Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki gospodarz, takie obejście?

radny wybory pis kowalewo gospodarz

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 18:25:25

Ponieważ wszyscy kandydaci w najbliższych wyborach chcą dla nas jak najlepiej i prześcigają się w obietnicach - ciężko jest wybrać najlepszego kandydata.

Proponuje  zatem przyjrzeć się ich dotychczasowym osiągnięciom, najlepiej tym, które są widoczne gołym okiem. W skrócie co do tej pory osiągnęli i jak przedstawiają się ich nieruchomości. Jeśli to są ludzie sukcesu, a ich posesje są zadbane - możemy spodziewać się, że tę jakość wniosą ze sobą do nowo tworzonych władz samorządowych.

#2 SANDIEGO

SANDIEGO

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 30044 postów

Napisano 15 październik 2018 - 18:32:53

Zobaczyłem tytuł tematu: "Jaki gospodarz, takie obejście?" i pomyślałem, że piszesz o tym Forum.  :o

Niestety, kolejny temat o wyborach.  :wacko:

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 18:37:36

Zobaczyłem tytuł tematu: "Jaki gospodarz, takie obejście?" i pomyślałem, że piszesz o tym Forum.  :o

Niestety, kolejny temat o wyborach.  :wacko:

idź na strone   zwal konia może  ci ulży kanalio zamorska - kapusiu ! ;)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 18:49:50

Ponieważ wszyscy kandydaci w najbliższych wyborach chcą dla nas jak najlepiej i prześcigają się w obietnicach - ciężko jest wybrać najlepszego kandydata.
Proponuje zatem przyjrzeć się ich dotychczasowym osiągnięciom, najlepiej tym, które są widoczne gołym okiem. W skrócie co do tej pory osiągnęli i jak przedstawiają się ich nieruchomości. Jeśli to są ludzie sukcesu, a ich posesje są zadbane - możemy spodziewać się, że tę jakość wniosą ze sobą do nowo tworzonych władz samorządowych.

A ci co mają kilkuset tysięczne kredyty, właśnie na te obejścia, to z pewnością w twoim manipulacyjnym zalożeniu, absolutnie pokusie "łatwych pieniędzy", nie ulegną?!
Nie macie jak go ugryźć to może o obejście? Czerwone hieny !!! Może o samochód lub jego brak? może o owłosienie na klacie?
JESTEŚCIE POLITYCZNYMI PASOŻYTAMI !!!

#5 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 19:02:19

Proponuje  zatem przyjrzeć się ich dotychczasowym osiągnięciom, najlepiej tym, które są widoczne gołym okiem. W skrócie co do tej pory osiągnęli i jak przedstawiają się ich nieruchomości. Jeśli to są ludzie sukcesu, a ich posesje są zadbane - możemy spodziewać się, że tę jakość wniosą ze sobą do nowo tworzonych władz samorządowych.

Pytasz czy nowemu burmistrzowi trzeba będzie postawic dom??

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 19:13:42

Zdecydowana większość tych "pięknych obejść" w Kowalewie i okolicach należy i przez długie lata należeć będzie do BANKÓW!!!!!! Ci którzy uczciwie zarobili ciężką pracą za granicą, na swoje "piękne obejścia", raczej polityką się nie interesują!!!!!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 19:21:55

Może kto ma większego ? Komusze prymitywy ?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 20:07:26

Może kto ma większego ? Komusze prymitywy ?

Elyty już mierzyły który z nich ma dłuższego, to żadna nowość w Kowalewie  :P

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 21:30:39

Elyty już mierzyły który z nich ma dłuższego, to żadna nowość w Kowalewie  :P

I jakie wyniki ? Bo na stronie propagandowej nie mogę znaleźć :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: radny, wybory, pis, kowalewo, gospodarz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych