Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaki krem do twarzy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kestana~

~kestana~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2017 - 12:12:45

COUPEROSE RELAX NOC HB  - działa, robi różnicę, sprawia, że cera wygląda o wiele lepiej, jest zdrowsza i lepszej kondycji. W przypadku cery wrażliwej akurat efekty zaskakująco dobre. Nawet nie sądziłam, że uzyskam aż takie efekty - jednak odmiana była diametralna i w końcu udało się doprowadzić ją do normalności. 

#22 ~baltor~

~baltor~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 11:54:05

Do cery suchej nadaje się niewiele kosmetyków. Zdecydowana większość nie przyniesie żadnych efektów - wiem jak to wygląda, przerobiłam sporo takich przypadków. Znacie może KREM WITAMINOWY DO CIAŁA od Hildegard Braukmann? Właśnie przy tym kremie od cery bardzo suchej, doszłam do naprawdę gładkiej i miłej w dotyku, tak więc kwestia systematyczności i solidnych kosmetyków. 

#23 Mozz

Mozz

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 11:53:51

Ja lubię kremy Nivea. Głównie dlatego, że są delikatne i mnie nie uczulają.

#24 arth

arth

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 12:25:34

nie przepadam za kremem Nivea. W skłądzie ma praktyznie na drugim miejscu olej mineralny tak więc jest to największy zapychacz pod słońcem, I przez ten olej mineralny praktycznie nie nawilża.

Ze swojej strony sugeruje kupić sobie jakiś krem z naturalnym składem. Takie są o wiele lepsze jeśli chcecie aby krem rzeczywiście miał działanie przeciwzmarszczkowe. Polecam szczególnie serum do twarzy Richevon, w ktorym jakiś czas temu po prostu się zakochałam.
Pomimo wysokiej ceny stwierdzam że warto było je kupić.
Serum szybko się wchłania Spłyca zmarszczki i nieco wygładza ale trzeba troche stosować aby było działanie. Co najważniejsze to działaie jest i jest to pierwszy kosmetyk, tóry stosowałam i który ma taki efekt ! 
,skóra wydaje się bardziej elastyczna miła w dotyku
zapach prawie nie wyczuwalny

#25 ~dragos~

~dragos~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 12:02:34

COUPEROSE RELAX NOC od HB - super sprawa. Moje doświadczenie zdecydowanie pozytywne, kosmetyk stosowany systematycznie, pod cerę ze skłonnością do zaczerwienień, naprawdę super sprawa. Przede wszystkim u mnie widać zdecydowane efekty, cera wygląda lepiej, zdrowiej, jest pozytywnie odmieniona - efekt uzyskany bez żadnych cudów. 

#26 ~arlenaw~

~arlenaw~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 08:57:07

Coś takiego naturalnego w sumie by mi się przydało. Możesz mi napisać gdzie kupić ten Richevon i w jakiej cenie? 

#27 arth

arth

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 06:00:09

Coś takiego naturalnego w sumie by mi się przydało. Możesz mi napisać gdzie kupić ten Richevon i w jakiej cenie? 

w sklepach raczej nie ma. Zamówisz jednak w sieci na stronie producenta. Kosztuje 170 zł z wysyłką. Niby nie tak tanio ale z racji wydajności to ogólnie jest super.

#28 ~allure~

~allure~
  • Goście

Napisano 04 maj 2017 - 10:52:35

Również zamawiałam Richevon przez internet. Co ciekawe to zeszłam wcześniej z pół Gdańska w poszukiwaniu go stacjonarnie, ale niestety nie widziałam. Jesli ktos widział to fajnie jakbyście tutaj napisali. Bo serum faktycznie bardzo zacne.  Szczgólnie jeśli porówna sie jego skład do tego gówna ( sorry za wyrażenie, ale nie można tutaj inaczej napisać), któr serwują nam do kupna w popularnych drogeriach....

#29 ewe.jork

ewe.jork

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 17 maj 2017 - 08:35:03

Z Pharmaceris jest bardzo dorby krem. I cenowo też wychodzi korzystnie.

#30 marika585

marika585

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 81 postów

Napisano 17 maj 2017 - 12:02:14

Ja z kolei zastanawiam się nad laserowym zamykaniem naczynek, nie uśmiecha mi się chodzić jak matrioszka. 

#31 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 09:59:16

Ja używam zwykłego kremu i dobrze nawilża. 

#32 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 13:54:19

Dość długo szukałam odpowiedniego kremu dla siebie, bo zawsze coś mi przeszkadzało a to zapach a to zbyt tłusty był itd. Obecnie stosuję krem do twarzy ingenii nakładam go rano pod makijaż i na wieczór. Cera jest bardziej jędrna i widać, że jest nawilżona. 

#33 marika585

marika585

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 81 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 11:38:41

Piszecie tu o firmach, których w ogóle nie znam.

#34 tomata

tomata

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 06:23:10

A Avon znasz ? Myślę, że tak :) Ja bardzo lubię ich kosmetyki, zresztą podobnie sprawa wygląda z Oriflame. Jak nie masz aktualnego katalogu to możesz go sobie przejrzeć w aplikacji Moja Gazetka. Teraz są fajne wyprzedaże więc warto skorzystać :)

#35 Wendy

Wendy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 06:41:04

ja mam różany krem do twarzy z Garniera i dodatkowo kupiłam sobie olejek truskawkowy.

#36 ~grabkka~

~grabkka~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2017 - 16:02:23

krem trzeba dobierać do swojej cery, ja mam bardzo wrażliwą i skłonną do alergii, więc nie moge kupić pierwszego lepszego kremu, ja kupuje tylko w aptece od jakiegoś czasu używam  La Roche Posay krem do skóry wrażliwej, bardzo mi pomaga, nie zaweira parabenó więc dodatkowo nie uczula mojej skóry, któa wygląda zdrowo i jest odżywiona. 

#37 Wendy

Wendy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 16:48:01

ja sobie niedawno kupiłam olejek do twarzy z firmy Deila. Bardzo fajny i stosunkowo niedrogi.

#38 ~balbinka~

~balbinka~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 14:43:38

ja teraz regualnie używam kremu La Roche Posay ze względu na moją bardzo wrażliwą i alergiczną cerę, po nałożeniu kremu od razu czję ulgę, niweluje też zniszczony naskórek także jestem bardzo zadowolona z jego efektów działania, nie zawiera parabenó, więc nie uczula.

#39 trak

trak

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 09:35:33

A który dokładnie krem? W sensie z której serii.

#40 Wendy

Wendy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 09:16:14

ja na razie stosuję olejek do twarzy bo skóra mi schodzi po lecie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych