Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jaki będzie poniedziałek czy jak zwykle bania u cygana od rana

171 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~a jacoś wiem~

~a jacoś wiem~
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 21:58:35

Ktoś już wezwał gliny, chyba jadą tu
Trzeba polać im karniaka, są do tyłu znów
Budź Łynego, on ich przecież tutaj wszystkich zna
Łyny nie chce wstać? niech go trafi szlag!

Mylycja  Mylycja zadzwońcie po Mylycje !

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 22:00:54

Paluccy bukmacherzy postawili zakłady: 20:1 czysty, 2:1 zę tę tego nie za bałdzo

#3 ~Gołgołla~

~Gołgołla~
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 22:18:46

Wita jak to sprowdzic? Trza iść z rana na parking, przylukac, czy Łun prowodzil, czy Łyna. Lub szofer limuzuną czeską. Jak nie Łun, to dzwuńta od rozu do Bydgoszczy. Zakneblujta drzwi boczne, ze zblokować ewakuejszyn przeprowadzone przez kolibra. No chyba, ze tok się przyzwyczaił, ze go wożą, i Łyna tez robi za rodzinnygo szofeła. Nie ma zgody na to!

#4 ~Literat~

~Literat~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 00:24:42

Nowy tydzień, nowe wyzwania. Bierzemy się do roboty. A ja muszę szukać tych co na mnie piszą na fejsbuku. Dużo tego jest, Wiec bedem zajenty. Jestem wesoły tobelt, mam na skraju ulicy domek, lubię fotele z masażem, Mateusz jest moim korsażem, kocham tapetę złotą, będzie on moją osłodą, muszę podjebac sonsiada, bo krytykować mnie nie wypada, jestem królem fejsika, czasami po imprezie ktoś w aucie mi się zsika, moim wice będzie to co ma w sobie coś, choć centymetrów nie ma dość, wolałbym mężczyznę z wyglądem, dobrze by było żeby był moim Bondem, nie jestem podejrzany, zdarza się ze jestem naje***y, jutro zawiezta mnie do roboty, i d***, ze nadchodzą kłopoty.

#5 ~Paparazzi~

~Paparazzi~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 07:06:38

Stanowiska po krzakach koło kontenera na parkingu już obstawione, my stojimi na dachu sąsiedniego budynku, Rychu stoi koło garażu, Andrzej koło Biedronki, Żaneta od strony Potockiego. I czekamy na przyjazd Das Auto. Kto dziś kieruje? Oto jest pytanie

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 07:15:55

Grażyna nie godej tylko tam pilnuj koło Pewexu i zaraz dzwon jak zobaczysz kto kieruje

#7 ~poniedziałek 8,00~

~poniedziałek 8,00~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 07:59:26

Nowy tydzień, nowe wyzwania. Bierzemy się do roboty. A ja muszę szukać tych co na mnie piszą na fejsbuku. Dużo tego jest, Wiec bedem zajenty. Jestem wesoły tobelt, mam na skraju ulicy domek, lubię fotele z masażem, Mateusz jest moim korsażem, kocham tapetę złotą, będzie on moją osłodą, muszę podjebac sonsiada, bo krytykować mnie nie wypada, jestem królem fejsika, czasami po imprezie ktoś w aucie mi się zsika, moim wice będzie to co ma w sobie coś, choć centymetrów nie ma dość, wolałbym mężczyznę z wyglądem, dobrze by było żeby był moim Bondem, nie jestem podejrzany, zdarza się ze jestem naje***y, jutro zawiezta mnie do roboty, i d***, ze nadchodzą kłopoty.

wje.bał bym coś ostrego na kaca ptoszku dymaj więc na starego pekaesa do szrekowej po kebaba tylko na ostro i tak na jednym skrzydle aa zahacz o jabola i wiesz to co zawsze w poniedziałki

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 22:03:53

tak dzisiaj w szyję zajjebałem że jutro trochę się spóźnię i na odprawie wszyscy w pizdeczkę a potem do jabola ł-ok poleci no i spoko taki lajf

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 19:42:18

dzisiaj walę w szyję na 1000-lecia 6

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 19:48:01

Mam to w du***! Za kilkanaście lat będzie degeneratem.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 20:06:20

przyjedźta po mnie tak by nikt nie widział że to ja pod sam blok

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2018 - 21:58:15

jutro z rana odprawa szukamy uja który sprzedał że napisałem list do premiera

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 06:09:30

Czy błazen jest dziś w pracy, czy ma dni Żnina i jest w cugu? Stoimy pod urzędem i sprawdzamy zaraz kto jest dziś w pracy.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 20:56:09

Poniedziałek znowu w robocie śruba ech kiedy to się skończy

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 10:19:14

jutro poniedziałek znowu w robocie śruba ech kiedy to się skończy

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 19:29:19

już nie długo baranie

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 05:02:57

Skacowany

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 07:29:55

wczoraj nięźle zaczkałem ze strażakami ale zdobyłem pierwsze miejsce w konkursie na litrową mordę 

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 07:36:42

a medale jakieś rozdawałeś ubrany w piękny łańcuch ?  :)

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 07:37:12

a medale jakieś rozdawałeś ubrany w piękny łańcuch ?  :)

nie pamiętam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych