Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaki krem do twarzy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 09:19:10

A jakiego kremu używasz po depilacji krocza?

#42 ~holly dolly~

~holly dolly~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2017 - 14:38:17

moim zdaniem wszystko zależy od tego jaką mamy cerę bo krem trzeba dobierać do rdzaju cery, ja mam skórę wrązliwą i skłonną do uczuleń, dlatego kremy kupuję tylko w aptece teraz mam krem do skóry wrażliwej z La Roche Posay, bardzo mi pomaga utrzymać skórę w ryzach :)

#43 ~pomster~

~pomster~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2017 - 12:06:20

Używam po prostu kremu witaminowego do ciała HB i to już mi daje zdecydowaną różnicę. Cera wygląda zdrowo, ładnie, jest pozytywnie odmieniona, gładka i delikatna. A taki efekt uzyskałam bez specjalnych cudów, wyłącznie podstawowymi metodami. Najważniejsze, że swoje zrobiłam i oby tak dalej. 

#44 Wendy

Wendy

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 12:23:55

ja sobie zamówiłam ostatnio w Avonie olejek do twarzy i zobaczymy jaki będzie jego efekt.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2017 - 12:26:50

ja sobie zamówiłam ostatnio w Avonie olejek do twarzy i zobaczymy jaki będzie jego efekt.

Chujowo :wacko:

#46 ~Lingua~

~Lingua~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 11:10:03

Mam skórę wrażliwą i skłonną do podrażnień widzę znaczną poprawę odkąd używam kremu Eloderm do skóry wrażliwej i atopowej.

#47 ~Dianka38~

~Dianka38~
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 15:07:33

Rewelacyjną serię do pielęgnacji skóry ma Derma Plus (z jagodami goji). Skład kosmetyków bardzo dobry (naturalny skład), ceny niewysokie i bardzo przystępne. 

#48 Kalusia

Kalusia

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 26 październik 2017 - 08:41:49

Ja zaczęłam niedawno używać serum do twarzy i kremu z Bielendy, seria z zieloną herbatą, bardzo ładnie pachnie i dobrze nawilża. Na razie zbyt krótko stosuję, żeby ocenić, ale pierwsze wrażenie jest bardzo na plus.

#49 Alliska

Alliska

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 27 październik 2017 - 00:06:59

Mama zawsze mi powtarza, że na pielęgnacji twarzy nie warto oszczędzać, no i nie oszczędzam, ale jakiegoś super kremu jeszcze dla siebie nie znalazłam. Macie jakiś godny polecenia nawilżający krem do twarzy? cena nie gra roli, żeby nawilżał i może działał przeciwzmarszczkowo :)

koreańskie kremy ze śluzem ślimaka sa super, poczytaj w necie recenzje, ja mam pod oczy taki, jest mega :)

#50 ~Janina~

~Janina~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 19:34:50

Eeee tam, ja mam cetaphil MD dermoprotektor, smaruję nim twarz i ciało, jestem zadowolona z długo utrzymującego się efektu nawilżenia. 

#51 mila93

mila93

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 22 grudzień 2017 - 12:36:39

Krem nawadniający marki Whamisa mi przynajmniej bardzo odpowiada. Krem delikatny, szybko się wchłania, skóra po nim jest długi czas bardzo gładka. Oprócz tego małe oznaki zmarszczek po pewnym czasie są niewidoczne

#52 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 14:35:05

A mi jakoś te wszystkie kremy od Vichy nie podpasoway. Może dlatego,że zawierają w sobie sporo silikonów, które mnie po prostu zapychają ? Stara sie obecnie zdrowo odżywiać. uprawiać sport.Wiadomo,że zły styl życia pojawia się na twarzy i widać jak ktoś o siebie nie dba. 
Jeśli natomiast chodzi o kosmetyki przeciwzmarszczkom to mogę polecić serum Richevon. Bardzo fajne serum, naturalne. Używam  bo ukończyłam już 29 lat i zaczynają mi się pojawiać pierwsze zmarszczki. Krem ten niesamowicie wygladza skórę a co najważniejsze nie zapycha bo nie zawiera w sobie silikonów czy innych wypełniaczy ale na ich miejscu aktywne skłądniki.

Dokładnie- mi pomógł bardzo identycznie :) Nawilżenie na 100%, jędrność skóry i zmarszczki zmniejszone do minimum. Warto było wydać tą kasę na tak wydajny, naturalny krem.

#53 ~jakubczak~

~jakubczak~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 21:29:45

Ja natomiast stosuję krem HYDRA CARE od Bielendy o zapachu KOKOS & ALOES i spisuje się świetnie! Nakładam go rano i wieczorem. Moja skóra jest idealnie nawilżona, przez co wygląda na wypoczętą.

#54 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 15:14:23

Pewnie ze tak! Na pielegnacji absolutnie nie ma co oszczedzac, bo pozniej bedziesz zalowac ;p ale to tez nie oznacza, ze musisz kupowac same najdrozsze kremy :) Ja na przyklad kupuje na skarbcu natury wszystkie kosmetyki i wcale nie sa drogie, a ich dzialanie jest naprawde fajne i widoczne, wiec mozesz sobie zerknac 

#55 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 465 postów

Napisano 20 marzec 2018 - 13:15:56

Coś od Hildegard Braukmann, a który kosmetyk wam pasuje do cery, który ma odpowiednią cenę, to już inna sprawa. Największe znaczenie ma jego jakość. Jeśli kosmetyk będzie byle jaki, to jakie mają być efekty? Używajcie czegoś porządnego, to wtedy na bank zauważycie fajne zmiany. W skrócie - po prostu działajcie. 

#56 Marlena3131

Marlena3131

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 10:13:37

hej, mysle, ze najlepsze sa produkty naturalne np. krem przeciwzmarszczkowy richevon. wiele z nas niestety nie czyta składu produktów, które kupuje, a to w dzisiejszych czasach jest kluczowe, ponieważ producenci w wiele produktów pakują sztuczne konserwanty.

#57 ~Magda7982~

~Magda7982~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 20:48:30

A ja Wam polecam petardę jaką ostatnio odkryłam a mianowicie olejki do demakijażu z Botanicum Natural Spa ale tak się wypowiadam chodź pytanie było o krem po depilacji miejsc intymnych i tu nic nie polecę bo byłam na depilacji laserowej i mam święty spokój 

#58 jagoda77

jagoda77

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 14:19:36

Ja używam do twarzy kremu od Bielendy, Rose Care różany, nawilżająco-kojący i mogę polecić. Na moją cerę jest idealny. Łagodzi też podrażnienia, np po mocnym opalaniu czy alergiczne. No i co ważne jest w dobrej cenie.

#59 0lek

0lek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 07:20:46

Moja żona uzywa cetaphil i jest zadowolona :) 

#60 ~nika~

~nika~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 13:55:09

mam bardzo suchą skórę, wypróbowałam jakiś czas temu kremu nawilżającego z Bielendy z wyciągiem z pestek malin, , melisą  super nawilża, koi podrażnienia, na prawde super krem, a jak pięknie pachnie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych