kostkę Dice + dostał nie tak dawno na urodziny i był zadowolony, do tableta jest to dobry dodatek i takie urozmaicenie gier.

#90 ~tasstka~

~tasstka~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2015 - 17:47:25

Moje dzieci

a może by tak zachęcić go do jakieś aktywności?

może jakieś nietypowe hobby czy zainteresowanie?

ja kupiłam kiedyś mojej córce karnet na narty na sztucznym stoku w gdańsku Skimondo. Była wniebowzięta. Teraz jeździ na obozy na prawdziwe stoki. Do skimondo dalej chodzi ale już rozrywkowo bo nauczyć ją nauczyli jeździć doskonale. Polecam. Coś innego niż gra komputerowa....

Ale jak córka przychodzi do domu to na pewno korzysta z komputera.... Moi chłopcy pomimo tego, że też są aktywni , grają w piłkę nozną, siatkówkę młodszy pływa na basenie to lubią sobie pograć w gry.  A ta kostka do tableta to bardzo fajna rzecz,

#91 ~peppa5~

~peppa5~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 15:09:21

Moje dzieci

Potwierdzam, moje dzieci też lubią od czasu do czasu pograć w gry, aktywni są i to bardzo :) A kostka ta to fajna rzecz, sama również polecam.

#92 UrszulaK

UrszulaK

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 20 październik 2015 - 14:45:53

Cale szczeście mam troche czasu na wymyślanie prezentu. Ale w zeszłym roku nigdzie nie byliśmy, wiec może wypad do Krakowa. Trochę zwiedzania, spacerów i moze jakiś obiadek

w restauracji Mekong. Wszyscy lubimy  orientalną kuchnię.

#93 maciek30

maciek30

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 02 listopad 2015 - 15:02:11

Wg mnie, najlepszym prezentem dla dziecka są ciekawe książki i podróże, chyba, że wie się, że o czymś konkretnym marzy. Nadmiar zabawek, godziny przed telewizorem/komputerem/tabletem/ to najgorsze, co dziecku można zaoferować. Dobre są też gry planszowe.

#94 ~wiolka~

~wiolka~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 19:57:06

Trzeba wybierać zabawki edukacyjne. Nasze dzieci dostaną bum bum rurki. Znajomi je mają i nasze dzieciaki za nimi przepadają. Będzie jeden prezent dla dwójki. Taka zabawka rozwija wiele umiejętności.

#95 herbatka25

herbatka25

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 11 grudzień 2015 - 12:17:47

Najlepiej kupić jakąś zabawkę edukacyjną. Przyjemne z pożytecznym

#96 ~karotal~

~karotal~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 09:20:46

To zależy od wieku dziecka, ale jeśli robić prezent, to praktyczny. Na Prezent Marzeń macie te pakiety bardzo tanie - nauka jazdy konnej czy sztuk walki, a chyba jednak optymalnie jest robić właśnie takie prezent.

#97 ~anik8~

~anik8~
  • Goście

Napisano 28 luty 2016 - 21:11:36

Najlepszym prezentem dla dziecka na każdą okazję są  bum bum rurki. Dzieci w każdym wielu uwielbiają. Poza tym warto inwestować w zabawki edukacyjne. Są naprawdę świetne. Dzieci dzięki nim się szybciej rozwijają.

#98 ~hemes~

~hemes~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 09:12:27

Starajcie się te pakiety dopasowywać rozsądnie, nie kupujcie byle czego - np. córce kupiliśmy kurs jazdy konnej z Prezent Marzeń, pakiet na kilka miesięcy i po prostu wiem, że coś takiego jej się spodoba - może idźcie w tym kierunku?

#99 WeronikaK

WeronikaK

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 24 marzec 2016 - 11:40:37

Dołączę do wątku, ponieważ szukam prezentu na chrzest dla dziewczynki oraz prezentu na komunię dla chłopca - jakieś propozycje?

#100 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2016 - 08:17:01

Hmmm... to kwestia budżetu i oczekiwań, ale generalnie dopasowanie prezentu nie wymaga kosmicznego budżetu, trzeba jedynie postawić na absolutne podstawy - docelowo na pewno będziecie zadowoleni, a przede wszystkim dziecko i jego rodzice będą zadowoleni.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych