Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaki hosting wybrać?

48 odpowiedzi w tym temacie

#1 hannaa89

hannaa89

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 23 maj 2017 - 10:57:31

Jaki hosting wybrać dla bloga? Czym kierować się przy wyborze?

#2 ~dżin~

~dżin~
  • Goście

Napisano 24 maj 2017 - 17:57:52

Firehost. Raczej w takiej cenie nie znajdziecie niczego, co działa solidnie. Moje doświadczenia pozytywne. Najlepiej uruchomić jakiś własny serwis i na tej podstawie ocenić, jak to będzie działało. Znaczenie mają przede wszystkim podstawowe parametry.

#3 ~bardos~

~bardos~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 15:09:18

Oczywiście, że Hekko. Nie ma znaczenia który pakiet - to już dobieracie pod własne serwisy. Ale ogólnie taka usługa powinna działać rzetelnie, solidnie, niezawodnie i mieć dobry support. Co ciekawe - najdroższe serwery wcale tego nie gwarantują. 

#4 ~baltor~

~baltor~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 15:34:25

Hekko - u nich działam od dawna i wszystko jest ok.

Najlepiej po prostu odpalić sobie okres testowy i tak oceniać.

Hosting ma być niezawodny i mieć solidny support. Pozostałe kwestie naprawdę nie mają tutaj większego znaczenia. 

#5 ~huster~

~huster~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2017 - 15:26:16

Zdecydowanie polecam Hekko ze względu na niezawodność. Wiem jak działa ich serwer i jakie daje możliwości. Działam tam od dosyć dawna, wiem, czego można się spodziewać. Każdy może sobie odpalić test i ocenić jakość działania. To normalne. Po prostu nie stawiajcie na byle jakie usługi. 

#6 ~bardos~

~bardos~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2017 - 15:00:27

Zdecydowanie Hekko. Przecież nawet najmniejszy pakiet u nich wystarczy pod postawienie tam kilku serwisów. Moje doświadczenia u nich są pozytywne. Odpalcie test byle jakiego konta. Może jednego z większych. Zobaczycie czy wam wystarczy. A ogólnie - przepłacanie za hosting to zwyczajna głupota. 

#7 ~kostka~

~kostka~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 15:18:57

W cenie Hekko niczego solidniejszego nie znajdziesz, a ich serwer ogólnie działa pierwsza klasa i nie sprawia żadnych problemów. Siedzimy u nich od dawna, wszystko jest w porządku, usługa całkiem całkiem, ale to kwestia oczekiwań. Postawcie stronkę i sami zobaczcie, jak to działa. 

#8 ~kompo~

~kompo~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 15:12:32

Jeśli chcecie kod rabatowy na ich hosting, to on cały czas wisi na ich blogu. Daje 50 proc. zniżki. Unikajcie serwerów drogich - tam się płaci jedynie za nazwę, a nie macie z tego żadnych konkretnych parametrów, zatem chyba szkoda kasy, co nie? 

#9 ~kobe~

~kobe~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2017 - 15:11:29

Czy najmniejsze konto Hekko wystarczy pod postawienie tam strony firmowej?

Czy potrzebujemy lepszych parametrów? Co sugerujecie?

Na jakich kontach trzymacie swoje firmówki? 

#10 ~jaszma~

~jaszma~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2017 - 15:10:25

Hekko wystarczy nawet pod postawienie na nim większego portalu - trzeba to umiejętnie dobrać, logiczne, że pod coś dużego, potrzebujesz również odpowiednich parametrów. Spróbujcie to sobie jakoś dopasować pod siebie. 

#11 ~bamber~

~bamber~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 15:06:23

Jestem na tym samym Hekko od wielu lat i całość działa pierwsza klasa. Z mojej perspektywy - kawał dobrej usługi. Najważniejsza jest oczywiście stabilność i niezawodność. Wszystkie parametry musicie dobierać pod siebie, pod swoje oczekiwania. Robicie darmowy test - wtedy widzicie co i jak. 

#12 ~kolik~

~kolik~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 16:45:37

Zdecydowanie polecam Firehost. Mam u nich konto od dawna i działa to w porządku. Plusów wiele, ale chyba tym największym jest niezawodność.
Najważniejsze, że przynajmniej jak na razie nie mamy żadnych problemów. Ale oczywiście - test jest darmowy, można to łatwo sprawdzić.

#13 ~JonSnow~

~JonSnow~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 09:42:12

Pod bloga najlepszy będzie elastyczny w dhosting.pl, wspierają fajnych blogerów takich jak podróżniccy, mają automatyczne dopasowanie zasobów do ruchu na stronie, przez co stronka działa bez przerw nawet przy dużej ilości odwiedzin. 

#14 ~komte~

~komte~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 15:18:59

Hekko działa pierwsza klasa, niezawodnie, solidnie, ma dobre parametry.

Jestem na tym serwerze od wielu lat, działa jak należy.

Postawcie jakieś proste serwisy, sami zobaczcie jak to działa.

Ale ogólnie takie usługi, o ile sprawdzone, to działają pierwsza klasa. 

#15 ~kekte~

~kekte~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2017 - 15:10:06

Czy ktoś posiada może aktualne kody na hekko? Jeśli tak, to podzielcie się proszę. Zależy mi na niezawodności i dobrych parametrach, a to chyba u nich mam. Bez kodu też kupię, ale ogólnie wolę zapłacić mniej niż więcej ;-) 

#16 ~kemis~

~kemis~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2017 - 16:12:22

Działajcie na Firehost, mam tam wiele stronek, działa to niezawodnie. 
Kwestia taka, jak podejdziecie do tematu. Okres testowy, wrzucenie kilku stronek i po zabiegu.
Widać wtedy, jak to działa. 

#17 ~toska~

~toska~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 16:07:39

Polecam Firehost - niezawodnie działa. Trzeba tylko dopasować odpowiedni pakiet.
kasa mała, wybór panelu zarządzania - za darmo.
Podobnie test. Support działa sprawnie. Z mojego doświadczenia - bardzo dobra usługa.

#18 ~pabako~

~pabako~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2017 - 14:54:43

Czy mały hosting wystarczy po to, żeby postawić na nim stronę firmową?

Jak to wygląda z waszego doświadczenia? Czy muszę np. stawiać na VPSa?

#19 Miron92

Miron92

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 30 wrzesień 2017 - 08:06:09

Czy mały hosting wystarczy po to, żeby postawić na nim stronę firmową?

Jak to wygląda z waszego doświadczenia? Czy muszę np. stawiać na VPSa?

W większości przypadków wystarczy zwykły hosting współdzielony. Zwłaszcza jeżeli ma to być tylko strona internetowa z np. blogiem i sklepem. Do tego obsługa poczty. Z tym wszystkim poradzi sobie zwykły hosting. Wszystko zależy od dokładnych wymagań. 

#20 ~kadma~

~kadma~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 15:24:50

Również jesteśmy od dawna na hekko. Odpuszczamy inne usługi. Te jedyny hosting, który przez tyle lat zapewniał mi niezawodne działanie i nadal taki jest. Nie mam zamiaru niczego pod tym względem zmieniać - ta usługa naprawdę działa pierwsza klasa. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych