Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaki prezent dla dziecka?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
136 odpowiedzi w tym temacie

#1 krysiunia

krysiunia

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 20 wrzesień 2010 - 08:06:30

Pomóżcie mi bo nie wiem jaki prezent wybrać dla 11 letniego syna. Mój mąż obstaje za jakimś odtwarzaczem mp3, albo grą komputerową, ale ja wolałabym prezent, który rozwija wyobraźnie i może zaszczepić w nim jakieś hobby. Zauważyłam, że mój Tomuś interesuje się troszkę niebem i tym co na nim się znajduje, więc zastanawiam się nad czymś z tym związanym. Znalazłam w internecie teleskop Opticon, myślicie że może to być dobry prezent czy może lepiej na początek kupić mu na ten temat książkę??

#2 ~Daga~

~Daga~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2010 - 08:25:16

Oczywiście możesz kupić mu książkę na ten temat, ale ja również kupiłabym ten teleskop Opticon. Patrzyłam ceny są naprawdę przystępne. Powodzenia!

#3 ~Fiona~

~Fiona~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 10:06:02

Świetny pomysł z tym teleskopem, to może być dla niego najlepszy prezent. Kupuj.

#4 ~PAULINA~

~PAULINA~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 08:59:08

WITAJ MYSLE ZE POMYSŁ Z TYM TELESKOPEM JEST NAPRAWDE WPORZADKU ALBO PODPYTAJ SYNA CO BY CHCIAŁ GORACO POZDRAWIAM BUZKI

#5 ~i ja~

~i ja~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 11:04:46

no chyba najlepiej zapytać syna, a nie kupować mu np. teleskop, bo mamie "wydaje się", że syn zaczął się tym interesować. ja zawsze pytam swoich córek o czym marzą na urodzinki... kiedyś różne ciocie "uszczęśliwiały" mnie prezentami, które ani mi się nie podobały, ani nie przydawały do niczego. Kupisz mu taki teleskop, a potem będziesz marudzić, że lećy w kącie, a Tomek woli np. grać w szachy...

#6 ~maryśka~

~maryśka~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2011 - 15:40:59

dodaj do prezentu dla swojego dziecka WIADOMOSC OD SWIETEGO MIKOŁAJA !
baw się w Mikołaja i nagrywaj wiadomosc od niego na GADAJĄCĄ KARTKĘ, Twoje dziecko będzie jej sluchalo wielokrotnie, a jego wiara w mikolaja pozostanie niezachwiana !!!
sprawdz dokladnie jak dzialaja GADAJĄCE kartki:

www.audiogadget.pl

#7 Tamma

Tamma

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 grudzień 2011 - 15:13:34

Mp3 to dobry pomysł - o ile nie ma. Ja też siedziałam ostatnio z męzem i dyskutowaliśmy na temat prezentów.
I tak właśnie wpadłam na pomysł,że 12letniemu siostrzeńcowi kupimy mp3,a 14letniej siostrzenicy zegarek www.slapwatch.pl . Szukałam w internecie pomysłu i się problem rozwiązał :)
teraz jeszcze tylko coś dla teściów zostało kupić,ale to już nie taki problem jak z dzieciakami ;)

#8 ~Krysia~

~Krysia~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2011 - 13:52:55

A ja w sieci znalazłam zestaw małego malarza :) do tego kupię kredki woody3w1 wiem, że moja córka miała takie w przedszkolu i je uwielbiała. Mam nadzieję, że będzie zadowolona :)

#9 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 18:57:21

Hehh mój syn od dziadków dostanie w tym roku świetny fotel: http://www.extrapunk...080/produkt.htm Muszę przyznać, ze to rewelacyjny i bardzo oryginalny prezent. :)

#10 ~DolcheDato~

~DolcheDato~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2011 - 02:27:20

Dołączona grafika
Zaskocz rodziców niezwykłą poduszką czy zegarem udekorowanym rysunkiem twojej pociechy...
Zrób niespodziankę swojemu dziecku - podaruj mu piórnik, czy plecaczek z jego własnym rysunkiem na kłapie...
Współpracownicy będą zazdrościć twojemu kubku, na którym umieszczono obraz najlepszego artysty na świecie...
Jak złożyć zamówienie?

Zeskanuj rysunki i wgraj ich pod czas składania zamówienia lub wyślij na adres: biuro@fotograficznenadruki.pl

Po dokonaniu płatności i akceptacji projektu przez Ciebie przystępujemy do realizacji
zamówienia.

Czas realizacji zamówienia wynosi 24 godziny od momentu akceptacji projektu do nadruk

http://www.fotograficznenadruki.pl/

#11 ~Ravens~

~Ravens~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2011 - 11:14:50

Firma "Korbik"
drukuje na poduszkach,koszulkach,czapkach,
nadruk cyfrowy fotografii,skanów rysunków,gotowych grafik,
haft na poduszce też mogą zrobić, w sumie wszystko nadrukują na materiale,
i nie jest to zwykła prasowanka jak w innych firmach.

biuro@korbik.com.pl

ul.Cegielniana 21
86-300
Grudziądz

#12 ~Ravens~

~Ravens~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2011 - 11:15:39

Firma "Korbik"
drukuje na poduszkach,koszulkach,czapkach,
nadruk cyfrowy fotografii,skanów rysunków,gotowych grafik,
haft na poduszce też mogą zrobić, w sumie wszystko nadrukują na materiale,
i nie jest to zwykła prasowanka jak w innych firmach.
mail:
biuro@korbik.com.pl

ul.Cegielniana 21
86-300 Grudziądz

#13 zurawka

zurawka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 grudzień 2011 - 10:22:21

Pomysł na teleskop jest super, ja kupiłam mojemu siostrzeńcowi, który ma 12 lat i Chłopak oszalał! :) zaczoł sie nieszmowicie interesować kosmosem wkrecać, już nie tylko fantastyka, zaczoł sie interesować realnie nauką o gwiazdach, chce być astronauta:) i ciekawa jestem jak sie potocza jego dalsze losy.(bo wierze w to że z marzeniami trzeba uważac, bo mogą sie niechcący spełnic)
pozdrawiam

#14 ~Inga~

~Inga~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2011 - 16:31:32

Dla dziecka fajnym pomysłem jest taki zestaw Przestrzeń Kosmiczna: http://www.e-inspira...7,idt,7760.html zawierający 8 doświadczeń odjrywających tajemnice kosmosu.

#15 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 00:13:30

Doskonałym dodatkiem do prezentu są pudełka ozdobne http://www.opakowani...ty_zestawy.html
Myślę, że takie pudełka warto kupić, aby sprawić odrobinę przyjemności :)

#16 ~Asiula~

~Asiula~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 21:27:18

Dla mnie najlepszym prezentem dla dziecka są puzzle. Nie dość, że wiele radości daje ich ułożenie, to uczą spostrzegawczości oraz angażują całą rodzinkę. Bardzo duży wybór jest w sklepiku internetowym kuppuzzle Pl, ceny też są ok.

#17 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2012 - 14:58:15

Niedawno kupiłam swojemu dziecku zegar z kukułką w nowoczesnym stylu. Nazywa się "biała willa". To był strzał w dziesiątkę!:) Zegar prezentuje się narawdę wspaniale a ja przestałam mieć problemy z budzeniem rano mojej pociechy do szkoły. Gorąco polecam.

#18 ~pator~

~pator~
  • Goście

Napisano 21 maj 2012 - 10:43:43

Za kilka dni dzień dziecka :D
Jeśli chcecie to załatwić tanio i dobrze to kupcie np. https://www.kolorowe...eam-158/?id=373 Zapewniam, że zakup będzie udany ;-)

#19 orski

orski

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 maj 2012 - 11:44:27

konsole xbox 360 z kinectem - gry ruchowe dorby prezent gwarantuje, że sie ucieszy.

#20 Arowana14

Arowana14

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 23 maj 2012 - 22:53:52

Skoro chłopiec ma 11 lat, to najlepiej będzie kupić coś z dziedziny motoryzacyjnej.

Nie kupujcie takim małym dzieciom gier komputerowych. Dzieci i tak spędzają masę czasu przed komputerem, trzeba więc znaleźć im lepsze zajęcie, ciekawsze, które oderwie ich od tego wirtualnego świata. Nie zabierajcie im dzieciństwa.

A co do Twojego siostrzeńca to ja kupiłabym drewnianą kolejkę. Chłopak na pewno się ucieszy. A co ważne, spędzi czas tak, jak kiedyś spędzały dzieci - na prawdziwej zabawie!

Znam super sklep z naprawdę fajnymi kolejkami, torami, lokomotywami, makietami, pociągami itp. Bardzo szeroki wybór.
Zestawy składają się z wielu elementów, więc wielką frajdą będzie samo złożenie kolejki.

Tutaj adres strony: www.kolejkowyzakatek.pl (Można także dokonywać zakupów przez Allegro - kolejkowyzakatek). Zakup na stronie jest bardzo prosty, więc każdy spokojnie sobie z tym poradzi. No i zabawkę masz dostarczoną do domu, więc nie musisz spędzać godzin w sklepach. Ceny zabawek są bardzo atrakcyjne.

A i jego rodzice pewnie poczują się jak dzieci "gdy kolejka ruszy..." :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych