Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaki prezent dla dziecka?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
136 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Matryca~

~Matryca~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 22:15:17

PRzemyśl sprawę WYRZUTNI NERF. Pobawi się i dziecko oraz jego rodzice. Zabawa dla każdego! http://www.nerf.pl/

#62 ~Wena~

~Wena~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 16:56:19

lepiej zabrać w takim razie dziecko, żeby zobaczyło sportowe auta jak jeżdżą po torze wyścigowym, a nawet może zobaczyć, jak jego tata radzi sobie za kółkiem.

Takie usługi ma devil-cars.pl i tu jest gwarancja wspaniałych wspomnień i profesjonalnej obsługi.

wydarzenie.jpg

#63 Henes

Henes

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 grudzień 2013 - 10:50:50

Dla dzieciaków w wieku 1-6 lat również można kupić autko marki HenesM7, które posiada elektryczny silnik, a przy tym zapewnia dziecku bezpieczeństwo. Taki prezent szczególnie spodoba się chłopcom, którzy chcą się upodobnić do swoich rodziców. Samochód jest stylizowany na luksusowe marki. Istnieje również możliwość skorzystania z jazd próbnych, które są organizowane w Centrum Mody Klif w Warszawie. 

#64 ~Rudtum~

~Rudtum~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2013 - 00:27:19

Dla jedenastolatka nie widzę nic lepszego niż WYRZUTNIA NERF. Pobiega, poceluje, pobawi się z kolegami lub sam. Uważam, że to świetna sprawa.

#65 ~mama Olki~

~mama Olki~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 22:25:04

Dla dzieciaków w wieku 1-6 lat również można kupić autko marki HenesM7, które posiada elektryczny silnik, a przy tym zapewnia dziecku bezpieczeństwo. Taki prezent szczególnie spodoba się chłopcom, którzy chcą się upodobnić do swoich rodziców. Samochód jest stylizowany na luksusowe marki. Istnieje również możliwość skorzystania z jazd próbnych, które są organizowane w Centrum Mody Klif w Warszawie. 

Ja bym była raczej za czymś bardziej kreatywnym jak np. bum bum rurki. Fajna i w sumie niedroga zabawka, która przetrwa lata. Najważniejsze jest to, że ma wiele zastosowań :)

#66 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2014 - 14:07:51

A ja polecam tłumik do roweru TurboSpoke , który emituje dzwięk jak motocykl. Mojemu synowi siętak spodobał że przez tydzień codziennie po szkole na rower !

#67 ~Jola23~

~Jola23~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2014 - 12:34:13

Jeżeli lubi tak jak moje dziecko piłkę nożną to może coś z tym związane ? np.  piłkarskie-koszulki.pl duży wybór i są chyba (ale jest większość klubów) tych popularnych :)

#68 ~opolanim~

~opolanim~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 21:24:21

a ja mogę polecić gumy orbit w opakowaniu przez siebie zaprojektowanym. fajna spraw

#69 ~pawel bosak~

~pawel bosak~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2014 - 08:07:24

Zobaczcie tutaj - prezentmarzen.com/jazda-na-rolkach-trening-z-instruktorem-w-chorzowie/ To tylko przykład. Najważniejsze żeby prezent celował w zainteresowania i aktywność, a nie spędzanie czasu przy komputerze. 

#70 patrycja_gie

patrycja_gie

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 71 postów

Napisano 05 sierpień 2014 - 09:26:49

Ja mam pytanie o prezent dla małego dziecka. Zostałam chrzestną i zupełnie nie mam pojęcia co podarować Amelce z okazji chrztu. Medalik z łańcuszkiem + coś jeszcze? Dajemy z tej okazji pieniądze??

#71 ~przecinek~

~przecinek~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2014 - 12:42:39

Ja ostatnio kupiłam dziecku abonament w serwisie z grami erozojowymi i edukacyjnymi - Brainmax

#72 ~lila~

~lila~
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 11:20:19

Wigwam-kryjówka od LittleNomad
wszystike dzieci marzą o takim domku:)

sprzeadją na pakamerze ale taniej przez fb mają:)

#73 ~badalan~

~badalan~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 07:59:07

Coś ciekawego, odciągającego od domu, od kompa. Na Prezent Marzeń sa kursy jazdy konnej, kursy tenisa i to moim zdaniem odpowiedni kierunek. Starajcie się jak najbardziej odciągać dzieci od komputerów!

#74 ~karola~

~karola~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 21:48:25

Ja bym była raczej za czymś bardziej kreatywnym jak np. bum bum rurki. Fajna i w sumie niedroga zabawka, która przetrwa lata. Najważniejsze jest to, że ma wiele zastosowań :)

Zgadzam się! Bum Bum Rurki to świetny prezent dla dziecka w każdym wieku. Rozwija wiele zmysłów naszej pociechy.

#75 kriss

kriss

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 23 październik 2014 - 23:53:04

Pomysłów na prezenty bez liku fajne forum :D

#76 ~pati~

~pati~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 22:39:14

Zgadzam się! Bum Bum Rurki to świetny prezent dla dziecka w każdym wieku. Rozwija wiele zmysłów naszej pociechy.

Skoro się tak tym zachwycacie to może napiszecie coś więcej?

#77 ~kapuśniak~

~kapuśniak~
  • Goście

Napisano 31 październik 2014 - 11:47:03

A  jak dla mnie klocki lego to jest zawsze fajny pomysł. Czasami w Selgrosie (albo lepiej na Selgros24 - przez neta) można dostać fajne zestawy w neizłych cenach.

#78 ~barnaba~

~barnaba~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 23:20:51

Zdecydowanie polecam BUM BUM RURKI! Są naprawdę świetne. Na pewno dziecko będzie zadowolone.

#79 rolando

rolando

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 23 marzec 2015 - 03:44:27

Teleskop jest super

#80 ~karpecik~

~karpecik~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2015 - 09:19:13

Kurs karate, jazda konna, kurs tenisa - w tych klimatach szukajcie, bo takim prezentem na prawdę wrażenie na pewno zrobicie, a takie rzeczy na Prezent Marzeń kosztują śmieszne grosze.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych