Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaki krem do twarzy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

#1 wolcia

wolcia

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 06 maj 2016 - 17:59:54

Mama zawsze mi powtarza, że na pielęgnacji twarzy nie warto oszczędzać, no i nie oszczędzam, ale jakiegoś super kremu jeszcze dla siebie nie znalazłam. Macie jakiś godny polecenia nawilżający krem do twarzy? cena nie gra roli, żeby nawilżał i może działał przeciwzmarszczkowo :) 

#2 mikar

mikar

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 09 maj 2016 - 13:25:12

z tanich kremów to na pewno Ziaja jest dobra, a jak szukasz droższych, to polecam przejść sie do douglasa np i zapytać o porade, można też dostać darmową próbke :D

#3 ~Eliza~

~Eliza~
  • Goście

Napisano 18 maj 2016 - 06:53:02

Oszczędzanie oszczedzaniem, ale i wydawanie po 200zł na kremy nie ma dla mnie sensu. Ja mam razem z synkiem skórę bardzo suchą i zarówno on jak i ja mamy krem z emolientami. Nazywa się Eloderm i można go bez problemu kupić w aptece. Można go stosować już u małych dzieci tak samo skutecznie jak i u dorosłych. Płacisz kilkanaście zł, a masz tubkę kremu, który jest wydajny i skuteczny. Można go stosować nawet u osób z AZS. Więc poprawi stan Twojej skóry, zregeneruje naskórek i nawilży. 

#4 ~effa~

~effa~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 23:30:23

za kilkanaście złotych kupisz opeparol hydrsense, jest na prawdę świetny, nie miałam lepszego kremu nawilżającego i jeszcze widzę, że skóra jest bardziej jędrna.

#5 garnodux

garnodux

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 13:04:04

Szukaj po kosmetykach naturalnych, tak będzie ci najłatwiej dobrać coś wartościowego. W jakim budżecie? Akurat np. Hildegard Braukmann masz do kupienia w bardzo dobrych cenach, ale większość marek jest droga. HB ma świetne kosmetyki dla cery wrażliwej - wiem bo korzystam, i dokładnie takie ci polecam.

#6 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 11:34:03

Mama zawsze mi powtarza, że na pielęgnacji twarzy nie warto oszczędzać, no i nie oszczędzam, ale jakiegoś super kremu jeszcze dla siebie nie znalazłam. Macie jakiś godny polecenia nawilżający krem do twarzy? cena nie gra roli, żeby nawilżał i może działał przeciwzmarszczkowo :)

Dla mnie pielęgnacja to podstawa. Dlatego od jakiegoś czasu używam żele algowy od Skin79. Totalny must have. Cudownie odżywia i regeneruje moja skóre. Pięknie pachnie i naprawde szybko sie wchłania :) Stosowanie jego to sama przyjemność ! 

#7 ~gorra~

~gorra~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 19:44:04

Tutaj się z Wami zgadzam, bo dobre kremy nie muszą wcale kosztować fortunę i tu oeparol to dobry tego przykład, mam hydrsense, jest tani, ale skuteczny i to jeszcze jak. Moją sucha skórę poratował , nawilża idealnie, wydaje mi się, że mniejsze zmarszczki się wygładziły, cera nie jest miejscami zaczerwieniona jak była wcześniej. Dla mnie krem bomba :)

#8 Kaszubka

Kaszubka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 19 lipiec 2016 - 18:53:05

ja ze względu na ostatnie problemy ze skórą używam Cetaphil - zarówno krem i jak i balsam. Zawierają one pantenol, który łagodzi podrażnienia i ułatwia  regenerację naskórka

#9 ~kortes~

~kortes~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2016 - 12:32:49

Świetnie sprawuje się np. krem Couperose Relax od HB - na noc. W moim przypadku sprawdził się znakomicie, rzeczywiście cera zaczęła wyglądać o wiele lepiej, przestały się pojawiać zaczerwienienia. U mnie to się sprawdza, ale oczywiście wszystko zależy od typu cery.

#10 ~greta76~

~greta76~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2016 - 13:22:17

A mi jakoś te wszystkie kremy od Vichy nie podpasoway. Może dlatego,że zawierają w sobie sporo silikonów, które mnie po prostu zapychają ? Stara sie obecnie zdrowo odżywiać. uprawiać sport.Wiadomo,że zły styl życia pojawia się na twarzy i widać jak ktoś o siebie nie dba. 
Jeśli natomiast chodzi o kosmetyki przeciwzmarszczkom to mogę polecić serum Richevon. Bardzo fajne serum, naturalne. Używam  bo ukończyłam już 29 lat i zaczynają mi się pojawiać pierwsze zmarszczki. Krem ten niesamowicie wygladza skórę a co najważniejsze nie zapycha bo nie zawiera w sobie silikonów czy innych wypełniaczy ale na ich miejscu aktywne skłądniki.

#11 lizabetka

lizabetka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 04 listopad 2016 - 11:30:05

Ziaja ma bardzo dobrej jakości kosmetyki i w rozsądnej cenie. Ja używam już od kilku lat i jestem zadowolona. A z tych droższych to Dr Irena Eris, moim zdaniem świetne kremy, idealne np. na prezent :)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2016 - 11:00:18

Fajne i niedrogie kosmetyki ma oeparol, mam teraz krem na dzień i na noc z linii essence, na pewno mocno nawilżają ale nie tak ze później skóra się cąły dzień świeci, tylko po prostu jest gładsza, też makijaż się dobrze trzyma, kupiłam zestaw mojej siostrze myślę że jej sę spodobają bo jest alergiczką a one nie uczulają

#13 ~jortos~

~jortos~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 13:07:52

Pod skórę wrażliwą polecam po prostu krem na noc Couperose Relax. Wszystko zrobiłam z ich pomocą, faktycznie w ten sposób udało mi się faktycznie poprawić stan cery, ale wszystko było realizowane dopiero stopniowo. Przynajmniej w tym momencie nie mam żadnych problemów - cerę mam w optymalnej kondycji.

#14 marianoga

marianoga

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 11:18:54

Dermedic ma bardzo dobre kremy

#15 ~Baśka~

~Baśka~
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 17:56:25

Zależy ile kto ma lat. Osobiście twierdzę, że 20-latce nie trzeba kremu do twarzy za 200 i więcej złotych lecz wystarczy dobrej jakości krem naturalny (np. Gal z wiesiołkiem). Lremy bardziej skoncentrowane zostawmy sobie na później. 

#16 ~Ola.Tom~

~Ola.Tom~
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 02:02:20

hej Basia, też tak myślę, po co młodym dziewczynom drogie kremy z chemią, nie lepiej przerzucić się na kosmetyki naturalne? Ja używam ekologicznego kremu z ekobieca i nie zamienię na żaden inny.

#17 coffeelover9608

coffeelover9608

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 luty 2017 - 12:03:35

Polecam krem Physiogel hypoallergenic, nawilżający do skóry suchej i wrażliwej, u mnie się sprawdził :D

#18 ~Elizka~

~Elizka~
  • Goście

Napisano 18 luty 2017 - 17:34:01

Drogi krem wcale nie oznacza, że jest dobry. W drogich kremach mamy całą tablicę Mendelejewa, dlatego często nas uczulają i podrażniają. Ja stosuje tylko naturalne kosmetyki. Dobre kremy ma polski GAL, w szczególności polecam krem wiesiołkowy (koszt kilkanaście złotych).

#19 PaluchJulka

PaluchJulka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 10:40:33

zdecydowanie nie ma co się spieszyć z używaniem nie wiadomo jakich kremów, gdy cera jest młoda to wystarczy ją pielęgnować lekkimi nawilżającymi kremami, które są ogólnie dostępne. Inna sytuacja występuje wtedy kiedy mamy jakieś problemy z cerą jak np. trądzik lub naczynkowość ;)

#20 ola5601

ola5601

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 14:54:46

ja uzywam cetaphil. swietnie wygladza moja skore ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych