Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaki krem do twarzy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

#121 Klaudia20435

Klaudia20435

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 kwiecień 2020 - 11:48:33

Zerknij na https://www.rabatem....osmetyki-do--50

mają tam na prawdę duży wybór i zawsze można liczyć na jakiś fajny rabacik :)

#122 rude.girl

rude.girl

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 23 kwiecień 2020 - 07:27:39

a coś naturalne może na zmarszczki? tylko żeby było do zamówienia przez neta, bo szczerze mówiąc omijam wszystkie drogerie obecnie ;p

#123 ewelka89

ewelka89

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 29 kwiecień 2020 - 10:46:21

ja stosuję krem z Weledy: https://www.apo-disc...ml-pzn-02067161  i jestem zadowolona <3

#124 Pirecka

Pirecka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 29 kwiecień 2020 - 22:09:38

A spróbuj sobie nie krem taki zwykły , a ten Balsam kokosowy Pahwash z mango. Nie tylko działa rewelacyjnie na wysuszoną skórę, wygładza zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu, ale jak są jakieś krostki, łuszczyca nawet, poparzenia, jakieś otarcia, blizny przebarwienia też na nie pomaga. A ten zapach...no brak słów jak cudowny,. I tak trzyma się dosyć długo na ciele, twarzy. Ja nawet nim stopy smaruje bo też mam po nim takie pięty mieciusie, łokcie. Super jest

#125 oshena

oshena

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 07 maj 2020 - 14:33:23

Picie dużo wody, róbcie masaże twarzy, cwiczenia mięśni twarzy, nakładajcie krem który w sumie będzie miał np. ruszczyk kolczasty, żeń-szeń syberyjski, topolę czarną, guaranę itp.

#126 Pirecka

Pirecka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 23 maj 2020 - 16:09:33

Mnie przypadł do gustu krem rozświetlająco nawilżający z Bielendy z tej wegańskiej serii Blueberry C-Tox. Zapach cudny, konsystencja niczym pianka, aż chce się go zjesc. a i sup[er nawilza skórę twarzy, rozświetla ją, odżywia , przywraca skórze elastyczność i jędrność. 

#127 majkowska1

majkowska1

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 89 postów

Napisano 26 maj 2020 - 10:34:47

W dzisiejszym swiecie nawet powietrza czy wody zrodlanej bez dodatku chemii nie uswiadczysz, a co dopiero kosmetyki... ;)

Jesli chodzi o skore, to dla mnie oliwa z oliwek jest najlepsza ;) Zaraz po kapieli lub prysznicu, przed pojsciem do lozka, wmasowuje oliwe w wilgotna skore, odczekuje chwile i wycieram sie do sucha recznikiem. Jak dla mnie - kapitalna sprawa! ;) Skora jest delikatna i aksamitna w dotyku.l Od czasu do czasu zluszczanie i odzywki na bazie maslanki, jogurtu, maki ziemniaczanej, miodu , soku z cytryny czy "co mi wpadnie w rece" ;)
Z kosmetyków organicznych polecam na pewno kosmetyki od Olivia plum. Sprawdziło się u mnie ostatnio ich serum do twarzy Lift. Serum w składzie ma duża dawkę kwasu hialuronowego oraz innych nawilżających składników. 

Ale prym w tym wszystkim wiedzie jednak tzw. higieniczny tryb zycia: niepalenie (nie trzeba chyba nikomu mowic, jak wyglada skora dlugoletniego palacza), zdrowa, niewyjalowiona z waznych skladnikow mineralnych tudziez witamin zywnosc, ruch na swiezym powietrzu - i ile takowe jeszcze jest... ;) Ot, najlepsze kosmetyki naturalne ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych