Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jaki polecacie prezent na dzień ojca?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Izabella~

~Izabella~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 10:04:36

Witam serdecznie. niebawem będzie dzień ojca a ja nie mam pomysłu na prezent. nie wypada mi kupować jemu skarpetek, krawatów, bo to czysty banał. chodzi mi coś bardziej typu pamiątki dzięki której będzie czuł się doceniony i pamiętał o mnie. może ktoś podpowie dobry pomysł?? Serdecznie pozdrawiam.

#2 ~Krynia~

~Krynia~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 12:07:51

wiesz co, to zalezy ile chcesz wydac na ten prezent. ja na urodziny tacie jakis czas temu kupilam czytnik do ebookow. inkbook lumos calkiem tani. moj pochlania ksiazki a latwiej mu teraz do pracy brak czytnik ktory wazy prawie nic niz ksiazki ;P

#3 ewelinka890

ewelinka890

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 12 czerwiec 2019 - 15:07:21

Może, tak po prostu, spędź ten czas z ojcem? Wydaje mi się, że to będzie dla niego najlepszy prezent pod słońcem! :)

#4 ~Matylda~

~Matylda~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 22:48:42

Witam serdecznie. niebawem będzie dzień ojca a ja nie mam pomysłu na prezent. nie wypada mi kupować jemu skarpetek, krawatów, bo to czysty banał. chodzi mi coś bardziej typu pamiątki dzięki której będzie czuł się doceniony i pamiętał o mnie. może ktoś podpowie dobry pomysł?? Serdecznie pozdrawiam.

Warto jest tacie dać jakiś prezent, który będzie coś znaczył i o czymś przypominał. wygooglaj sobie w internecie firmę Ramy Czasu. Tam coś znajdziesz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych